Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie o wyspe VIS

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arozemla78
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.03.2007
Pytanie o wyspe VIS

Nieprzeczytany postnapisał(a) arozemla78 » 19.03.2007 16:18

Proszę o opinie osoby które na tej wyspie były,
Jade do cro pierwszy raz i zaplanowałem sobie wyspe VIS, nie wiele o niej wiem,oraz niewiele informacji na formu znalazłem.
Proszę o info jakie tam sa ceny,czy jest problem z noclegami.
Apartament nie musi byc w mieście Vis albo Komiza, może być również w jakiejś spokojnej wiosce.
Nie szukam rozrywek typu disco itd, wystarczy mi morze, grill i piwko.
wyjazd autem na 90% 20 lipca.

Pozdro i dzieki
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 25.03.2007 13:46

Opcja szukaj i www.google.pl

Potem pytaj o szczegóły.
Doctor Wu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doctor Wu » 25.03.2007 14:22

Jeszcze kilkanaście lat temu była to zamknięta dla obcokrajowców wyspa z bazą marynarki wojennej. Baza turystyczna może tam być skromna ale za to nowa.
Cypisek88
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 21.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cypisek88 » 25.03.2007 14:38

arozemla78 napisał(a):Proszę o opinie osoby które na tej wyspie były,
Jade do cro pierwszy raz i zaplanowałem sobie wyspe VIS, nie wiele o niej wiem,oraz niewiele informacji na formu znalazłem.
Proszę o info jakie tam sa ceny,czy jest problem z noclegami.
Apartament nie musi byc w mieście Vis albo Komiza, może być również w jakiejś spokojnej wiosce.
Nie szukam rozrywek typu disco itd, wystarczy mi morze, grill i piwko.
wyjazd autem na 90% 20 lipca.

Pozdro i dzieki
byłem tam w lipcu 2006 promem płynie sie około 2.5 godz.powrót dopiero następnego dnia .Trzeba wcześnie rano wstać na powrót.Ceny bardzo wysokie ale to najdalej odalona wyspa , dostępna do turystów ---ale warto.
arozemla78
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 19.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arozemla78 » 26.03.2007 11:47

a dokladniej ceny ze noclegi i żywność??? Planuje zostać tam okolo tygodnia. Jak jest z noclegami w tych wszystkich małych miejscowościach (pomijając Korcule i Vis), w ostatecznosci jade z żoną mamy kombi wiec spac jest gdzie, a wogóle ktoś zwiedzał Cro, mając nocleg na pace kombika??
bociek68
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 15.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bociek68 » 29.04.2007 13:50

arozemla78 napisał(a):Proszę o opinie osoby które na tej wyspie były,
Jade do cro pierwszy raz i zaplanowałem sobie wyspe VIS, nie wiele o niej wiem,oraz niewiele informacji na formu znalazłem.
Proszę o info jakie tam sa ceny,czy jest problem z noclegami.
Apartament nie musi byc w mieście Vis albo Komiza, może być również w jakiejś spokojnej wiosce.
Nie szukam rozrywek typu disco itd, wystarczy mi morze, grill i piwko.
wyjazd autem na 90% 20 lipca.

Pozdro i dzieki



Witam, tez mam w planach zawitac na Vis, ale dopiero za roczek( w tym roku niestety nie ma szans na Cro, czego strasznie zaluje), moze ktos kto tam byl ozywi troche ten post, a jesli nie to po Twoim pobycie moze podzielisz sie swoimi wrazeniami, pozdrawiam. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2007 23:22

Halo, halo :!:

Może już ktoś wrócił?
Wybieramy się na Lastovo 17.06 i nie wiem co zrobić z drugim tygodniem.
Może właśnie VIS :?:

Prosimy o świeże opinie.

Pozdro Igor
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 09.06.2007 23:24

Może to coś pomoże - :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.06.2007 00:17

Pomogło :)
Teraz jest jeden "kandydat" więcej; Lastovo i (korcula lub hvar lub plejesac luv vis :D )

Ale filmik zachęcający, dzięki.

Igor
k9tek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) k9tek » 05.07.2009 13:32

zdecydowanie Vis!
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 02.01.2010 17:36

Ja również w tym roku tj. Lipiec 2010, planuję wyjazd na VIS. Mam tylko dylemat którą miejscowość wybrać i która zapewni więcej atrakcji dla dziecka w wieku 10 lat.
robo111
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 22.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) robo111 » 22.01.2010 13:10

ja wyjeżdzam 17 lipca do Komiży, zamówiłem już apartament, zastanawiam sie jeszcze nad godzina promu, płyne w sobotę więc może być problem. Wybrałem komiżę bo jest blisko na biszevo, a tam jest odpowiednia dla dzieci piaszczysta plaza porat.
Jacek2
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 25.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek2 » 22.01.2010 13:19

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21782&highlight=
tutaj już trochę było na ten temat!

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pytanie o wyspe VIS
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone