Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

proszę o informacje o Ciovo

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bary
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.01.2008
proszę o informacje o Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) bary » 23.01.2008 13:11

Szukam informacji o m.Slatina na Ciovo. Ceny, czy plaże są dla małych dzieci. Może ktoś był w WILLI "Samadan" druga nazwa "Lucia". Proszę o opinie. Pozdrawiam bary.
Ostatnio edytowano 23.01.2008 13:15 przez bary, łącznie edytowano 1 raz
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 23.01.2008 13:14

POlecam wyszukiwarkę. Wpisz tam Slatina i znajdziesz sporo informacji, bo temat był kilkakrotnie wałkowany.
pozdrawiam
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 23.01.2008 15:59

To prawda, wiadomości jest wiele, ale z tym szukaniem różnie bywa, ja np. nie znalazłem mapki Ciovo, a jest :oops:
Innym sposobem jest wyszukiwanie namiarów na apartamenty i korzystać z ich fotek, np.

pozdrav
Gandaliela
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 10.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandaliela » 25.01.2008 17:51

Witam serdecznie,
Wlasnie wrocilam z Cro do Polski na okres zaliczenia sesji egzaminacyjnej i jak tylko to zamknę to pędzę nazad.
A co do Twojego pytania to plaża w Slatine nie wygląda za ciekawie dość dużej wielkości kamienie, szerokości też nie jest zabójczej, podobnie jak w Arbaniji, więc podejrzewam,że w sezonie będzie dość mocno zatloczona. Jedno co to wyrzuca tam przepiękne muszle ale to też poza sezonem.W sezonie biegają turystyczne sępy i niewiele można znaleźć.
Jesli chcesz odpocząć z dzieciakami to mogę dać namiary na sprawdzony apartament po drugiej stronie Ciovo, Seget donji, ktory posiada wlasną plażę z drobnym żwirkiem własny ogród przez ktory schodzi się na plażę i przesympatycznych gospodarzy.
Poza tym wydostanie się z Ciovo w okresie sezonu to męka, prowadzi tam tylko jeden most na ktorym są nieustające korki, korki ,korki
Pozdrawiam
Gandaliela
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 25.01.2008 20:55

Gandaliela napisał(a):Witam serdecznie,
Wlasnie wrocilam z Cro do Polski na okres zaliczenia sesji egzaminacyjnej i jak tylko to zamknę to pędzę nazad.
A co do Twojego pytania to plaża w Slatine nie wygląda za ciekawie dość dużej wielkości kamienie, szerokości też nie jest zabójczej, podobnie jak w Arbaniji, więc podejrzewam,że w sezonie będzie dość mocno zatloczona. Jedno co to wyrzuca tam przepiękne muszle ale to też poza sezonem.W sezonie biegają turystyczne sępy i niewiele można znaleźć.
Jesli chcesz odpocząć z dzieciakami to mogę dać namiary na sprawdzony apartament po drugiej stronie Ciovo, Seget donji, ktory posiada wlasną plażę z drobnym żwirkiem własny ogród przez ktory schodzi się na plażę i przesympatycznych gospodarzy.
Poza tym wydostanie się z Ciovo w okresie sezonu to męka, prowadzi tam tylko jeden most na ktorym są nieustające korki, korki ,korki
Pozdrawiam
Gandaliela

Kolumb. :D :wink:
Gandaliela
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 10.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandaliela » 25.01.2008 22:42

Że niby ja 8O ? A dlaczego? Pragnieniem mojego zycia stalo się zamieszkanie w Chorwacji i ten tam na gorze przychylil się do mojich skomleń i dal szansę. Nie chcę za wiele tlumaczyć coby nie zapeszyć.
Spędzam tam poprostu w chwili obecnej wiekszość swojego czasu a Polsce trzymają mnie już tylko studia, ktore muszę skończyć bo obrona dyplomu szykuje się na lato tego roku. Ponieważ mieszkam w Trogirze a profesja partnera wymaga ciąglej jazdy autem okolice poznaję dogłębnie więc staram się coś od siebie doradzić. Też mam syna (7 lat) i też wczesniej spęędzałam z nim wakacje w Cro.
Jesli tylko mogę pomóc to bardzo chętnie, do dysopozycji rodakow cromaniaków będę rownież w sezonie wakacyjnym, jak komu potrzeba dam swoj chorwacki numer.
W chwili obecnej sama potrzebuję pomocy bo koniec lutego chcę wracać i szukam kogoś z Cromaniaków, który będzie się wybierał w tamtą stronę.
Zatem pozdrav
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 25.01.2008 22:47

Gandaliela napisał(a):Że niby ja 8O ? A dlaczego? Pragnieniem mojego zycia stalo się zamieszkanie w Chorwacji i ten tam na gorze przychylil się do mojich skomleń i dal szansę. Nie chcę za wiele tlumaczyć coby nie zapeszyć.
Spędzam tam poprostu w chwili obecnej wiekszość swojego czasu a Polsce trzymają mnie już tylko studia, ktore muszę skończyć bo obrona dyplomu szykuje się na lato tego roku. Ponieważ mieszkam w Trogirze a profesja partnera wymaga ciąglej jazdy autem okolice poznaję dogłębnie więc staram się coś od siebie doradzić. Też mam syna (7 lat) i też wczesniej spęędzałam z nim wakacje w Cro.
Jesli tylko mogę pomóc to bardzo chętnie, do dysopozycji rodakow cromaniaków będę rownież w sezonie wakacyjnym, jak komu potrzeba dam swoj chorwacki numer.
W chwili obecnej sama potrzebuję pomocy bo koniec lutego chcę wracać i szukam kogoś z Cromaniaków, który będzie się wybierał w tamtą stronę.
Zatem pozdrav

Chodziło mi o Ciovo.Nie o całość Twojego życia.Przepraszam.
Gandaliela
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 10.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandaliela » 25.01.2008 23:37

Nie no, spokojnie, nie przepraszaj, nie ma za co :D Nie wiedzialam tylko dlaczego akurat Kolumb :lol:
Sama sie jakieś dwa tygodnie temu po tych plażach włoczylam zbierają cudowne muszle to podala wlasny osąd na forum. Osobiscie bym się na Ciovo od strony Trogiru nie pchala, o wiele piekniejszy jest rejon po drugiej stronie wyspy, widoki , dzikie atoczki, cudo. Mam nawet namiar na apartamenty, syn wlasciciela jest dość znanym w Dalmacji spiewakiem, glos ma cudo, chetnie balują z gośćmi, mogę polecić
Buziaki wszystkim :D
mirnie
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirnie » 26.01.2008 01:23

wakacje non stop tylko pozazdrościć ,a ja tu musze pracować i pracować, żeby latem na 2 tygodnie pojechać ,życze by bańka mydlana nie pękła prędko...pzdr..
Piotras998
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 17.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotras998 » 17.02.2008 19:46

Gandaliela napisał(a):Nie no, spokojnie, nie przepraszaj, nie ma za co :D Nie wiedzialam tylko dlaczego akurat Kolumb :lol:
Sama sie jakieś dwa tygodnie temu po tych plażach włoczylam zbierają cudowne muszle to podala wlasny osąd na forum. Osobiscie bym się na Ciovo od strony Trogiru nie pchala, o wiele piekniejszy jest rejon po drugiej stronie wyspy, widoki , dzikie atoczki, cudo. Mam nawet namiar na apartamenty, syn wlasciciela jest dość znanym w Dalmacji spiewakiem, glos ma cudo, chetnie balują z gośćmi, mogę polecić
Buziaki wszystkim :D

Cześć!!!!
Wybieramy się na wyspę ciovo.... niepokoją nas trochę informacje nt. różnej jakości plaż!!! Jedziemy w 2 samochody w tym 3 dzieci. Będę wdzięczny za adres o którym piszesz. planujemy pobyt 19lipca-4sierpnia 2008 rok.
Pozdrawiam Piotr Gdańsk
beti222
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 06.03.2007
beti22

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti222 » 18.02.2008 21:44

A ja powiem tak : jest tyle ładnych miejsc w Chorwacjii ,po co sie pchać na to Ciovo? Byłam w tamtym roku i powiem że sie strasznie zawiodłam a byl to mój 5 wyjazd .
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 20.02.2008 18:13

Gandaliela napisał(a):Sama sie jakieś dwa tygodnie temu po tych plażach włoczylam zbierają cudowne muszle to podala wlasny osąd na forum. Osobiscie bym się na Ciovo od strony Trogiru nie pchala, o wiele piekniejszy jest rejon po drugiej stronie wyspy, widoki , dzikie atoczki, cudo.


Gandalielo to może ty mi podpowiesz, bo rozumiem, że dobrze znasz tamtejszą okolicę :)
Jakbyś mogła, to zajrzyj tam forum/viewtopic.php?t=18262
dziękuję
Aluland
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aluland » 22.02.2008 14:49

Witam a moze ktoś zna dzielnica Sv.Mare takze na Ciovo?
pozdrawiam
Andzia.hr
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia.hr » 29.02.2008 15:50

ja powiem tak. Byłam w Slatine w zeszłe wakacje i zarówno mi jak i osobom, z którymi byłam bardzo się podobało. W te wakacje równiez tam jedziemy. Jesli komuś chodzi o taki wypoczynek, że lezenie na plaży przede wszystkim to jak najbardziej polecam. Chyba, że ktoś chce zwiedzać to raczej nie, choć blisko jest Trogir. A plaże są kamienistę tak więc karimata się przyda i super wypoczynek. :) Wieczorkeim można iść do restauracji na kolację i naprawdę super. To jest moje zdanie na temat Slatine.
misiekiandzia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 136
Dołączył(a): 17.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiekiandzia » 01.04.2008 18:09

Gandaliela napisał(a):Że niby ja 8O ? A dlaczego? Pragnieniem mojego zycia stalo się zamieszkanie w Chorwacji i ten tam na gorze przychylil się do mojich skomleń i dal szansę. Nie chcę za wiele tlumaczyć coby nie zapeszyć.
Spędzam tam poprostu w chwili obecnej wiekszość swojego czasu a Polsce trzymają mnie już tylko studia, ktore muszę skończyć bo obrona dyplomu szykuje się na lato tego roku. Ponieważ mieszkam w Trogirze a profesja partnera wymaga ciąglej jazdy autem okolice poznaję dogłębnie więc staram się coś od siebie doradzić. Też mam syna (7 lat) i też wczesniej spęędzałam z nim wakacje w Cro.
Jesli tylko mogę pomóc to bardzo chętnie, do dysopozycji rodakow cromaniaków będę rownież w sezonie wakacyjnym, jak komu potrzeba dam swoj chorwacki numer.
W chwili obecnej sama potrzebuję pomocy bo koniec lutego chcę wracać i szukam kogoś z Cromaniaków, który będzie się wybierał w tamtą stronę.
Zatem pozdrav

Szczesciara z Ciebie :D , bo my skamlamy od kilku lat i ten tam na gorze na razie nie daje nam szans. Moze znasz jakis tajemny sposob zeby go przekonac ??? :D Ale jestem pewien, ze Cro to moje miejsce na ziemi i chocby na emeryturze, to sie tam przeprowadzimy..a poki co pozstaja wyjazdy urlopowe :D :D
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
proszę o informacje o Ciovo
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone