Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rozmowy z Chirwatami na Euro;)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Setka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.06.2008
Rozmowy z Chirwatami na Euro;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Setka » 15.06.2008 09:48

Witam. Dziś wyjeżdżam na Euro 2008 aby obejrzeć jutrzejszy mecz;) Na pewno będę chciał zrobić sobie z kibicami przeciwnej drużyny zdjęcie i mam taka małą prośbę;) Możecie mi napisać wymowę po chorwacku takich pytań jak np.

-Przepraszam czy mogę sobie zrobić z wami/Panią zdjęcie?

-Dziękuję

-Powodzenia na meczu;)

I ewentualne jakieś jeszcze wasze zdania przydatne. Chce tylko to minimum, niby malutko ale mi zależy wiec będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i dziękuję
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.06.2008 12:40

Spoko Chirwaci zrozumieją Cię nawet jak nic nie będziesz umiał po chirwacku... :):) Chirwaci to też Sływianie.
Pozdrav.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3688
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 15.06.2008 13:45

-Oprostite mogu li se s Vama gospodo fotografirati?
-Hvala
-Sretno!

Hrvatska nema pojma, Poljaci su velemajstori=Chorwacja dziady, Polska Panowie :wink:

:?

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Rozmowy z Chirwatami na Euro;)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone