Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

stres przed wyjazdem

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malmika
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) malmika » 31.10.2006 17:10

polecam 2 miarki KRUSKOVACA + 1 miarka mleka ( dla kobiet super ) musi być i jedno i drugie dobrze zchłodzone
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 29.11.2006 17:21

A może jeszcze inny pomysł na stres przed wyjazdem :?: - Praca praca praca ... człowiek nie ma wtedy czasu myśleć o wyjeździe ;) a jak już przyjdzie ten dzień (dzień wyjazdu) to stres będzie krótki :lol: ;)

Pozdraviam :papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 03.12.2006 21:59

Ale banialuki wypisujecie :roll:
Wakacje to tylko pozytywne emocje :mrgreen:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 04.12.2006 10:04

iwonsia napisał(a):witam wszystkich :D już za tydzień wyjazd :!: im bliżej wyjazdu tym bardziej jestem zestresowana :? tyle się już naczytałam tych waszych postów że powinnam być chodzącym przewodnikiem po Chorwacji :!: pomieszało mi się wszystko ijuż sama nie wiem co warto zabrać a co nie,gdzie się ubezpieczyć a gdzie nie,którędy jechać itp.itd. mam nadzieje że jak już zajadę to mi te wszystkie wątpliwości odejdą i zacznę wypoczywać,opalać się i odstresuję się .pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku tym któży tak jak ja w najbliższym czasie wybierają się do CHORWACJI :D


FUX - dla mnie wyjazd w nieznane to zawsze pozytywna adrenalina, ja sie tylko zastanawiałem co poradzić jak ktoś ma stres przed wyjazdem :D
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
stres przed wyjazdem - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone