Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rozmowy wieczorową porą...

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2418
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 19.08.2024 21:26

Habanero napisał(a):Co to za koszmarek utworzony z powyrywanych z kontekstu postów ?
Przecież to nie ma składu i ładu.
:wrong:


Jak większość postów boboo.

Dlatego, wzorem innych użytkowników, ja też wrzucę go do ignorowanych, żeby więcej nie czytać tych "mundrości".
AdamSz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1345
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 19.08.2024 21:27

Habanero napisał(a):Co to za koszmarek utworzony z powyrywanych z kontekstu postów ?
Przecież to nie ma składu i ładu.
:wrong:

Habanero, najwyraźniej chcesz odpocząć od forum, tak np. do Wigilii ))>>
Jakby co, to łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu...To ja trener Jarząbek, (znaczy ten, tego, AdamSz))>> Testujemy poczcie humoru prezesa ))>>

/////
Marlowe1994
Cromaniak
Posty: 519
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 19.08.2024 21:29

Pod Wawelem za buca dostaje się po ryju....
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6664
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 19.08.2024 22:33

marekkowalak napisał(a):
Habanero napisał(a):Co to za koszmarek utworzony z powyrywanych z kontekstu postów ?
Przecież to nie ma składu i ładu.
:wrong:


Jak większość postów boboo.

Dlatego, wzorem innych użytkowników, ja też wrzucę go do ignorowanych, żeby więcej nie czytać tych "mundrości".


O cały wątek chodzi, a nie o posty Bogdana.
KOMENTARZ MODERACJI
KOMENTARZ MODERACJI:
Wątek "Rozmowy wieczorową porą..." powstał z postów nie związanych z tematem wątku " Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze".


boboo
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5050
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 20.08.2024 05:18

marekkowalak napisał(a):(...) Najpierw doedukuj się w kwestii różnicy pomiędzy "bośniacki" i "boszniacki", a dopiero potem zabieraj głos w dyskusjach, o których masz blade pojęcie.
Tę różnicę poznałem mimochodem, gdy "wojna jugosłowiańska" stała się modna w telewizji.
Tylko że jej znajomość (tej różnicy) nie "userbi" ani Chorwata, ani Bośniaka -> nawet (albo tym bardziej) gdyby był Boszniakiem.
(tu ma zastosowanie nauka o zbiorach)
Zbiór "Bośniacy" ⊃ "Boszniacy".
Podobnie jak zbiór "Polacy" ⊃ "Kaszubi".
Ale widzę, że nawet z matematyką wzorujesz się na swoim "idolu".

marekkowalak napisał(a):ja też wrzucę go do ignorowanych, żeby więcej nie czytać tych "mundrości".
Nareszcie.
A przy okazji: czyżby "mundrości" kojarzyły ci się podświadomie z "el mundo"?
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6664
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.08.2024 08:09

Jeśli dobrze pamiętam to wątek "Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze"
powstał w odpowiedzi na problem komentowania i dyskutowania w wątku "Koszt urlopu w Chorwacji".
Wcześniej odsyłano nas właśnie do wątku "Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze",
i informowano w komentarzu, że tu można dyskutować, a nie w "Koszt urlopu w Chorwacji".
Poprawcie mnie jeśli coś pokręciłem.
Teraz powstaje wątek, do którego wrzuca się posty z tamtych dyskusji i mamy oto dwa potworki
bez składu ładu. Część dyskusji w jednym, a część dyskusji w drugim wątku.
Teraz piszę rano i kto wie czy nie powstanie nowy wątek o porannych rozmowach :la:
boboo
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5050
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 20.08.2024 08:41

Habanero napisał(a):(...) i kto wie czy nie powstanie nowy wątek o porannych rozmowach :la:

empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2127
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 20.08.2024 11:35

Habanero napisał(a):Co to za koszmarek utworzony z powyrywanych z kontekstu postów ?
Przecież to nie ma składu i ładu.
:wrong:

A to chyba moja wina :glupek:


Był jakiś odzew na mój poniższy apel
empire13 napisał(a):
stachan napisał(a):Przypomnę tytuł wątku: Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze :idea:

A możesz z tego tematu wydzielić posty o AI i utworzyć jakiś nowy w stylu "jeśli nie Chorwacja to wyjazd z biurem na AI" ;) ?
Uważam, że dyskusję warto pociągnąć w osobnym temacie.
Sam nie jestem zwolennikiem wypoczynku w kurortach, ale rozważam w tym roku jakieś wczasy z biurem z nastawieniem na zwiedzanie.
Chętnie dowiem się od zwolenników i przeciwników AI, króre miejscowości warto wziąć pod uwagę a których unikać.

więc się to wydarzyło ze sporym opóźnieniem, bo Stachan zarobiony ostatnio. No i postów na temat AI trochę przybyło. Zaznaczyłem posty Stachanowi, więc do mnie pretensje :placze:

Tytuł mógłby być inny (to już nie moja wina :jezykukos: ).
A i liczyłem na to, że dyskusja na temat AI będzie wyglądać ciut inaczej.

Po fakcie stwierdzam, że trzeba było wtedy (czyli prawie miesiąc temu) założyć osobny temat. Cóz.
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Rozmowy wieczorową porą... - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone