Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PRIMOSTEN- wróciłem, w razie pytań...

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asiula33
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiula33 » 15.08.2008 12:41

Krakusie, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. :)
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 21.08.2008 13:08

Byłam w Segecie, ale do Primosten wracałam trzy razy :) Niesamowite miejsce z niesamowitym klimatem. Jestem niespokojną duszą więc pewnie nie wytrzymałabym w jednym miejscu dłużej, ale jako baza wypadowa Primosten jest super. Szczególnie na pierwszy raz.
Tych wypalonych miejsc niedaleko Primosten jest rzeczywiście sporo, ale na szczęście nie w samym mieście. Smutno to wygląda i trochę przerażająco. Mam nawet kilka zdjęć, jak tylko wyczytam jak wklejać zdjęcia to mogę to zrobić.
Corwin
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 13.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Corwin » 21.08.2008 13:40

katala napisał(a):Byłam w Segecie, ale do Primosten wracałam trzy razy :) Niesamowite miejsce z niesamowitym klimatem. Jestem niespokojną duszą więc pewnie nie wytrzymałabym w jednym miejscu dłużej, ale jako baza wypadowa Primosten jest super. Szczególnie na pierwszy raz.
Tych wypalonych miejsc niedaleko Primosten jest rzeczywiście sporo, ale na szczęście nie w samym mieście. Smutno to wygląda i trochę przerażająco. Mam nawet kilka zdjęć, jak tylko wyczytam jak wklejać zdjęcia to mogę to zrobić.


Jak wklejać zdjęcia, znajdziesz pod poniższym linkiem:
forum/viewtopic.php?t=13679&highlight=
Będę wdzięczny za możliwość zerknięcia jak to rzeczywiście wygląda na chwilę obecną. Pozdrowienia.
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 21.08.2008 14:28

To znalazłam na swoim pracowym sprzęcie, jak tylko pojadę do domu to postaram się odszukać inne. Jeśli nie u mnie, to u znajomych z którymi byliśmy w Chorwacji.
Obrazek
Corwin
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 13.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Corwin » 22.08.2008 19:50

Faktycznie przygnębiające :(. Jeśli można prosić to chętnie obejrzałbym jeszcze kilka aktualnych fotek z tych okolic. Może być w postaci zewnętrznego linka jeśli za bardzo czasochłonne byłoby wklejanie fotek. Dzięki i Pozdrawiam.
sandr
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 01.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandr » 02.09.2008 08:33

Witam, po raz pierwszy na forum :D
Powyższa fotka przypomina okolice Bilo, dotknięte ubiegłorocznym (2007) pożarem.
Bylismy w Bilo w tym roku (połowa sierpnia) i mogę was uspokoić, od strony morza wygląda całkiem nieźle...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ehhh...

Obrazek

Na pocieszenie - za tydzień jedziemy do Tucepi
na osiem dni, ale zawsze coś 8)

Pozdr.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
PRIMOSTEN- wróciłem, w razie pytań... - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone