Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Problem z winietka na czechy miesieczna w PZmot

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
birbi
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.06.2007
Problem z winietka na czechy miesieczna w PZmot

Nieprzeczytany postnapisał(a) birbi » 20.07.2007 20:03

Mam taki problem dzis bylem w PZmot POZNAŃ po winietki na Austrie dostalem bez problemu a z Czechami wielki problem :( Pan powiedzial ze w Polsce nigdzie nie mozna dostac miesiecznej... czy jest to prawda ??
a nie bede placil ponad 80zl za dwie winietki 7 dniowe jak moge miec miesieczna za 55zl
Wole kupic na miejscu bo granice przekraczam w nocy z malym dzieckiem i nie chce tracic nerwow na szukanie winietek.
Mam nadzieje ze jesli nie dostane to nie bedzie problemu z kupieniem na granicy... przejscie graniczne Boboszów. ( gdzie mozna kupic ) Wyjazd juz 29 lipca :)))
Moze ktos z Poznania ma do odsprzedania taka winietke.
Bardzo prosze o kontakt
Pozdrawiam
Hunter
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 339
Dołączył(a): 22.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hunter » 20.07.2007 20:49

W zeszłym roku nie miałem problemu z miesięczną. Kupiłem na Stacji Shell-Zabreh. :D
W tym roku horror. Jade w nocy więc na kiosk na granicy w Boboszowie nie mogę liczyć. Shell-Zabrech nie było miesięcznych. Podobnie na kolejnych pięciu stacjach w kierunku Olomouc. Nie wiem czy to zła wola obsługi czy faktycznie jakaś posucha. W końcu musiałem kupić tą siedmiodniową, a w drodze powrotnej drugą taką samą. :x

Znajomi jechali tydzień po nas i bez problemu kupili miesięczną, ale na granicy, bo jechali za dnia.

Nie wiem co o tym myśleć :?: :?: :?: :?
yahmar
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 18.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) yahmar » 20.07.2007 21:08

Witajcie:)
Nasz wyjazd już tuż tuż bo 27 lipca. My również zakupilismy winiety w PZM-ocie bo jedziemy z dzieckiem i chcemy mieć święty spokój na trasie. Co prawda nie jedziemy płatną drogą w Czechach tylko przez Słowację. Dziś małżonek zakupił miesięczną winietę na Słowację. Nie było problemu. Może warto zapytać o winietę w innym mieście? /osobiście lub przez znajomych, rodzinkę/. Osobiście rozumiem tych którzy nadpłacają nieco w PZMocie - jednak w zamian wiemy co mamy hehe święty spokój a różne historie forumowicze przedstawiali zw. z problemem z zakupem winiet. Pozdrawiam.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 20.07.2007 21:35

birbi podaj ulice PZm w Poznaniu :) gdzie się znajduje dokładnie;)
Marcin zastava
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 02.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin zastava » 20.07.2007 21:47

adam11 napisał(a):birbi podaj ulice PZm w Poznaniu :) gdzie się znajduje dokładnie;)

Poznań ul.Cześnikowska 30 tel 061-8614-604 pracują od 8-16
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 20.07.2007 22:14

Dzięki Marcin :lol: :D
AndyB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndyB » 22.07.2007 21:27

Tydzień temu kupiłem miesięczną w PZM-ocie w Warszawie i nie było problemu.
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 22.07.2007 21:59

birbi napisał(a):Mam taki problem dzis bylem w PZmot POZNAŃ po winietki na Austrie dostalem bez problemu a z Czechami wielki problem :( Pan powiedzial ze w Polsce nigdzie nie mozna dostac miesiecznej... czy jest to prawda ??
a nie bede placil ponad 80zl za dwie winietki 7 dniowe jak moge miec miesieczna za 55zl
Wole kupic na miejscu bo granice przekraczam w nocy z malym dzieckiem i nie chce tracic nerwow na szukanie winietek.
Mam nadzieje ze jesli nie dostane to nie bedzie problemu z kupieniem na granicy... przejscie graniczne Boboszów. ( gdzie mozna kupic ) Wyjazd juz 29 lipca :)))
Moze ktos z Poznania ma do odsprzedania taka winietke.
Bardzo prosze o kontakt
Pozdrawiam


Przecież można kupić bez problemu na www.pzmtravel.com.pl Po dwóch dniach winietka jest w domu.
Artur
birbi
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 07.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) birbi » 24.07.2007 07:02

Niestety zbyt dlugo czekalem z zakupem :( wyjazd 29 lipca nie zdazy dojsc...
tomekr
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 31.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekr » 24.07.2007 08:44

:) bez paniki na każdym wiekszym przejsciu mają winetki pkt. sprzedaży 24h więc luzzzzzz..... pozdrav :)
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 24.07.2007 09:11

birbi napisał(a):Niestety zbyt dlugo czekalem z zakupem :( wyjazd 29 lipca nie zdazy dojsc...

Jak zamawiam we wtorek rano to w domu jest w czwartek.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Problem z winietka na czechy miesieczna w PZmot
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone