Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

proszę o pomoc

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008
proszę o pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 05.05.2008 23:09

:D w tym roku wyjezdzamy na chorwacje na wyspe wir jeśli ktoś był na tej wyspie mógłby mi odpowiedziec czy mozemy bez obaw sie tam wybrac ? wyjazd mamy 15 sierpnia zakwaterowanie prywatne w domu przy plazy z góry dziękuje
Artur68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 671
Dołączył(a): 14.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur68 » 06.05.2008 02:45

Hej Ago - popraw szybciutko błędy (duże litery, polskie znaki) bo zostaniesz szybko zrugana, a i z odpowiedzią na post może być różnie. :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.05.2008 08:27

A jeździ się raczej do Chorwacji.... :wink: 8)
Poza tym witamy na forum.
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 06.05.2008 09:01

Jeżeli nie zrozumiałaś żartu Fuxa to polecam wątek:

forum/viewtopic.php?t=15480

Fakt na Chorwację to radzę raczej jechać czołgiem i to najlepiej kilkoma a i tak będzie to ryzykowna wyprawa ;-)
bo oni niedawno przechodzili intensywne korepetycje jak sobie z nimi radzić

A co do wyspy Vir to jest tu na forum taki doby zwyczaj że najpierw się czyta a potem pyta. Gdybyś wpisała w wyszukiwarce ("szukaj" na niebieskiej belce
Virze to dostała być spis wątków który by ci dużo wyjaśnił:

forum/viewtopic.php?t=18122&highlight=virze
forum/viewtopic.php?t=14505&highlight=virze
forum/viewtopic.php?t=10403&highlight=virze
forum/viewtopic.php?t=10461&highlight=virze

tu jest link do mapy:
forum/viewtopic.php?t=16022&highlight=virze




(niestety z niejasnych dla mnie powodów wyszukiwarka nie obsługuje słów krótszych niż 4 lub 5 znaków co w przypadku Hr jest problemem np:
Vir, Pag, Krk, Hum, Nin ....)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2008 10:24

Artur68 napisał(a):Hej Ago - popraw szybciutko błędy (duże litery, polskie znaki) bo zostaniesz szybko zrugana, a i z odpowiedzią na post może być różnie. :wink:


:D Dzięki Artrur68 za wyprzedzenie mnie w przypomnieniu o zasadach pisowni :wink: - a takie przypomnienie to nie ruganie :lol:

Jak widzisz odpowiedzi Aga dostała - a w uzupełnieniu przypominam stronkę o wyspie z interaktywną mapką plaż na Virze

Vir to płaska wyspa

Obrazek

i dlatego inna niż wyspy przy wybrzeżu dalmatyńskim (np. Hvar)

Obrazek
agaa1975
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.05.2008
:)ach te błędy

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaa1975 » 06.05.2008 16:17

kurcze wiem że narobiłam błędów ale ja niemam czasu się zastanawiac czy vir czy wir :) i tak wiecie o co mi chodzi a ja postaram się nie sadzić już błędów poczytam co nieco :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.05.2008 20:28

agaa1975 napisał(a)::D w tym roku wyjezdzamy na chorwacje na wyspe wir jeśli ktoś był na tej wyspie mógłby mi odpowiedziec czy mozemy bez obaw sie tam wybrac ? wyjazd mamy 15 sierpnia zakwaterowanie prywatne w domu przy plazy z góry dziękuje


http://img107.imageshack.us/my.php?imag ... fu0jt4.jpg
http://img104.imageshack.us/my.php?imag ... 404bh8.jpg

To jest Nin blisko Viru

A to Vir
http://img502.imageshack.us/my.php?imag ... 119lb6.jpg


Drugi raz już bym nie pojechał!!
:D

Powrót do Chorwackie ABC



cron
proszę o pomoc
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone