Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przewodniki,ksiązki,mapy -Chorwacja.

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 24.03.2005 21:28

Pierwszy :) Zapisuję się. Widzę ze gościu jest z Poznania więc ewentualnie mogę odebrać i przekazać np. na zlocie (odpadną koszty przesyłki).
PZDR :)
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 25.03.2005 10:32

Maciej napisał(a):Pierwszy :) Zapisuję się. Widzę ze gościu jest z Poznania więc ewentualnie mogę odebrać i przekazać np. na zlocie (odpadną koszty przesyłki).
PZDR :)

Ja bardzo chętnie skorzystam :D Podaj nr konta, zrobię przedpłatę :D
Amelka
Croentuzjasta
Posty: 199
Dołączył(a): 17.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amelka » 27.03.2005 00:13

Ja tez chce! Volumen dzieki za dobry pomysł, żeby nas hurtowo obsłużyc. Ja tez mogę odebrac na Zlocie, a wcześniej przedplacic :)
Pozdrawiam
A.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 27.03.2005 00:36

Amelka napisał(a):Ja tez chce! Volumen dzieki za dobry pomysł, żeby nas hurtowo obsłużyc. Ja tez mogę odebrac na Zlocie, a wcześniej przedplacic :)
Pozdrawiam
A.

W sumie jest 6 egz. do zagospodarowania. Jak narazie wśród chętnych są: Amelka, Maciej i ja.
Macieju, ksiązki trzebaby odebrać najpóźniej do piątku przyszłego tygodnia, bo facet wyjeżdża. Ewentualne namiary podam Ci na priva.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 29.03.2005 07:26

Robert poproszę o te namiary, a z przedpłatami się nie wygłupiajcie :wink:
PZDR
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002
Zamówienie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 29.03.2005 09:57

volumen napisał(a):W sumie jest 6 egz. do zagospodarowania. Jak narazie wśród chętnych są: Amelka, Maciej i ja.

Jeśli sytuacja się nie zmieniła to piszę się jako kolejny chętny.

Pzdr
Tomek
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004
Re: Zamówienie

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 29.03.2005 20:32

Tomek napisał(a):
volumen napisał(a):W sumie jest 6 egz. do zagospodarowania. Jak narazie wśród chętnych są: Amelka, Maciej i ja.

Jeśli sytuacja się nie zmieniła to piszę się jako kolejny chętny.

Pzdr
Tomek

Tomek, jesteś na liście jako przedostatni. Napisz tylko jak będzie z odbiorem? Wybierasz się na zlot? Mam nadzieję, że tak :lol:

Po zamówieniu Tomka został jeszcze 1 egz. książki.
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 29.03.2005 21:46

Robert Maciej !!!!! Ja JA też !!!!!!!!!! Zdązyłem ?
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 29.03.2005 22:03

Jurek napisał(a):Robert Maciej !!!!! Ja JA też !!!!!!!!!! Zdązyłem ?

Jurku... rzutem na taśmę :lol:
Lista zamknięta, 6 egz. sprzedanych. 4 osoby odbiorą książkę na zlocie, Tomek jeszcze sięokreśli.
Macieju - dyplom "za ofiarność" masz na zlocie jak w banku :lol:
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 30.03.2005 14:04

volumen napisał(a):....Lista zamknięta, 6 egz. sprzedanych. 4 osoby odbiorą książkę na zlocie, Tomek jeszcze sięokreśli.....

Niestety prawdopodobnie nie uda mi się dotrzeć na zlot. Sprawa nie jest jeszcze ostatecznie przesądzona. Wolałbym rozliczyć się za książkę niezależnie - odezwę się mailowo.

Pzdr
Tomek
Amelka
Croentuzjasta
Posty: 199
Dołączył(a): 17.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amelka » 30.03.2005 14:12

Volumen, masz doktorat z marketingu i zarządzania :)) Jakimś cudem udało Ci sie to spiąć , no, no:) Gratuluje!
Jak przeczytamy będziemy mogli pożyczać innym forumowiczom do poczytania :)
Pozdrawaim
A.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 30.03.2005 21:07

Amelka napisał(a):Volumen, masz doktorat z marketingu i zarządzania :)) Jakimś cudem udało Ci sie to spiąć , no, no:) Gratuluje!
Jak przeczytamy będziemy mogli pożyczać innym forumowiczom do poczytania :)
Pozdrawaim
A.

Amelio :) Ja tylko... napisałem o książce :oops: A reszta... to Maciej :D
as12345600
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) as12345600 » 30.03.2005 22:44

Jarekk napisał(a):Namiary na Atlas znalazłem na Forum, tylko ten post jakoś przeszedł nie zauważony, a szkoda.
Nabyłem go w księgarni wysyłkowej wydawnictwa Bezdroża.
www.bezdroza.com

Pozdrawiam JarekK

Ja znalazłem tą książke za 21,90 PLN na http://www.traveler.com.pl/Sklep.php
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 01.04.2005 13:46

volumen napisał(a):
Jurek napisał(a):Robert Maciej !!!!! Ja JA też !!!!!!!!!! Zdązyłem ?

Jurku... rzutem na taśmę :lol:
Lista zamknięta, 6 egz. sprzedanych. 4 osoby odbiorą książkę na zlocie, Tomek jeszcze sięokreśli.
Macieju - dyplom "za ofiarność" masz na zlocie jak w banku :lol:


Książki odebrane są już u mnie :) Ceny niestety nie udało się stargować (20 PLN) - sprzedawca uznał że hurtowy zakup to powyżej 10 sztuk. Proszę o deklaracje kto odbierze książkę na zlocie a komu wysłać. Jeśli w grę wchodzi wysyłka to poproszę mailem adres.
Co do meritum-jestem po lekturze kilkudziesięciu stron. Najoględniej mówiąc bardzo ciekawa lektura. Żadnej zbędnej martyrologii ostry sarkazm i ironia pod adresem nie tylko Serbów, CZarnogórców ale i Chorwatów. Dość mocno to wszystko przeżywam bo główne miejsce "akcji" to Orasac i tzw. Ogrody czyli stojące do dzisiaj opuszczone apartamenty przy campie Rudine. Tam najpierw mieszkali czetnicy a potem wojska chorwackie. To jest dość szokujące zderzenie mojej wakacyjnej i sielankowej wizji tego miejsca z tym co się tam działo tak niedawno.
Na pewno warto przeczytać.
PZDR :)
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 01.04.2005 14:13

Maciej napisał(a):Książki odebrane są już u mnie :) Ceny niestety nie udało się stargować (20 PLN) - sprzedawca uznał że hurtowy zakup to powyżej 10 sztuk. Proszę o deklaracje kto odbierze książkę na zlocie a komu wysłać. Jeśli w grę wchodzi wysyłka to poproszę mailem adres.
Co do meritum-jestem po lekturze kilkudziesięciu stron. Najoględniej mówiąc bardzo ciekawa lektura. Żadnej zbędnej martyrologii ostry sarkazm i ironia pod adresem nie tylko Serbów, CZarnogórców ale i Chorwatów. Dość mocno to wszystko przeżywam bo główne miejsce "akcji" to Orasac i tzw. Ogrody czyli stojące do dzisiaj opuszczone apartamenty przy campie Rudine. Tam najpierw mieszkali czetnicy a potem wojska chorwackie. To jest dość szokujące zderzenie mojej wakacyjnej i sielankowej wizji tego miejsca z tym co się tam działo tak niedawno.
Na pewno warto przeczytać.
PZDR :)

Macieju... Wielkie dzięki. Ja trzeba, to podaj konto, wpłacę co trzeba. A książeczkę odbiorę na zlocie. I jakiś "wzorzec pół litra" się znajdzie :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Przewodniki,ksiązki,mapy -Chorwacja. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone