Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Serwisy ogłoszeniowe w Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dcom
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.04.2012
Serwisy ogłoszeniowe w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) dcom » 28.04.2012 13:11

witam
to moje pierwsze posty tutaj takze witam serdecznie wszystkich.
Na wstepie przepraszam za brak pl liter, i jesli wybieram zlepodforum prosze uprzejmie adminow o przymkniecie oka na jakies72h, potem mozna kasowac.

Mam do wynajecia mieszkania w Poznaniu w czasie EURO 2012,
czy mozecie polecic jakiesz serwisy ogloszeniowe, strony, fora, blogi etc etc gdzie najlepiej cos takiego oglosic.

Mam na mysli sportowe fora, gumtree, serwisy tematyczne etc.

W razie czego prosze pisac tutaj, prv, lub m2winogrady AT gmail DOT com

Wlk. dzieki za pomoc
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 28.04.2012 18:45

Przegrzeb forum, ktoś niedawno poszukiwał mieszkania do wynajęcia na EURO2012. Tylko nie pamiętam jakiej lokalizacji szukał.

EDIT: znalazłem :)
dcom
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 28.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dcom » 28.04.2012 21:07

dzieki Arek, ale szukam podpowiedzi co do serwisow chorwackich, odpoiwednikow powiedzmy gumtree, otodom, gratki, itp itd gdzie jest duza szansa trafienia do odpowiedniego klienta

Ktos pomoze, ktos podpowie?
drwal
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 06.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) drwal » 30.04.2012 02:15


Powrót do Chorwackie ABC

cron
Serwisy ogłoszeniowe w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone