Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Proszę o radę

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcin1234
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 22.10.2008
Proszę o radę

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin1234 » 22.10.2008 12:24

Proszę o namiary na sprawdzone kwatery dla 6-ciu osób (4 dorosłych i 2 małych dzieci)najlepiej w okolicach Zadaru, Biogradu. Proszę również o opinie na temat tych okolic oraz Okrug Gornji - gdzie jechać? Ja z kolei służę odpowiedzią na pytanie o rejon Makarskiej gdyż w tym roku tam byłem. Z góry dzięki. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.10.2008 12:32

marcin1234 napisał(a):Proszę o namiary na sprawdzone kwatery dla 6-ciu osób (4 dorosłych i 2 małych dzieci)najlepiej w okolicach Zadaru, Biogradu. Proszę również o opinie na temat tych okolic oraz Okrug Gornji - gdzie jechać? Ja z kolei służę odpowiedzią na pytanie o rejon Makarskiej gdyż w tym roku tam byłem. Z góry dzięki. :D


Poszukaj na forum a znajdziesz...np. tutaj albo tutaj lub tutaj
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.10.2008 12:54

Byłam na Ciovo w Okrug Gornji kilka razy. Sąsiadujący z nim Trogir i pobliskość Splitu, sprawia, że Ciovo jest dobrą bazą wypadową.
O plażach na Ciovo możesz poczytać tu...
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=156 ... ht=#156623

Mogę wam podesłać również link do zaprzyjaźnionej rodziny na Ciovo.
Apartament leży około 150 metrów od morza, ma dwie sypialnie i pokój dzienny.
Pozdrawiam.
marcin1234
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 22.10.2008
Prośba

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin1234 » 23.10.2008 11:17

Jeśli można prosić to chętnie przyjąłbym namiary wraz ze szczegółami na te kwatery. Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam wszystkich cromaniaków do których się od zeszłego roku również zaliczam
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 23.10.2008 20:43

alessandro1977 napisał(a):
marcin1234 napisał(a):Proszę o namiary na sprawdzone kwatery dla 6-ciu osób (4 dorosłych i 2 małych dzieci)najlepiej w okolicach Zadaru, Biogradu. Proszę również o opinie na temat tych okolic oraz Okrug Gornji - gdzie jechać? Ja z kolei służę odpowiedzią na pytanie o rejon Makarskiej gdyż w tym roku tam byłem. Z góry dzięki. :D


Poszukaj na forum a znajdziesz...np. tutaj albo tutaj lub tutaj


Witam

Proszę, pobuszuj po forum.
Tutaj naprawdę są wszystkie wiadomości jakie potrzebne są by wybrać się do Chorwacji,.

Oto link do relacji z pobytu na Ciovo ap. Cornelia:
forum/viewtopic.php?p=284971&highlight=cornelia#284971
Z czystym sumieniem mogę polecić.

pozdrav :hut: :papa:

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Proszę o radę
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone