Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sami czy ze znajomymi?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.03.2009 22:16

jorgus111 napisał(a):
monika2277 napisał(a):Panowie a może bez męża


sesa napisał(a)::lol: to jest myśl :lol:


I co Wy byście same tam bez nas robili... :wink: :oczko_usmiech:


Jak to co jorguś111 :?: to samo co My bez Nich :wink: :lol:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 13.03.2009 09:57

My planujemy ze znajomymi. Swego czasu pod namioty jeżdzilismy razem i było super. Choć nie wiem co z tego wyjdzie bo złoty słabnie. Ja pojade nawet jakby i był po 5 zł znajomi mają jednak ustalone jakieś limity. Pozyjemy zobaczymy. Z drugiej strony jak mam za kawatere zapłacic 50zł/dobe W Zakopanym/nad Bałtykiem i w Chorwacji wybieram Chorwację ;)
Nie boję się tu jakis nieporozumein czy braku intymności. Na codzień mieszamy ze swoimi połówkami wiec 2 tygodnie z kimś w pokoju obok bedzie przyjemnoscią i rozrywką.
Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie - wyjazd 2, 4 czy 6 soobowy.
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 13.03.2009 11:12

CinnamonGirl napisał(a):My planujemy ze znajomymi. ..Nie boję się ...braku intymności. Na codzień mieszamy ze swoimi połówkami wiec 2 tygodnie z kimś w pokoju obok bedzie przyjemnoscią i rozrywką.


No to tylko pozazdrościć :D :D :D
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 13.03.2009 11:18

Wybacz CinnamonGirlTroszke sie "rozbrykałem" . Teraz będzie poważniej.

Moim zdaniem lepiej jest jechac samemu.Nie mam złych doświadczeć z wyjazdów w wiekszym gronie ,ale samodzielne wyjazdy dają mi jednak wiekszy luz i całkowitą samodzielność.Tak wiec w tym roku jedziemy sami.
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 13.03.2009 11:24

Byłem raz ze znajomymi, dwa razy z rodziną, a w tym roku nareszcie tylko z żoną :D . Jak wrócę to będę wiedział który wyjazd był najlepszy.
Krzysiek
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 13.03.2009 11:59

Ponieważ zmieniły się nasze plany,my też pojedziemy teraz sami z dziećmi.
Śmiejemy się,że nie wiemy jak to bedzie,pierwszy urlop od 7 lat bez znajomych :wink:

co to będzie,co to będzie :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.03.2009 12:18

sesa napisał(a):Śmiejemy się,że nie wiemy jak to bedzie, pierwszy urlop od 7 lat bez znajomych :wink:


Też tak miałem (ale od 16 lat bez znajomych) w Sveti Petar w 2006 roku - dałem radę :wink: :lol:
agniecha0103
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 555
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniecha0103 » 13.03.2009 12:26

My tym razem wyjezdżamy w cztery rodziny.Wszyscy mamy apartamenty w jednym domu,więc parafrazujac Jurka Owsiaka; "oj bedzie się działo, bedzie działo.." Mam nadzieję, że :wink: inni wczasowicze z nami wytrzymają.... :wink:
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 13.03.2009 12:49

Janusz Bajcer napisał(a):
sesa napisał(a):Śmiejemy się,że nie wiemy jak to bedzie, pierwszy urlop od 7 lat bez znajomych :wink:


Też tak miałem (ale od 16 lat bez znajomych) w Sveti Petar w 2006 roku - dałem radę :wink: :lol:
hihi Ty tak a twoja żona? :wink:
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 13.03.2009 14:28

SVIBANJ napisał(a):Wybacz CinnamonGirlTroszke sie "rozbrykałem" . Teraz będzie poważniej.

Moim zdaniem lepiej jest jechac samemu.Nie mam złych doświadczeć z wyjazdów w wiekszym gronie ,ale samodzielne wyjazdy dają mi jednak wiekszy luz i całkowitą samodzielność.Tak wiec w tym roku jedziemy sami.


Może to wynika z tego ze od 5 lat jeździlismy sami. Na codzień odezwać sie moge tylko do chłopa (dzieci nie ma ;)bo to tylko chłop a nie chłopomąż), zwierzyny domowej nie wliczam, choc tez do nich gadam), potem na urlopie też tylko do niego. Po prostu cały czas to samo, nudno i monotonnie a wiaodmo monotonia wrogiem związku.

Jeszcze w liceum (a to daaawno było) ja i moje przyjacióki jeżdziłysmy same, potem z połówkami rok po roku na wakacje i zawsze było rewelacyjnie (wspomiamy to jako nasze najlepsze wakacje).
Teraz w koncu udało się zgrać 6 planów urlopowych i 'widzimisię' pracodawców wobec naszych osób w jeden termin urlopowy. I mamy wielką nadzieję ze to wypali i uda nam sie razem pojechać. Jedną przeszkodą będzie kasa.

Na pewno jest to inna sytuacja niz wyjazd zapracowanych na codzień rodziców z dziećmi, gdzie chcą spędzić te 2 tygodnie w swoim towarzystwie i nacieszyć sie swoim towrzystwem w pełni.

Tak sobie mysle ze oba wyjazdy w tych 2 powyższych przypadkach są odskocznią od codziennego życia i o to chodzi :) i w zależnosci do której grupy sie kwalifikujemy to wybieramy inny sposób spedzania wakacji.
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 05.04.2009 09:03

W zeszłym roku pojechaliśmy za znajomymi. Oni na camping my do apartamentu. Było super jak chcielismy byc sami to byliśmy sami jak razem to razem. Każdy miał wybór nic na siłę. W tym roku juz jedziemy razem. jednak kazda rodzina swoim samochodem i do swojego apartamentu choc ten sam budynek. To będzie trudny sprawdzian. Czym więcej ludzi tym więcej problemów, trzeba sie przystosować do zachcianek innych. To czasem bywa męczące. Na szczęście mamy już dopracowany choć ogólny plan wyprawy a mówię wam nie było łatwo.
gerjac
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 28.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gerjac » 02.05.2009 16:03

Pierwszy raz do Cro jechaliśmy z bardzo dobrymi znajomymi jednym samochodem-było OK, małe zgryrzyty co do atrakcji które chcemy zobaczyć, od czasu jak pojawił się na świecie nasz syn jeździmy do Cro sami i to jest to-spokój, robimy co chcemy i odpoczywamy
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.05.2009 16:18

Z dwoma rodzinami poznaliśmy się w Cro...
Spotykamy sie w Polsce przynajmniej raz w roku, dzwonimy, do siebie, składamy życzenia.
W cro oni byli u siebie, my u siebie.
Nie zawsze w tym samym terminie, ale nikt nie rozpaczał.
Każdy robil, co chciał, czasami umawialiśmy sie na wizytę, kilkadziesiąt km różnicy, z innymi chadzaliśmy wieczorem na drinka, byli w tej samej mieścinie.
Taki sposob spędzaia wakacji jest ok.
Tydzień czy dwa bycia skazanym na siebie nie jest dobrym pomysłem... :roll:
jarop11
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarop11 » 02.05.2009 16:19

Dwa poprzednie wyjazdy były ze znajomymi.
Pierwszy do Ustki. W sumie 15 osób. Nie było zgrzytów. :D
W poprzednim roku (pierwszy nasz wyjazd do Chorwacji) 9 osób. Było super. :D
W tym roku znajomym urodziło się dziecko, wiec z wyjazdu musieli zrezygnować.
Jedziemy więc z męża siostrą z rodziną i myślę, że też będzie OK :D
borewicz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) borewicz » 07.05.2009 20:41

W zeszłym roku wspólny wyjazd z borówą i jego świtą... było super. W tym roku również wyjazd w tym samym składzie. Miało być nas więcej, ale nie wypaliło. Dla sceptyków dodam tylko, że do borówy moja żona przypięła łatkę, iż jest on "moją drugą żoną" z uwagi na czas jaki spędzamy wspólnie w pracy i poza nią. Ktoś pomyśli, że to już przegięcie: w pracy razem, na urlopie razem... :) Jak się dobrze dobierze to i smakuje ... :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Sami czy ze znajomymi? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone