Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KACZENIEC
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.08.2007
Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) KACZENIEC » 30.08.2007 20:42

witam wszystkich.
we wrześniu po raz pierwszy wybieramy się do Chorwacji ( 4 osoby) a dokładnie do Rogoznicy. Zamierzamy tam spędzić 7-10 dni. mamy już namiary na apartament ( u Antona), Chciałabym się dowiedzieć co można w okolicy zobaczyć ciekawego, jakie atrakcje czekają na miłośników aktywnej formy wypoczynku. Czy są możliwości uprawiania sportów wodnych. Chodzi o to aby nie spędzić tych dni na leżeniu na plaży plackiem ( to nie mój sposób na wolny czas).
pozdrawiam wszystkich :D
dendrome
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 12.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dendrome » 30.08.2007 21:02

Rogoznica to swietny punkt wypadowy do Splitu, Trogiru, Primostenu i Sibeniku. wczoraj wrocilem wlasnie z okolicy. bylo rewelacyjnie!
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 31.08.2007 08:39

Rogoznica jako miejsce wypadowe tak, jako miejsce pobytowe nie, dlaczego tu masz wyjaśnienie
forum/viewtopic.php?t=16911&highlight=
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 31.08.2007 14:29

Byłem w Rogoznicy, i jest to miejsce wg mnie pobytowo - wypadowe. Lepiej mieszkać trochę dalej od centrum np. w Zecevo, wtedy można do tegoż centrum przyjść na spacer na lody i do knajpy. Spoko jest gdzie pochodzić i pobiegać.
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 31.08.2007 15:18

Sławomir Wocial napisał(a):Byłem w Rogoznicy, i jest to miejsce wg mnie pobytowo - wypadowe. Lepiej mieszkać trochę dalej od centrum np. w Zecevo, wtedy można do tegoż centrum przyjść na spacer na lody i do knajpy. Spoko jest gdzie pochodzić i pobiegać.

Zecevo to nie Rogoznica, spacer główną drogą nie należy do najbezpieczniejszych zajęć, brak poboczy, duży ruch, sam szedłem ze Stupina do Rogoznicy ok 2km i nie polecam, lepiej jechać samochodem
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 31.08.2007 16:22

Oczywiście , że Zecevo to nie Rogoznica ale nikt nie namawia do spacerowania z Zeceva do Rogoznicy Jadranką. Oba te miejsca połączone są gruntowa drogą , która to spokojnie można uskutecznić spacerek. Można też tamtędy pojechać autem. Wielokrotnie tamtędy chodziliśmy i wielokrotnie biegałem kółko: Zecevo Stara Draga-Jadranka-Rogoznica-Zecevo. Pozdrav.

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone