Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

polskie strony o cro

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 13.11.2005 21:49

Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 13.11.2005 23:15

Prot napisał(a):travelcro


Niestety - link jest błędny...
Plumek
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 14.11.2005 09:09

Plumek napisał(a):
Prot napisał(a):travelcro


Niestety - link jest błędny...
Plumek


ten prawidłowy
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 14.11.2005 20:39

jesli chodzi o Travelcro (robię ci dużą reklamę Aniu )
cytat z tekstu sponsor konkursu fotograficznego
,,TravelCRO - wycieczki do Chorwacji
Jesteśmy Chorwacką Agencją mającą swoją siedzibę w jednym z piękniejszych Turystycznąregionów Chorwacji - na Makarskiej Riwierze. W związku z tym większość naszych propozycji dotyczy środkowej i południowej Dalmacji.''
Ale to nieprawda.
Tavelcro jest agencją polską mającą siedzibę w Krakowie na ul.Sz.....
także trochę więcej śmiałości i optymizmu w pisaniu.A może po prostu więcej szczerości.
Jako organizator zielonych szkół i innych imprez do Chorwacji powinnaś mieć zezwolenie ,a nie ma Cię w Centralnym Rejestrze Zezwoleń.
tu sprawdzamy legalne biura turystyczne
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 14.11.2005 23:23

Prot napisał(a):jesli chodzi o Travelcro (robię ci dużą reklamę Aniu )
cytat z tekstu sponsor konkursu fotograficznego
,,TravelCRO - wycieczki do Chorwacji
Jesteśmy Chorwacką Agencją mającą swoją siedzibę w jednym z piękniejszych Turystycznąregionów Chorwacji - na Makarskiej Riwierze. W związku z tym większość naszych propozycji dotyczy środkowej i południowej Dalmacji.''
Ale to nieprawda.
Tavelcro jest agencją polską mającą siedzibę w Krakowie na ul.Sz.....
także trochę więcej śmiałości i optymizmu w pisaniu.A może po prostu więcej szczerości.
Jako organizator zielonych szkół i innych imprez do Chorwacji powinnaś mieć zezwolenie ,a nie ma Cię w Centralnym Rejestrze Zezwoleń.
tu sprawdzamy legalne biura turystyczne


Źle kombinujesz... Może więcej uczciwości, Andrzejku? Nie szukaj sensacji tam, gdzie jej nie ma.
Przecież jak byk jest napisane, że jesteśmy chorwacką agencją turystyczną, więc w Polsce nie musimy prowadzić działalności, prawda? No więc nie mamy :) A to, co znalazłeś w necie - to kontakt na naszą osobę do kontaktu w Polsce, zajmującą się zielonymi szkołami :)

Plumek
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 14.11.2005 23:29

Plumek napisał(a):
Prot napisał(a):jesli chodzi o Travelcro (robię ci dużą reklamę Aniu )
cytat z tekstu sponsor konkursu fotograficznego
,,TravelCRO - wycieczki do Chorwacji
Jesteśmy Chorwacką Agencją mającą swoją siedzibę w jednym z piękniejszych Turystycznąregionów Chorwacji - na Makarskiej Riwierze. W związku z tym większość naszych propozycji dotyczy środkowej i południowej Dalmacji.''
Ale to nieprawda.
Tavelcro jest agencją polską mającą siedzibę w Krakowie na ul.Sz.....
także trochę więcej śmiałości i optymizmu w pisaniu.A może po prostu więcej szczerości.
Jako organizator zielonych szkół i innych imprez do Chorwacji powinnaś mieć zezwolenie ,a nie ma Cię w Centralnym Rejestrze Zezwoleń.
tu sprawdzamy legalne biura turystyczne


Źle kombinujesz... Może więcej uczciwości, Andrzejku? Nie szukaj sensacji tam, gdzie jej nie ma.
Przecież jak byk jest napisane, że jesteśmy chorwacką agencją turystyczną, więc w Polsce nie musimy prowadzić działalności, prawda? No więc nie mamy :) A to, co znalazłeś w necie - to kontakt na naszą osobę do kontaktu w Polsce, zajmującą się zielonymi szkołami :)

Plumek

na płocie pisało kotek ,pogłaskałem i drzazga mi weszła :wink:
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 15.11.2005 14:04

Chcę tu właśnie, w tym temacie Forum, pozdrowić wszystkich znajomych mi z korespondencji cromaniaków, których miałem nadzieję poznać osobiście na piątkowym zjeździe w Krakowie, ale niestety nie dane mi było. Krakuscity, meeg - przepraszam, że nie wymienię wszystkich (tych "starszych" też - pisałem kiedyś na forum pod nickiem wawrob), ale było ich wielu i wielu widziałem na zdjęciach w galerii Plumka, travelcro. Mam nadzieję poznać Was przy okazji następnego zjazdu lub po prostu na plażach Chorwacji. Listopadowe choróbska to podwójnie paskudna rzecz. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam (na zdjęciach prezentujecie się wspaniale!).
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 15.11.2005 15:56

Trebor napisał(a):Chcę tu właśnie, w tym temacie Forum, pozdrowić wszystkich znajomych mi z korespondencji cromaniaków, których miałem nadzieję poznać osobiście na piątkowym zjeździe w Krakowie, ale niestety nie dane mi było. Krakuscity, meeg - przepraszam, że nie wymienię wszystkich (tych "starszych" też - pisałem kiedyś na forum pod nickiem wawrob), ale było ich wielu i wielu widziałem na zdjęciach w galerii Plumka, travelcro. Mam nadzieję poznać Was przy okazji następnego zjazdu lub po prostu na plażach Chorwacji. Listopadowe choróbska to podwójnie paskudna rzecz. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam (na zdjęciach prezentujecie się wspaniale!).

Niestety Robert nie mogę zamieścić tutaj twojej strony.Masz tam tylko trzy zdjęcia z Chorwacji.
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 15.11.2005 15:59

Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 15.11.2005 16:42

Prot napisał(a):
Trebor napisał(a):Chcę tu właśnie, w tym temacie Forum, pozdrowić wszystkich znajomych mi z korespondencji cromaniaków, których miałem nadzieję poznać osobiście na piątkowym zjeździe w Krakowie, ale niestety nie dane mi było. Krakuscity, meeg - przepraszam, że nie wymienię wszystkich (tych "starszych" też - pisałem kiedyś na forum pod nickiem wawrob), ale było ich wielu i wielu widziałem na zdjęciach w galerii Plumka, travelcro. Mam nadzieję poznać Was przy okazji następnego zjazdu lub po prostu na plażach Chorwacji. Listopadowe choróbska to podwójnie paskudna rzecz. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam (na zdjęciach prezentujecie się wspaniale!).

Niestety Robert nie mogę zamieścić tutaj twojej strony.Masz tam tylko trzy zdjęcia z Chorwacji.


Procie złoty, nie zajarzyłeś: zdjęcia z ostatniego zjazdu cromaniaków na Siennej w moim kochanym Krakowie widziałem na stronie travelcro - link kilka postów wyżej. Tu nie o moje zdjęcia chodzi. Pozdrawiam cię.
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 15.11.2005 20:42

Trebor napisał(a):
Prot napisał(a):
Trebor napisał(a):Chcę tu właśnie, w tym temacie Forum, pozdrowić wszystkich znajomych mi z korespondencji cromaniaków, których miałem nadzieję poznać osobiście na piątkowym zjeździe w Krakowie, ale niestety nie dane mi było. Krakuscity, meeg - przepraszam, że nie wymienię wszystkich (tych "starszych" też - pisałem kiedyś na forum pod nickiem wawrob), ale było ich wielu i wielu widziałem na zdjęciach w galerii Plumka, travelcro. Mam nadzieję poznać Was przy okazji następnego zjazdu lub po prostu na plażach Chorwacji. Listopadowe choróbska to podwójnie paskudna rzecz. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam (na zdjęciach prezentujecie się wspaniale!).

Niestety Robert nie mogę zamieścić tutaj twojej strony.Masz tam tylko trzy zdjęcia z Chorwacji.


Procie złoty, nie zajarzyłeś: zdjęcia z ostatniego zjazdu cromaniaków na Siennej w moim kochanym Krakowie widziałem na stronie travelcro - link kilka postów wyżej. Tu nie o moje zdjęcia chodzi. Pozdrawiam cię.

Gdybym nie zajarzył to bym ci nie odpisał.Także :wink: szyderco.
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 15.11.2005 20:56

Prot napisał(a):
Trebor napisał(a):
Prot napisał(a):
Trebor napisał(a):Chcę tu właśnie, w tym temacie Forum, pozdrowić wszystkich znajomych mi z korespondencji cromaniaków, których miałem nadzieję poznać osobiście na piątkowym zjeździe w Krakowie, ale niestety nie dane mi było. Krakuscity, meeg - przepraszam, że nie wymienię wszystkich (tych "starszych" też - pisałem kiedyś na forum pod nickiem wawrob), ale było ich wielu i wielu widziałem na zdjęciach w galerii Plumka, travelcro. Mam nadzieję poznać Was przy okazji następnego zjazdu lub po prostu na plażach Chorwacji. Listopadowe choróbska to podwójnie paskudna rzecz. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam (na zdjęciach prezentujecie się wspaniale!).

Niestety Robert nie mogę zamieścić tutaj twojej strony.Masz tam tylko trzy zdjęcia z Chorwacji.


Procie złoty, nie zajarzyłeś: zdjęcia z ostatniego zjazdu cromaniaków na Siennej w moim kochanym Krakowie widziałem na stronie travelcro - link kilka postów wyżej. Tu nie o moje zdjęcia chodzi. Pozdrawiam cię.

Gdybym nie zajarzył to bym ci nie odpisał.Także :wink: szyderco.


A więc mnie znasz. Każesz mi zgadywać skąd mnie znasz a ja Ciebie pewnie też? Czy wolisz nie?
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 15.11.2005 21:26

Wolę tak.
A na raziehttp://www.rabac.prv.pl/
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 15.11.2005 21:49

Prot napisał(a):Wolę tak.
A na raziehttp://www.rabac.prv.pl/

Ładny i rzetelny serwis. Nie byłem na Istrii, ale chyba się tam nie wybiorę. Podobno - opinia wielu forumowiczów - uroki tych miejsc przyćmiome są nienajciekawszym, licznym towarzystwem rodaków. Pula - miejsce, gdzie można się pokazać. Rovinj - to samo. Młodziutcy kowboje na swoich szalejących maszynach. My szukamy w Cro zupełnie innych miejsc i klimatów. Wiesz, gdzie byłem w tym roku, prawda?
Prot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 843
Dołączył(a): 30.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prot » 15.11.2005 22:06

Trebor napisał(a):
Prot napisał(a):Wolę tak.
A na raziehttp://www.rabac.prv.pl/

Ładny i rzetelny serwis. Nie byłem na Istrii, ale chyba się tam nie wybiorę. Podobno - opinia wielu forumowiczów - uroki tych miejsc przyćmiome są nienajciekawszym, licznym towarzystwem rodaków. Pula - miejsce, gdzie można się pokazać. Rovinj - to samo. Młodziutcy kowboje na swoich szalejących maszynach. My szukamy w Cro zupełnie innych miejsc i klimatów. Wiesz, gdzie byłem w tym roku, prawda?

W Tunezji.Masz w zanadrzu strone po polsku o Chorwacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
polskie strony o cro - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone