Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Seget Vranjica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sas
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 29.12.2007
Seget Vranjica

Nieprzeczytany postnapisał(a) sas » 09.06.2009 23:12

Zdradziłem Istrię za namową kilku z Was i wybieram się dalej - do Dalmacji! Co powiecie na miejscowość Seget Vranjica na wyjazd? Jakie są warunki do plażowania, czy woda jest czysta (jest trochę komentarzy że w tych okolicach bywa różnie). Czy baza gastronomiczna jest zadawalająca? Czy temperatury powietrza jest do zniesienia (przełom lipca i sierpna)?
Pozdrawiam
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 10.06.2009 08:51

Myślę, że będziesz bardziej zadowolony jak pojedziesz dalej na południe. Byłem w Seget Vranjicy w 2007 roku i było ok ale przejrzystość wody jak dla mnie za mała.
AndrzejPK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejPK » 11.06.2009 11:18

Jak dla mnie Seget jest śliczny. Masz blisko do Trogiru - może być super pieszy spacer - brzegiem przez Marinę. Seget ma swoisty urok szczególnie część nadbrzeża z przeciwnej strony zatoczki. Dobra baza do zwiedzania - wymieniony powyżej Trogir i Ciovo, Split, Park Krka, w simie niedaleko Makarska i Omis - dla miłośników raftingu[/img]
sas
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 29.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) sas » 14.06.2009 20:39

A co możesz polecić do zwiedzania na Ciovo?
Napisz o czystości wody w Seget.
AndrzejPK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejPK » 15.06.2009 07:59

sas napisał(a):A co możesz polecić do zwiedzania na Ciovo?
Napisz o czystości wody w Seget.


Woda moim zdaniem jest idealna - szczególnie po przeciwnej stronie zatoczki - jesli chodzi o Ciovo - nie byłem więc ciężko mi coś powiedzieć - mam zamiar uzupełnić to w tym roku - dojazd z Makarskiej :D
sas
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 29.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) sas » 15.06.2009 22:20

AndrzejPK a najbardziej wysunięta część m-ci na zachód - jaką może mieć wodę? W zasadzie nie jest to juź zatoka, ale też nie jest z drugiej strony zatoki jak napisałeś.
AndrzejPK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejPK » 16.06.2009 08:31

Nie chcę aby mój poprzedni wpis sugerował, że w tzw. zatoce nie jest czysta - jest super czysta - pokusiłem się jedynie o stwierdzenie, że od strony otwartego moża wygląda super. Ja "plaże" zejście do wody miałem właśnie od strony zatoczki i woda była idealna.
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 16.06.2009 09:23

Jak nie zobaczyłem innych miejsc to też byłem przekonany, że woda jest idealna :D

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone