Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Potrzebuję pomocy!!!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Artur S.
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.06.2007
Potrzebuję pomocy!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur S. » 28.06.2007 19:26

Z uwagi na fakt, że wybieram się po raz pierwszy do CRO proszę o udzielenie informacji o trasie dojazdu, podaję, że mieszkam w małopolsce blisko południowej granicy - interesuje mnie albo trasa przez Węgry lub Austrię i Słowenię, która jest ciekawsza? Informuje także,żę jadę do Dalmacji - miejscowość BAska Voda. Proszę o podanie najlepiej od tych osób, które już w tym roku były w Chorwacji czy wjazd na dowód osobisty nie zastręcza problemów oraz informację, jakie pieniądze zabrać i gdzie je wymieniać najlepiej. Bardzo także proszę o podanie informacji o zwiedzeniu Plitvickich Jezior - ile czasu to zajmie w takim powiedzmy najmniejszym wymiarze czasu, gdyż odwiedzenie tego miejsca będę planował w drodze powrotnej. Za pomoc z góry dziękuję.[/b]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.06.2007 20:25

Nie denerwuj się , ale może cię jeszcze zanieść?? Kompletnie nie rozumiem takiej sytuacji, jedziesz gdzieś i nic nie wiesz?Pozdrav!!
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3886
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 28.06.2007 20:35

Artur S. napisał(a): wybieram się po raz pierwszy do CRO proszę o udzielenie informacji o trasie dojazdu, interesuje mnie albo trasa przez Węgry lub Austrię i Słowenię, która jest ciekawsza? Informuje także,żę jadę do Dalmacji - miejscowość BAska Voda. Proszę o podanie najlepiej od tych osób, które już w tym roku były w Chorwacji czy wjazd na dowód osobisty nie zastręcza problemów oraz informację, jakie pieniądze zabrać i gdzie je wymieniać najlepiej. Bardzo także proszę o podanie informacji o zwiedzeniu Plitvickich Jezior [/b]

Przejrzyj trochę posty z tego forum, znajdziesz w nich odpowiedzi na swoje nurtujące pytania, oraz wiele innych. Fakt, że jest to czasochłonne. :papa:
JasioJasio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 480
Dołączył(a): 03.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) JasioJasio » 28.06.2007 20:56

"Szukaj" jest jak google - wie wszystko o Cro.

Wszystko o co pytasz zostało napisane na tym forum, zaangażuj się trochę.
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 28.06.2007 21:12

Artur S. napisał(a):Z uwagi na fakt, że wybieram się po raz pierwszy do CRO proszę o udzielenie informacji o trasie dojazdu, podaję, że mieszkam w małopolsce blisko południowej granicy - interesuje mnie albo trasa przez Węgry lub Austrię i Słowenię, która jest ciekawsza?

Moja koleżanka woli pierwszą, ja wolę drugą, ciocia mojego kolegi woli pierwszą, wujek woli drugą, teściowa woli pierwszą, a siostra teścia szwagra drugą...

Artur S. napisał(a):Informuje także,żę jadę do Dalmacji - miejscowość BAska Voda.

Dziękujemy bardzo za tę informację - my na przykład jedziemy gdzie indziej.

Artur S. napisał(a):Proszę o podanie najlepiej od tych osób, które już w tym roku były w Chorwacji czy wjazd na dowód osobisty nie zastręcza problemów

A informacja od na przykład ambasady chorwackiej i naszego MSZ nie może być?

Artur S. napisał(a):oraz informację, jakie pieniądze zabrać i gdzie je wymieniać najlepiej.

papierowe - bilon jest ciężki, wymieniać najlepiej w kantorach, bankach lub na poczcie - gdzie wolisz

Artur S. napisał(a):Bardzo także proszę o podanie informacji o zwiedzeniu Plitvickich Jezior - ile czasu to zajmie w takim powiedzmy najmniejszym wymiarze czasu,

jakieś 5 minut - kupujesz bilet, wchodzisz, robisz w tył zwrot i wychodzisz.

Rrrrrrrany kota!!!!! Umiesz czytać - to czytaj, wszystko to o co pytasz na tym forum kłębi się bez przerwy.
Aśka
Artur S.
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur S. » 28.06.2007 21:27

OK. Więcej już nie będę pytał. Ale mimo to dziękuję.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 28.06.2007 21:30

asikx napisał(a):
Artur S. napisał(a):Z uwagi na fakt, że wybieram się po raz pierwszy do CRO proszę o udzielenie informacji o trasie dojazdu, podaję, że mieszkam w małopolsce blisko południowej granicy - interesuje mnie albo trasa przez Węgry lub Austrię i Słowenię, która jest ciekawsza?

Moja koleżanka woli pierwszą, ja wolę drugą, ciocia mojego kolegi woli pierwszą, wujek woli drugą, teściowa woli pierwszą, a siostra teścia szwagra drugą...

Artur S. napisał(a):Informuje także,żę jadę do Dalmacji - miejscowość BAska Voda.

Dziękujemy bardzo za tę informację - my na przykład jedziemy gdzie indziej.

Artur S. napisał(a):Proszę o podanie najlepiej od tych osób, które już w tym roku były w Chorwacji czy wjazd na dowód osobisty nie zastręcza problemów

A informacja od na przykład ambasady chorwackiej i naszego MSZ nie może być?

Artur S. napisał(a):oraz informację, jakie pieniądze zabrać i gdzie je wymieniać najlepiej.

papierowe - bilon jest ciężki, wymieniać najlepiej w kantorach, bankach lub na poczcie - gdzie wolisz

Artur S. napisał(a):Bardzo także proszę o podanie informacji o zwiedzeniu Plitvickich Jezior - ile czasu to zajmie w takim powiedzmy najmniejszym wymiarze czasu,

jakieś 5 minut - kupujesz bilet, wchodzisz, robisz w tył zwrot i wychodzisz.

Rrrrrrrany kota!!!!! Umiesz czytać - to czytaj, wszystko to o co pytasz na tym forum kłębi się bez przerwy.
Aśka

To było niegrzeczne i bez polotu.
Haweł
Cromaniak
Posty: 1721
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 28.06.2007 21:31

asikx napisał(a):
Artur S. napisał(a):Z uwagi na fakt, że wybieram się po raz pierwszy do CRO proszę o udzielenie informacji o trasie dojazdu, podaję, że mieszkam w małopolsce blisko południowej granicy - interesuje mnie albo trasa przez Węgry lub Austrię i Słowenię, która jest ciekawsza?

Moja koleżanka woli pierwszą, ja wolę drugą, ciocia mojego kolegi woli pierwszą, wujek woli drugą, teściowa woli pierwszą, a siostra teścia szwagra drugą...

Artur S. napisał(a):Informuje także,żę jadę do Dalmacji - miejscowość BAska Voda.

Dziękujemy bardzo za tę informację - my na przykład jedziemy gdzie indziej.

Artur S. napisał(a):Proszę o podanie najlepiej od tych osób, które już w tym roku były w Chorwacji czy wjazd na dowód osobisty nie zastręcza problemów

A informacja od na przykład ambasady chorwackiej i naszego MSZ nie może być?

Artur S. napisał(a):oraz informację, jakie pieniądze zabrać i gdzie je wymieniać najlepiej.

papierowe - bilon jest ciężki, wymieniać najlepiej w kantorach, bankach lub na poczcie - gdzie wolisz

Artur S. napisał(a):Bardzo także proszę o podanie informacji o zwiedzeniu Plitvickich Jezior - ile czasu to zajmie w takim powiedzmy najmniejszym wymiarze czasu,

jakieś 5 minut - kupujesz bilet, wchodzisz, robisz w tył zwrot i wychodzisz.

Rrrrrrrany kota!!!!! Umiesz czytać - to czytaj, wszystko to o co pytasz na tym forum kłębi się bez przerwy.
Aśka


Az sie dziwie,ze masz energie,ochote na pisanie swoich madrosci,a nie na odpowiedzenie na kakretne pytania.To sa nowicjusze,ktorzy pytaja o porady,do tego jest forum,a nie dla madral !!!
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 28.06.2007 21:37

platon napisał(a):To było niegrzeczne i bez polotu.


Ojojojojoj bardzo przepraszam.

Akurat kolega, który pytał, odpowiedział bardzo ładnie, znaczy się aluzju poniał. Jak poczyta forum sam zobaczy czemu mi się ulało.

Aśka
Artur S.
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur S. » 28.06.2007 21:46

Jestem grzeczny, natomiast nazywanie mnie swoim kolegą to lekka przesada. Pozdrav jak to tutaj mówicie.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 28.06.2007 21:49

platon napisał(a):To było niegrzeczne i bez polotu.


Jak zwykle przesadzasz :wink:
Artur S.
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur S. » 28.06.2007 21:57

Zamiast udzielić mi jakieś sensownej odpowiedzi, zaczynanie się przegadywać. Każdy miał ten swój pierwszy raz. NIe odowiadajcie - wolę zapytać po drodze obcokrajowców. Może będą bardziej milsi.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 28.06.2007 21:58

Rysio napisał(a):
platon napisał(a):To było niegrzeczne i bez polotu.


Jak zwykle przesadzasz :wink:

Tu akurat nie. :D
Artur S.
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur S. » 28.06.2007 22:01

Wow. Jestem plażowiczem, a jeszcze nawet nie wyjechałem.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 28.06.2007 22:05

Artur S. napisał(a):Jestem grzeczny, natomiast nazywanie mnie swoim kolegą to lekka przesada. Pozdrav jak to tutaj mówicie.

Nie przejmuj się. :wink: Na Plitvice z 6 godzin bym zarezerwował.Walutę bym wziął euro.Na dowód wpuszczają,ale są kłopoty jak masz np.wypadek w cro czy zachorowanie.
pozdrav
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Potrzebuję pomocy!!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone