Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Srebreno

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maro18
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maro18 » 11.05.2010 10:13

Wojanie szanowny, a jaka jest różnica poziomów między plażą a apartamentami? Bardzo to jest pod górkę? :)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 12.05.2010 12:05

maro18 napisał(a):Wojanie szanowny, a jaka jest różnica poziomów między plażą a apartamentami? Bardzo to jest pod górkę? :)


Noooo trochę pod górkę jest :D Ale w miarę sprawny , niezbyt stary organizm ( 5 - 80 lat) da radę ... :D :D
ElciaS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 03.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ElciaS » 08.06.2010 08:58

Witam.
Wojan pewnie jedziesz przez BiH,napisz trochę o trasie.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 08.06.2010 15:50

Elu - przez BiH jeszcze nie jechałem :D Sprawa do nadrobienia ... :D :D
A o trasie przez Bośnię poczytaj tutaj
:papa:
maro18
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maro18 » 08.06.2010 16:06

a ja jade do pana Vlaho :-) mam nadzieję, że pogoda dopisze i że nie umrę wchodząc pod górę do apartamentu :wink:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 09.06.2010 12:35

maro18 napisał(a):a ja jade do pana Vlaho :-)


I nie pożałujesz :D Vlaho to porządny gospodarz i o swoich gości dba :D Możesz go ode mnie serdecznie uściskać :?: :D

maro18 napisał(a): mam nadzieję, że pogoda dopisze i że nie umrę wchodząc pod górę do apartamentu :wink:


Pogoda dopisze na pewno - nie ma innej możliwości :D A ta góra nie taka straszna.Ja nie umarłem wchodząc kilka razy dziennie (a już swoje lata mam :D ) to i Ty na pewno dasz radę.
Szerokiej drogi i miłego wypoczynku.
:papa:
maro18
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maro18 » 05.07.2010 13:23

no i po urlopie :cry:

Byliśmy z żoną, synkiem i mamą przez tydzień u Vlaho Brcica, którego poleca Kolega Wojan :-) Rzeczywiście, bardzo sympatyczny i dbający o swoich gości gospodarz, apartament super - dwie oddzielne, duże sypialnie - jedna z łazienka i klimatyzacją, oprócz tego salon z kuchnia i dodatkowa łazienka i klimatyzacją. Czyściutko, przestronnie, pełne wyposażenie kuchni - polecam!

Co do samej miejscowości - w sumie taka mała dziura, ale wszystko co mi do szczęścia potrzebne było w sobie miała - dwa sklepy, jak już pisał Wojan, 20 metrów od domu, plaża nie bardzo daleko od domu (ok. 200 m), niestety kilkadziesiąt metrów różnica w poziomie (+ dwa piętra w górę do apartamentu). Jak pisał Wojan - jak się nie ma 90 lat i 4 zawałów za sobą, to można dać radę. Gorzej, jak się ma kikunastokilowe dziecko i wózek do targania :-)

Co do plaży - byłem bardzo niemile zaskoczony - woda BRUDNA jak cholera - 5 metrów od brzegu pływające śmieci, reklamówki, puszki, butelki - jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Chodził jakiś facet po plaży i udawał, że sprząta (ale nawet nie miał ze sobą worka, dlatego posprzątał tyle ile się do dłoni zmieściło). Na szczęście znaleźliśmy jedną plaże, która była przez ten syf oszczędzona i tam spędziliśmy już spokojnie resztę wyjazdu.

Nie pozwiedzaliśmy za bardzo, bo ciężko z wózkiem i małym dzieckiem bez samochodu się gdzieś wybrać - zaliczyliśmy tylko stare miasto w Dubrovniku (bardzo ładne), niestety nie udało nam się wejść na mury (byliśmy o 21.00 i było już zamknięte).

Generalnie polecam, ale we wrześniu chyba jedziemy do Omisia :-) W razie pytań - pytajcie jak najszybciej, póki jeszcze pamiętam szczegóły :-)

Pzdr ze szczególnymi podziękowaniami dla Wojana za namiary na kwaterę!
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 05.07.2010 14:59

W Srebreno byłam 3 dni w czasie naszego wyjazdu w 2007r., potraktowaliśmy je jako bazę do zwiedzania Dubrovnika i Czarnogóry, kwaterę mieliśmy ok 150m od plaży, 35E był wrzesień, jednak cena wysoka w porównaniu z innym miejscami, pewnie przez wzgląd na bliskość Dubrovnika. Plaża była dość ładna, woda czysta, jednak te rejony w ogóle mi nie przypadły do gustu, raczej tam nie wrócę.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 05.07.2010 18:47

maro18 napisał(a):Pzdr ze szczególnymi podziękowaniami dla Wojana za namiary na kwaterę!


Miło mi,że się podobało :D
Ale tą brudna plażą to mnie mocno zaskoczyłeś 8O W czasie moich pobytów w Mlini-Srebreno nie było żadnych problemów z czystością kąpieliska. Jak widać " źle się dzieje w państwie duńskim " bo już tu ktoś pisał o brudnych plażach w Chorwacji. :(
Pozdrawiam
PS Może jakieś fotki :?: :D
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Mlini, a właściwie Srebreno.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 19.04.2015 20:32

Pozdrawiam.
Wracam do Chorwacji po 3 latach :). Będę z rodziną w Mlini (Srebreno) na początku lipca. Lecę z Berlina.
Proszę o wskazówki na temat plaż w Mlini. Może jakieś zdjęcia posiadacie ?
Poza tym proszę o informację, na jaką wycieczkę wybrać się do Czarnogóry ? Co zwiedzić ?
Potem jeszcze wiadomo Dubrovnik i gdzie się jeszcze wybrać ? Jakieś super miejsca, plaże w okolicy polecacie ?

Bedę miał na miejscu auto.

Z góry dziękuję
Artur
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108018
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.04.2015 20:40

Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 19.04.2015 20:45

Dziękuję bardzo :)
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 440
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 19.04.2015 21:41

Witaj, będąc w tych okolicach odwiedź to miejsce klify-chorwacji-konavoske-stijene-t13800.html
Pozdrawiam :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 16093
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Mlini, a właściwie Srebreno.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.04.2015 22:19

Bahama napisał(a):Pozdrawiam.
Wracam do Chorwacji po 3 latach :). Będę z rodziną w Mlini (Srebreno) na początku lipca. Lecę z Berlina.
Proszę o wskazówki na temat plaż w Mlini. Może jakieś zdjęcia posiadacie ?
Poza tym proszę o informację, na jaką wycieczkę wybrać się do Czarnogóry ? Co zwiedzić ?
Potem jeszcze wiadomo Dubrovnik i gdzie się jeszcze wybrać ? Jakieś super miejsca, plaże w okolicy polecacie ?

Bedę miał na miejscu auto.

Z góry dziękuję
Artur


Nie ma sensu umieszczać takiego samego postu w dwóch wątkach. Przed chwilą odpisywałam Ci w tym drugim
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone