Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

stres przed wyjazdem

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwonsia
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 28.04.2005
stres przed wyjazdem

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonsia » 31.08.2006 22:26

witam wszystkich :D już za tydzień wyjazd :!: im bliżej wyjazdu tym bardziej jestem zestresowana :? tyle się już naczytałam tych waszych postów że powinnam być chodzącym przewodnikiem po Chorwacji :!: pomieszało mi się wszystko ijuż sama nie wiem co warto zabrać a co nie,gdzie się ubezpieczyć a gdzie nie,którędy jechać itp.itd. mam nadzieje że jak już zajadę to mi te wszystkie wątpliwości odejdą i zacznę wypoczywać,opalać się i odstresuję się .pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku tym któży tak jak ja w najbliższym czasie wybierają się do CHORWACJI :D
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 31.08.2006 22:46

no daj spokój , przecież wszystko co tutaj sie dowiedziałaś miało być pomocą a nie stresem :wink: :D
usiądz głęboko w fotelu z ulubionym drinkiem i wyobraz sobie błękitne niebo ,lazur wody czyściutkiej jak łza i.........
widzisz sama że pomaga........... :smo:
ja1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 12.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja1 » 31.08.2006 22:55

Chciałbym mieć takiego "stresa", niestety jestem już po wyjeździe.
Wszystkim życzę tylko takich problemów!
Pozdrawiam!
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 23.09.2006 09:13

iwonsia napisał(a):witam wszystkich :D już za tydzień wyjazd :!: im bliżej wyjazdu tym bardziej jestem zestresowana :? tyle się już naczytałam tych waszych postów że powinnam być chodzącym przewodnikiem po Chorwacji :!: pomieszało mi się wszystko ijuż sama nie wiem co warto zabrać a co nie,gdzie się ubezpieczyć a gdzie nie,którędy jechać itp.itd. mam nadzieje że jak już zajadę to mi te wszystkie wątpliwości odejdą i zacznę wypoczywać,opalać się i odstresuję się .pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku tym któży tak jak ja w najbliższym czasie wybierają się do CHORWACJI :D


I jak? Już po stresie? :)
Po powrocie masz pewnie "doła"
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 23.09.2006 09:34

Pewnie jak każdy po powrocie :)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 24.09.2006 14:36

Tiaaaaaa!

Jak tylko wjechaliśmy do Polski wracając z "krainy marzeń" (czyt. Chorwacji) złapałem takie dolisko, że nasze polskie koleiny na drogach to pikuś :P
sashka
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 26.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) sashka » 30.09.2006 09:23

wrocilismy z chorwacji w polowie wrzesnia. jeszcze sie nie moge sie otrzasnac:)))) coz, jestem jednak stworzona do ciepejszych klimatow niz mamy tu, i pewnie gdybym mogla zostalabym w chorwacji:)))
a moj mezczyzna ma dola, bo sie zakochal .... we wszystkich drogach, tej czesci europy ktora zwiedzilismy:)))
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 30.09.2006 10:57

Wróciłam dwa tygodnie temu,a jak zamknę oczy nadal leżę na plaży... :) Dobrze, że są zdjęcia które mogę oglądać jak mi się robi tęskno :)
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 30.09.2006 11:04

Ja nie mogę się pozbierać od 5 tygodni.Myślę,że duży wpływ na to ma ta piękna pogoda,która przyczynia się do tego,że bardziej tęsknimy.Pozdrawiam wszystkich ,,na głodzie,,
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 30.09.2006 11:57

*p*a*t*i* napisał(a):Wróciłam dwa tygodnie temu,a jak zamknę oczy nadal leżę na plaży... :) Dobrze, że są zdjęcia które mogę oglądać jak mi się robi tęskno :)


My wróciliśmy dobrze ponad miesiąc temu, a do tej pory nie mogę się otrząsnąć... czy ma ktoś na to jakieś lekarstwo ??? :roll:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 30.09.2006 11:59

Może planowanie następnego wyjazdu?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 30.09.2006 12:40

Już powoli zaczynam planować kolejne wakacje, czytając relacje z tegorocznych wypraw :lol:, ale to nie pomaga :cry: bo to dopiero za rok, a przed nami jak na razie rok wytężonej pracy. Ale ... tak ... pomysł niezły. Już mi się troszkę humor poprawił i chyba ta myśl będzie mnie trzymała przy życiu przez zimę :lol:

Pozdraviam.
pchor_1
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 08.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pchor_1 » 26.10.2006 11:44

Wybieramy sie w następne wakacje, a ja już mam stresa czy samochód "pociągnie" bez awarii. Jedziemy lekko "podstarzałą" BMW 518 z 1993r. Co robić w razie awarii? Znacie jakies telefony do pomocy drogowej w cro i państwach traznztowych? :?:
zygmunt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 01.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zygmunt » 27.10.2006 17:10

Wiecie jakie lekarstwo jest najlepsze na stres pourlopowy.Fajne? Fajne relacje z CRO na Forum.Pozdrav.
malmika
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) malmika » 31.10.2006 17:06

i porcyjka KRUSKOVACA sączona przy kompie
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
stres przed wyjazdem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone