Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poważny dylemat, czyli gdzie na Makarską Riwiere ;) :D

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
miracle20123
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 07.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miracle20123 » 05.04.2008 16:10

publo napisał(a):Brela - POLECAM
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=18680


Świetne fotki Publo, bardzo malownicze:)Mam pytanie, a mianowicie czy te pierwsze trzy zdjęcia zrobione są w Breli-Soline i czy to widok na jej "centrum" i główny port?Pytam ,bo wybieram się tam w tym roku...:)
publo
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 23.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) publo » 05.04.2008 20:18

Zdjęcia robione są na pograniczu Breli i Baski. Widok jest na port w Basce.
Mam bardzo dużo zdjęć z pobytu więc może znajdę takie z widokiem na Brele.
Obie miejscowości są urokliwe i bez znaczenia gdzie będziesz na pewno będziesz zadowolona.

P.S. Ja też będę w Breli w tym roku ale we wrześniu. Ty kiedy się wybierasz??
miracle20123
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 07.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miracle20123 » 06.04.2008 10:47

Ja wybieram się w terminie od 16-30 sierpnia:)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 06.04.2008 16:20

Renatka66 napisał(a):darek1 to taki erotoman gawędziarz :D :D
Co wątek to wtrąca coś nie na temat, nie żeby mi to specjalnie przeszkadzało, ale proponuję Ci darku1 założyć specjalny wątek: "Marzenia darka1" :smo: :smo:



Co koleżanka taka zazdrosna.
Lubię ogladać piękne krajobrazy i nie ukrywam że i piekne kobiety.

Pozdrawiam koleżanke serdecznie. Może tak kolezanka renatka sie odkryje i pokaże sią na awatorku. No proszę , śmiało
Sahena
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sahena » 07.04.2008 11:02

W tym roku również wybieram się na Makarską, jeszcze nie wybrane miejsce docelowe. Na celowniku jest Brela, Baska Voda i Podgora.Termin koniec lipca początek sierpnia. W tamtym roku byłam Murter-Sibenik-Plitwickie.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Poważny dylemat, czyli gdzie na Makarską Riwiere ;) :D - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone