Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

sprzęt plażowy w Croatia ?? Jaki i jak...?? windsurfing..?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miru71
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miru71 » 22.06.2008 18:47

W tym sezonie buty na plażę kosztują w Chorwacji 40 kun bez względu na rozmiar. I rzeczywiście najlepiej kupowac je na miejscu. Są bardzo wygodne i dosyc trwałe.
Olo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 17.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olo » 24.06.2008 15:14

witam,

co do windsufingu to powiem tak ... ja juz ktorys raz jade z deska do cro ale na Peljesac w tym roku do Kuciste, tam sa fantastyczne warunki - wiatr termiczny wiejacy w dyszy miedzy polwyspem a Korczula. sporo szkółek, fajne miejsca na brzegu do rozłożenia sprzetu, możliwości przechowywania sprzetu przy plaży, generalnie polecam tam.
Slyszalem tez o Bracu ale tam nie byłem więc nie pomogę.

pozdrawiam
Olo
miru71
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miru71 » 24.06.2008 21:52

Witam.
Sam niestety nie serfuję, ale dzisiaj byłem na wyspie Brac, na słynnej i przereklamowanej plaży Zlaty Rat. Pomiędzy miejscowością Bol a tą słynną plażą pływało mnóstwo serferów i mieli rewelacyjne warunki. Widziałem też kilku serferów z tą małą paralotnią (nie pamiętam jak to się nazywa) Widziałem też kilka wypożyczalni sprzętu.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.06.2008 22:46

miru71 napisał(a):Witam.
Sam niestety nie serfuję, ale dzisiaj byłem na wyspie Brac, na słynnej i przereklamowanej plaży Zlaty Rat. Pomiędzy miejscowością Bol a tą słynną plażą pływało mnóstwo serferów i mieli rewelacyjne warunki. Widziałem też kilku serferów z tą małą paralotnią (nie pamiętam jak to się nazywa) Widziałem też kilka wypożyczalni sprzętu.

Jako złośliwiec to napisze , że zapomniałeś dodać , że przereklamowana to ona jest , ale dla Ciebie. Dla innych być może jest cudowna. I nazywa się Zlatni Rat. I widziałeś kiteserferów. Wystarczy sie dokształcić :)
Pozdrav.
ccc69
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 03.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ccc69 » 03.07.2008 20:01

czy brac i miejscowosc BOL to dobra opcja na ajzde w ciemno ??? czy znajdziemy tam jakies apartamenty dla 10osob w polowie lipca? czy jest to dobra baza sportowa? pozdrawiam
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 03.07.2008 20:13

miru71 napisał(a):W tym sezonie buty na plażę kosztują w Chorwacji 40 kun bez względu na rozmiar. I rzeczywiście najlepiej kupowac je na miejscu. Są bardzo wygodne i dosyc trwałe.

Ja za swoje, w zeszłym roku, płaciłam 50 kun 8) ...a wszyscy tu się żalą, że ceny wzrosły :lol:

Posłuchaj Leszka i nie wieź tego z Polski. Naprawdę nie ma sensu wieźć drzewa do lasu :wink:
KOBIAL
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 10.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOBIAL » 04.07.2008 23:37

A ja kupiłem w Polsce i myśle, że dadzą rade sobie przez moje 10 dni brykania po plażach :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
sprzęt plażowy w Croatia ?? Jaki i jak...?? windsurfing..? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone