Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prawdziwie męski wyjazd, wiemy czego chcemy ale ...

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
azymut38
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 03.06.2011
Prawdziwie męski wyjazd, wiemy czego chcemy ale ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) azymut38 » 03.06.2011 23:19

Witam wszystkich serdecznie. :D
Przeszukałem już trochę forum, coś tam uszczypnąłem wiedzy ale i tak mam pytania, na które - wierzę, że odpowiecie.

Otóż za jakieś 2 tygodnie wybieramy się męską ekipą busikiem do Chorwacji.
Każdy z nas jedzie pierwszy raz. Cele są jasno sprecyzowane lecz oczekiwania utemperowane, ponieważ wyszliśmy z założenia, że lepiej być przyjemnie zaskoczonym niż nieprzyjemnie rozczarowanym.

Co mamy ze sobą:
1. pozytywne nastawienie
2. umiarkowany do silnego apetyt na piwo, wino
3. umiejętność unoszenia się na wodzie (dryfowania), niektórzy nawet pływają
4. wstępną opaleniznę

Czego oczekujemy:
1. spokoju, którego wyznacznikami są słońce, bryza, kamyki i kran (kram) z piwem, nieobecność szefów mamy gwarantowaną,
2. kobiet na plaży i jej okolicy i nie chodzi o jakieś kadry z seksmisji, ale zastanawialiśmy się nad krainą o wdzięcznej nazwie Istria, gdyż tam jak wieść gminna niesie jest największy odsetek kobiet opalających się topless, a tego nam trzeba, (od razu dodam, że nie jesteśmy bandą wyposzczonych misków z brzuszkami ani bandą młokosów i nie będziemy gwizdać ani mlaskać na widok pięknych kobiet),
3. normalnej kwatery ew. campingu, możemy się wykosztować do 45 euro za noc (licząc wszystkich)
4. miejsca dla busa, żeby nikt nie buchnął niemieckiego dzieła techniki,
5. miasteczka, które nie idzie spać o 19 ale niech nie będzie to jedna dyskoteka, dyskotekę mamy u siebie codziennie ....

Proszę was o pomoc w odpowiedzi na tylko jedno pytanie: jakie miejsce moglibyście nam polecić ew. chociaż jaką część Chorwacji?Z góry dziękuję za pomoc i obiecuję zrelacjonować wyjazd po powrocie.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 04.06.2011 01:07 przez azymut38, łącznie edytowano 1 raz
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 03.06.2011 23:35

Moze Pag - Novalia..........? Nie bylam,ale chodza sluchy,ze miejsce imprezowe :wink:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Prawdziwie męski wyjazd, wiemy czego chcemy ale nie wiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 04.06.2011 00:16

azymut38 napisał(a): Cele są jasno sprecyzowane lecz oczekiwania utemperowane, ponieważ wyszliśmy z założenia, że lepiej być przyjemnie zaskoczonym niż nieprzyjemnie rozczarowanym.

Ładnie napisane...
azymut38 napisał(a): ... Istria, gdyż tam jak wieść gminna niesie jest największy odsetek kobiet opalających się topless...

Łoj wieści gminne nie zawsze są prawdziwe...
azymut38 napisał(a):...normalnej kwatery ew. campingu, możemy się wykosztować do 45 euro za noc (licząc wszystkich)

Tu coś powinno się znależć - szczególnie w poście drugim.
Powodzenia

PS. co do ewentualnych toplessów z Cro to szukajcie może tu
azymut38 napisał(a):...miasteczka, które nie idzie spać o 19 ale niech nie będzie to jedna dyskoteka, dyskotekę mamy u siebie codziennie

No tak - znudzenie .Słyszałem, że najwięcej dyskotek jest w Zagrzebiu - ale nie byłem tam na żadnej.
azymut38
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 03.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) azymut38 » 04.06.2011 10:17

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Gdzieś wyczytałem, że niezłym miejscem jest Hvar. Póki co czytam dalej.

Obejrzałem na youtube jakieś filmiki i slajdy z wyspy Rab. Toplesu trochę widać, zwłaszcza w wykonaniu młodych kobiet. :D
zack
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 325
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zack » 15.06.2011 13:48

azymut38 napisał(a):Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi. Gdzieś wyczytałem, że niezłym miejscem jest Hvar. Póki co czytam dalej.

Obejrzałem na youtube jakieś filmiki i slajdy z wyspy Rab. Toplesu trochę widać, zwłaszcza w wykonaniu młodych kobiet. :D


Polecam takie miejsce:
http://zrce.eu/en

Na ilosc imprez (dyskotek) nie bedziecie nrzekali na pewno, jak i na piekne kobiety i kram z piwem/winem. Co do noclegu, poszukajcie sami, bo osobiscie nie mam namiarow.
-Piotr-
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Piotr- » 24.06.2011 00:35

Zdecydowanie na taki wypad polecam plaże Zrce - Novalja.
Jedna wielka imprezownia.
Imprezy są od 16 do 20 i od 22 do rana.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 24.06.2011 08:13

azymut38 napisał(a):Witam wszystkich serdecznie. :D
Przeszukałem już trochę forum, coś tam uszczypnąłem wiedzy ale i tak mam pytania, na które - wierzę, że odpowiecie.

Otóż za jakieś 2 tygodnie wybieramy się męską ekipą busikiem do Chorwacji.
Każdy z nas jedzie pierwszy raz. Cele są jasno sprecyzowane lecz oczekiwania utemperowane, ponieważ wyszliśmy z założenia, że lepiej być przyjemnie zaskoczonym niż nieprzyjemnie rozczarowanym.

Co mamy ze sobą:
1. pozytywne nastawienie
2. umiarkowany do silnego apetyt na piwo, wino
3. umiejętność unoszenia się na wodzie (dryfowania), niektórzy nawet pływają
4. wstępną opaleniznę

Czego oczekujemy:
1. spokoju, którego wyznacznikami są słońce, bryza, kamyki i kran (kram) z piwem, nieobecność szefów mamy gwarantowaną,
2. kobiet na plaży i jej okolicy i nie chodzi o jakieś kadry z seksmisji, ale zastanawialiśmy się nad krainą o wdzięcznej nazwie Istria, gdyż tam jak wieść gminna niesie jest największy odsetek kobiet opalających się topless, a tego nam trzeba, (od razu dodam, że nie jesteśmy bandą wyposzczonych misków z brzuszkami ani bandą młokosów i nie będziemy gwizdać ani mlaskać na widok pięknych kobiet),
3. normalnej kwatery ew. campingu, możemy się wykosztować do 45 euro za noc (licząc wszystkich)
4. miejsca dla busa, żeby nikt nie buchnął niemieckiego dzieła techniki,
5. miasteczka, które nie idzie spać o 19 ale niech nie będzie to jedna dyskoteka, dyskotekę mamy u siebie codziennie ....

Proszę was o pomoc w odpowiedzi na tylko jedno pytanie: jakie miejsce moglibyście nam polecić ew. chociaż jaką część Chorwacji?Z góry dziękuję za pomoc i obiecuję zrelacjonować wyjazd po powrocie.

Pozdrawiam


Lepiej to Wy do lasu jedzcie. Potrzeba chłopów do zrobienia przecinki przeciwpożarowej. :D
Jinikao
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jinikao » 01.07.2011 14:28

No ja bym polecił Rovinj na Istrii. Sa 3 dyskoteki, miasto ma super port, często są tak koncerty, są 2 duże supermarkety więc tania żywność i alkohol. Ja dziennie kupowałem kurczaka z rożna w Konzumie, 20 KN chyba wychodziło, a 2 osoby spokojnie pojedzą. Bylem w Rovinj i Makarskiej. I do obu miejsc bym wrócił. Jednak Rovinj jest troche spokojniejsze. Pozdrawiam.
edytasek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) edytasek » 03.07.2011 12:19

-Piotr- napisał(a):Zdecydowanie na taki wypad polecam plaże Zrce - Novalja.
Jedna wielka imprezownia.
Imprezy są od 16 do 20 i od 22 do rana.



Dokladnie, takich imprez i takiej ilosci pięknych ,,porozbieranych " dziewczyn nie ma nigdzie :D
Bo o to pewnie też chodzi ,żeby oko nacieszyć:)

Choć ja akurat zawieszalam oko na facetach , jak na zlosc wszyscy przystojni to byli akurat polacy :D

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Prawdziwie męski wyjazd, wiemy czego chcemy ale ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone