Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

prosze przemiłych tutaj Cromaniaków o pomoc :)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008
prosze przemiłych tutaj Cromaniaków o pomoc :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 18.01.2008 14:32

Witam !
Na wstępi chciałam wyrazić zachwyt tym forum, a zwłaszcza ludźmi którzy mają swój udział w jego współtworzeniu - jak to sie mówi "szacun" :D
Jeśli chodzi o mnie, to w Chorwacji byłam raz i też zrobiła na mnie ogromne wrażenie, no może troszke się źle wyraziłam bo byłam tylko w jednym miejscu , w Rovinj na Istrii - przepiękne, cudowne miejsce , które na zawsze pozostanie w mojej pamięci szczególnie, że spędziliśmy tam z mężem podróż poslubną.
Teraz po latach, a minęło ich 8, chcę pokazać kawałek tego wspaniałego kraju swoim małym synkom i chciałabym aby ze względu na wiek jednego z nich (ma 2 lata) była to kraina niezbyt odległa - w związku z tym padło na Krk. Prosze Was o namiary na jakieś fajne miejsce a ponieważ będąc osobą średnio majętną powinno to być niezadrogie powiedzmy ok 50 E za mały apartament.
Bardzo proszę o jakieś namiary, będę bardzo wdzięczna za pomoc a po urlopie odwdzięcze się szczegółowym opisem.
Z góry dziękuje i pozdrwiam wszystkich Cromaniaków
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.01.2008 15:17

Witam, może pojedziecie ciut dalej,warto zobaczyć Dalmację,proponuję miejscowość Vodice.
Tu jest link.
Pozdrawiam
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 31.01.2008 11:03

Dziękuję za odpowiedź . Zdecydowaliśmy sie na Mimice w apartamencie Apollo, sporo tutaj dobrego wyczytałam o tej miejscowości :) Kurcze ale jeśli chcecie rezerwować to sie spieszcie bo na kilkanaście maili które powysyłałam większosć odpisywało że już w tym terminie nie mają miejsc. Wspominana "Lara" w Mimicach również prawie cała zarezerwowana. My chcielismy początkowo jechać na 14 dni ale niestety w Apollo mają wolny termin nam pasuący tylko na 11 dni :) No nic może coś jeszcze sobie na miejscu zorganizujemy. Myslicie , że na 3 dni ktoś by nas przenocował? Kurcze tak bym chciała być tam całe 14 dni , no nic zobaczymy
Pozdrawiam i spieszcie się z rezerwacjami bo widać że w tym roku znów Chorwacja będzie oblęzona )
pozdrówka
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 15.02.2008 23:58

Witam,
Chyba chodzi ci o miejsca w sezonie bo koniec sierpnia, początek września w kwaterach mozna przebierac:)
Ja zawsze jeżdżę w ciemno:)
Co do miejsca riwiera jest piekna, ale w mimicach nie podobalo mi sie ze do niektorych kwater trzeba sie wspinac pod gorke:)
Wyspa Krk tez przepiekna:)
Polecam także kiedys zobaczyc Dubrovnik i plw.peljesac..cudnie...
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 17.02.2008 18:11

ines napisał(a):Witam,
Chyba chodzi ci o miejsca w sezonie bo koniec sierpnia, początek września w kwaterach mozna przebierac:)
Ja zawsze jeżdżę w ciemno:)
Co do miejsca riwiera jest piekna, ale w mimicach nie podobalo mi sie ze do niektorych kwater trzeba sie wspinac pod gorke:)
Wyspa Krk tez przepiekna:)
Polecam także kiedys zobaczyc Dubrovnik i plw.peljesac..cudnie...



No dla Ciebie Ines to nigdy nie ma problemu
kondzio
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondzio » 17.02.2008 18:40

aga_manka napisała

Teraz po latach, a minęło ich 8, chcę pokazać kawałek tego wspaniałego kraju swoim małym synkom i chciałabym aby ze względu na wiek jednego z nich (ma 2 lata) była to kraina niezbyt odległa - w związku z tym padło na Krk.

proponuje miejscowość Baska na wyspie Krk,plaża idealna dla małych dzieci,jest gdzie chodzić na spacery wieczorami,ceny kwater zależą od terminu w jakim jedziesz.
W tym roku jadę ostatni tydzień czerwca i dwa tygodnie lipca,za czerwiec 40 euro a z lipiec 50 euro dziennie za apartament,150m od plaży
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 17.02.2008 18:48

Kondzio kilka postów wyżej napisałam że jedziemy do Mimic ale na Kr jeszcze pewnie kiedyś zajrzymy :)
Dzieki za Wasze rady - na pewno po pobycie w Mimicach zdam szczegółową relację !
kondzio
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondzio » 17.02.2008 19:00

no to wspaniałego pobytu w Mimicach, oczywiście całe 14 dni :papa:

Powrót do Chorwackie ABC



cron
prosze przemiłych tutaj Cromaniaków o pomoc :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone