Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie o opłatę

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kikka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.02.2011
Pytanie o opłatę

Nieprzeczytany postnapisał(a) kikka » 02.02.2011 00:46

WITAM PIERWSZY RAZ WYBIERAM SIE Z RODZINĄ ( DWOJE DZIECI)NA WCZASY ZA GRANICĘ I MAM PYTANIE CZY TO NORMALNE ZE ADRIATICA POBIERA CAŁĄ SUMĘ ZA APARTAMENT PÓŁ ROKU PRZED WYJAZDEM?? CZY MOGĘ IM ZAUFAĆ?? A MOŻE POJECHAĆ W CIEMNO I TAM NA MIEJSCU SZUKAĆ LOKUM?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.02.2011 00:51

Ktoś Ci pewnie odpowie.
TYLKO NIE KRZYCZ ! :D :wink:
kikka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 01.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kikka » 02.02.2011 00:58

anakin napisał(a):Ktoś Ci pewnie odpowie.
TYLKO NIE KRZYCZ ! :D :wink:

Przepraszam :oops: nie chciałam nikogo urazić , poprostu nie wyłączyłam caps locka...
Darraz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darraz » 02.02.2011 10:20

KumoterSzyszkownik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 29.08.2007
Re: Pytanie O OpŁatĘ

Nieprzeczytany postnapisał(a) KumoterSzyszkownik » 02.02.2011 11:32

kikka napisał(a):WITAM PIERWSZY RAZ WYBIERAM SIE Z RODZINĄ ( DWOJE DZIECI)NA WCZASY ZA GRANICĘ I MAM PYTANIE CZY TO NORMALNE ZE ADRIATICA POBIERA CAŁĄ SUMĘ ZA APARTAMENT PÓŁ ROKU PRZED WYJAZDEM?? CZY MOGĘ IM ZAUFAĆ?? A MOŻE POJECHAĆ W CIEMNO I TAM NA MIEJSCU SZUKAĆ LOKUM?


To ich normalna praktyka.Byłem za ich pośrednictwem ładnych kilka lat temu w Zadarze-w apartamencie-i też pamiętam,że przelewałem na ich konto całość kwoty.Nie było to wpradzie pół roku wcześniej,ale ja zamawiałem póżniej ten apartament.Nie masz czym się przejmować.
My ogólnie byliśmy zadowoleni...Nie zgadzało sie tylko jedno-odległość apartamentu od morza.Z obiecanych 300 metrów od plaży,na miejscu zrobiło się tych metrów... :roll: ....z 1500!Widocznie się im te metry sklonowały...Ale miałem to w nosie,gdyż byliśmy tam....w grudniu! :lol:
Co do jazdy w ciemno-nie pomogę..Za mało danych-gdzie,kiedy,czy dzieci małe,czy duże itp,itd.............
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 02.02.2011 12:46

My jedziemy w ciemno ewentualnie coś poszperamy w necie przed samym wyjazdem.Zależy jakie macie dzieciaki ale dls 4 osób napewno coś znajdziecie.
Pozdrawiam i zycze udanych wakacjii.
Teska
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teska » 02.02.2011 20:39

Kika

a w jakim terminie jedziecie?
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 10.02.2011 18:06

My tez jezdzilismy w ciemno z dziecmi 9 i 6 lat izawsze cos sie znalazlo
andrzej.k
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 613
Dołączył(a): 18.01.2010
Re: Pytanie O OpŁatĘ

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.k » 10.02.2011 18:26

KumoterSzyszkownik napisał(a):.Nie zgadzało sie tylko jedno-odległość apartamentu od morza.Z obiecanych 300 metrów od plaży,na miejscu zrobiło się tych metrów... :roll: ....z 1500!Widocznie się im te metry sklonowały....


z tymi metrami do wody to wszystkim chorwatom brakuje i to sporo czasami, nic nowego

pozatym wszystkim wiadomo ze posrednicy zarabiaja, siadz do neta i poszukaj, troche czasu zajmie ale warto czasami
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Pytanie O OpŁatĘ

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.02.2011 18:29

andrzej.k napisał(a):
KumoterSzyszkownik napisał(a):.Nie zgadzało sie tylko jedno-odległość apartamentu od morza.Z obiecanych 300 metrów od plaży,na miejscu zrobiło się tych metrów... :roll: ....z 1500!Widocznie się im te metry sklonowały....


z tymi metrami do wody to wszystkim chorwatom brakuje i to sporo czasami, nic nowego


Wiesz, to tak, jak z samochodami oferowanymi z drugiej ręki w RP.
Funkiel nowka nie smigana, nie paląca w sporcie od gosposi niepalącej księdza...
Kolega dzisiaj pojechal 380km po to, aby zobaczyc druty po migomacie i pomalowane wszystko, oprocz dachu... :roll:
A miała być igla!
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 13.02.2011 15:00

To spore ryzyko płacić całość tak wcześnie-a jeśli coś Ci wypadnie :?:
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 28.02.2011 17:20

Ja korzystałem ze strony www.holiday-home.org, biorą całość na 6tyg. przed wyjazdem a wczesniej zaliczka, nawiazujac do wczesniejszej wypowiedzi - pół roku przed wyjazdem jeszcze nic nie przewidzisz ale 1,5 miecha to już lepiej, biuro sprawdzone 2 razy osobiscie, polecam, ofert tez maja sporo

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pytanie o opłatę
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone