Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rozmówki chorwackie

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kama84
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.04.2010
Rozmówki chorwackie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kama84 » 07.04.2010 13:25

Hej, jeśli ktoś z Was szukał jakiegoś porządnego zestawu rozmówek chorwackich przed wyjazdem to polecam wygrzebaną przeze mnie niedawno stronę rozmowki.slowka.pl. Mam nadzieję, że Wam się przyda. :)
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 07.04.2010 19:01

o właśnie :wink: dobrze ,że przypominasz....rozmówki muszę jeszcze nabyć :lol: :lol: a czasu coraz mniej 8O 8O jeszcze tylko 4 miechy :lol: :lol:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 08.04.2010 08:47

hajduczek napisał(a):o właśnie :wink: dobrze ,że przypominasz....rozmówki muszę jeszcze nabyć :lol: :lol: a czasu coraz mniej 8O 8O jeszcze tylko 4 miechy :lol: :lol:


Wiolu, a później już tylko szlifowanie języka na miejscu. Nie jest tajemnicą, że konwersację zdecydowanie ułatwia wino - im więcej, tym lepiej się dogadujemy, a nasz zasób słów staje się praktycznie nieograniczony ;)
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 08.04.2010 14:48

Arek napisał(a):
hajduczek napisał(a):o właśnie :wink: dobrze ,że przypominasz....rozmówki muszę jeszcze nabyć :lol: :lol: a czasu coraz mniej 8O 8O jeszcze tylko 4 miechy :lol: :lol:


Wiolu, a później już tylko szlifowanie języka na miejscu. Nie jest tajemnicą, że konwersację zdecydowanie ułatwia wino - im więcej, tym lepiej się dogadujemy, a nasz zasób słów staje się praktycznie nieograniczony ;)


znaczy mam cały czas nawalona chodzić 8O 8O :lool: :lool: :lool:
ja tam nie wiem ....pierwszy raz jadę....ale skoro tak mówisz.... :wink: to zamiast rozmówek kupię alcazelcer :wink: :lol:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12181
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 08.04.2010 17:08

hajduczek napisał(a):
znaczy mam cały czas nawalona chodzić 8O 8O :lool: :lool: :lool:
ja tam nie wiem ....pierwszy raz jadę....ale skoro tak mówisz.... :wink: to zamiast rozmówek kupię alcazelcer :wink: :lol:


Na rakiję to 2KC jest lepsze :!: :!: :!:
No i ćwiczyć trzeba :!: :!: :!:
Pilnie :!: :!: :!:
:wink:
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 08.04.2010 20:10

a wspomnienia będą takie :lol: :lol:

Obrazek
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12181
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 09.04.2010 13:27

Poprostu trzeba się uczyć od dobrych nauczycieli

http://www.youtube.com/watch?v=XDnR6peqEdQ&feature=player_embedded

Moc jest z nami :!: :wink:

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Rozmówki chorwackie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone