Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rodos

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 06.08.2011 13:04

ja też w tym roku odpoczywałam na Rodos, jak dla mnie pięknie:)
ale mnie cieszą każde wakacje z rodziną obojętnie gdzie:)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108009
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.08.2011 13:07

oginioszki napisał(a):Żegnaj deszczowe Opole,witaj słoneczne Rodos :)
Kochani do zobaczyska za dwa tygodnie :)


Ja już wróciłem ... a Wy :?:

Było super - relacja we wrześniu :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 06.08.2011 13:09

Było super - relacja we wrześniu icon_biggrin.gif

Dopiero we wrześniu? :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108009
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.08.2011 13:30

18 sierpnia mam operację na sercu, potem siedzę w domu na zwolnieniu, to będzie czas na pisanie, ale relacja raczej krótka po wyspa mała i tylko tydzień pobytu :wink:
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 06.08.2011 14:59

to czekam na Twoje wrażenia, ja mieszkałam w Faliraki, ale w spokojnej części, do zatoki A. Quinna nie miałam daleko:0
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 06.08.2011 15:05

Janusz Bajcer napisał(a):18 sierpnia mam operację na sercu, potem siedzę w domu na zwolnieniu, to będzie czas na pisanie, ale relacja raczej krótka po wyspa mała i tylko tydzień pobytu :wink:

Rozumiem, w takim razie mocno będę kciukać za wszystko co wokół operacji i czekać na wrześniową relację. Zdrówka życzę.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 06.08.2011 15:25

Janusz Bajcer napisał(a):18 sierpnia mam operację na sercu, potem siedzę w domu na zwolnieniu, to będzie czas na pisanie, ale relacja raczej krótka po wyspa mała i tylko tydzień pobytu :wink:



Życzę udanego zabiegu i wracaj na forum. Mniemam, że relacja będzie wspaniała i okraszona ilustracjami :wink: . Januszu, na tobie zawsze można polegać. Twoje relacje były zawsze interesujące. Oczywiście myślę o krajobrazach i biesiadach. No jakby tam kolega miał jakieś inne foto to bardzo proszę . Pozdrawiam :D
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 20.08.2011 17:39

Ja wróciłam z Rodos w nocy z czwartku na piątek. Byłam w Ialyssos, 8 km od miasta Rodos, po zachodniej stronie wyspy. Nie obyło się bez przygód... np. dotarliśmy na miejsce 24 godziny później...relacja będzie, może za parę dni zacznę, na razie odreagowuję :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108009
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.08.2011 17:40

Na moją relację musicie poczekać na koniec września, po sanatorium w Rabce i o po weselu syna (czyli po 24.09.2011)
kkra
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkra » 28.08.2011 22:21

poczekam...narazie mam dużo czytania!
wracaj do zdrowia!
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 29.08.2011 08:28

Janusz Bajcer napisał(a):Na moją relację musicie poczekać na koniec września, po sanatorium w Rabce i o po weselu syna (czyli po 24.09.2011)


Ciekawa jestem, czy mamy podobne odczucia co do Rodos i czy byliśmy w tych samych miejscach :wink:
Życzę szysbkiego powrotu do zdrowia i wszystkiego najlepszego dla syna :D
AndrzejPK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejPK » 29.08.2011 10:07

Magda O. napisał(a):Ja wróciłam z Rodos w nocy z czwartku na piątek. Byłam w Ialyssos, 8 km od miasta Rodos, po zachodniej stronie wyspy. Nie obyło się bez przygód... np. dotarliśmy na miejsce 24 godziny później...relacja będzie, może za parę dni zacznę, na razie odreagowuję :wink:


witaj - bardzo jestem ciekawy twojej relacji/ uwag - też byłem tym roku w Ialyssos - Hotel Ialyssos Bay - pozdrawiam
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 29.08.2011 20:46

AndrzejPK napisał(a):
Magda O. napisał(a):Ja wróciłam z Rodos w nocy z czwartku na piątek. Byłam w Ialyssos, 8 km od miasta Rodos, po zachodniej stronie wyspy. Nie obyło się bez przygód... np. dotarliśmy na miejsce 24 godziny później...relacja będzie, może za parę dni zacznę, na razie odreagowuję :wink:


witaj - bardzo jestem ciekawy twojej relacji/ uwag - też byłem tym roku w Ialyssos - Hotel Ialyssos Bay - pozdrawiam


Kiedy? Chyba nie na początku sierpnia? Byłam w tym samym hotelu :wink: Moja relacja już rozpoczęta, ale na razie opisałam tylko "trudy podróży" :wink:
AndrzejPK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 289
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejPK » 30.08.2011 12:20

Magda O. napisał(a):
AndrzejPK napisał(a):
Magda O. napisał(a):Ja wróciłam z Rodos w nocy z czwartku na piątek. Byłam w Ialyssos, 8 km od miasta Rodos, po zachodniej stronie wyspy. Nie obyło się bez przygód... np. dotarliśmy na miejsce 24 godziny później...relacja będzie, może za parę dni zacznę, na razie odreagowuję :wink:


witaj - bardzo jestem ciekawy twojej relacji/ uwag - też byłem tym roku w Ialyssos - Hotel Ialyssos Bay - pozdrawiam


Kiedy? Chyba nie na początku sierpnia? Byłam w tym samym hotelu :wink: Moja relacja już rozpoczęta, ale na razie opisałam tylko "trudy podróży" :wink:


My myliśmy od 30 czerwca do 15 lipca - oj oj - już nie moge doczekac się Twojej relacji - i uwag :?: . Ja tzn. ja + zonka i córka a także szwagier z takim samym rodzinnym dorobkiem, nastawiliśmy się, jak zawsze zresztą na dość aktywny wypoczynek - liczne wyjazdy, zwiedzanie i poszukiwanie "magicznych" zakątków. W samym hotelu nie siedzieliśmy zbyt długo - co przy opcji "all" jest zupełnie nieekonomiczne :) - pozdrawiam
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 31.08.2011 09:31

AndrzejPK napisał(a):W samym hotelu nie siedzieliśmy zbyt długo - co przy opcji "all" jest zupełnie nieekonomiczne :) - pozdrawiam

To prawda, dość boleśnie się o tym przekonaliśmy, bo my też nie należymy do odsób lubiących spędzać czas przy hotelowym basenie. Ale co tam, wrażeń i wspomnień nie można przeliczać na euro (nawet po kursie powyżej 4zł...;))
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone