Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pokoje wyspa Rab i okolice.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malosia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.01.2008
Pokoje wyspa Rab i okolice.

Nieprzeczytany postnapisał(a) malosia » 23.01.2008 18:03

Poszukujemy dwoch pokoji dla dwoch rodzin 4 osobowych ( w kazdej dwojka malych dzieci) wlasnie w poblizu wyspy rab. Dzieki.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.01.2008 18:10

malosia napisał(a):Poszukujemy dwoch pokoji dla dwoch rodzin 4 osobowych ( w kazdej dwojka malych dzieci) wlasnie w poblizu wyspy rab. Dzieki.

A szukałaś TU :?:
malosia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) malosia » 23.01.2008 18:24

Szukalam i nic nie znalazlam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.01.2008 20:54

W takim razie nie wiem czego szukasz bo w tym linku, który Ci podałem jest troche namiarów na lokale zarówno, bezpośrednie do właścicieli jak i do agencji zajmujacych sie wynajmowaniem apartamentów :wink:
malosia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) malosia » 23.01.2008 22:42

Jest tylko jeden link odnosnie Rab. Wolalabym aby ktos sam polecil i zapewnil, ze trafie dobrze- jade z malymi dziećmi. Oczywiście te oferty tez sprawdze. Dzieki za pomoc choc dales odczuc kto na tym forum zarzadza. Wiem, ze takie posty moze niektorych irytuja ale ja szczegolowo przegladnelam forum i nie znalazlam konkretnych odpowiedzi na zadanie przeze mnie pytanie i jak widze sporo osob takich wlasnie jak ja znajduje sie na tym forum wiec nie rozumie Twojego tonu odpowiedzi- moze ignoruj takie posty jak moj i nie szczep sobie nerwow.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.01.2008 23:03

Powiem Ci tak - jestem już przyzwyczajony do tego, że pomimo udzielenia komuś odpowiedzi na pytanie reakacja pytającego jest niczym innym jak tzw boską obrazą. Wiele osób na tym forum (nie tylko ja) przerabia to (niestety) corocznie.

Źle zrozumiałaś moje intencje, gdyż nie miały one na celu "pokazanie kto tu rządzi" lub bycie złośliwym. Nie czerpię satysfakcji z "dowalenia" komuś że niby taki do przodu jestem "siedząc" z drugiej strony monitora.

Moją intencją było pomóc Ci odpowiadając na Twoje pytanie ale jak to zwykle bywa - dobrymi intencjami jest wybrukowane piekło.

Żeby było w temacie - w linku, który Ci podsunąłem nie ma JEDNEGO odnośnika dot. wyspy Rab a jest ich kilkadziesiąt conajmniej. Trzeba tylko wejść na każdą z tych stron i rozwinąć ją o wyspę Rab a nastepnie klikając na poszczególne miejscowości przeglądać oferty.
Żeby nie być gołosłownym np:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i wiele, wiele innych
I to by było na tyle z mojej strony więc.....EOT
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.01.2008 00:54

malosia napisał(a):Jest tylko jeden link odnosnie Rab. Wolalabym aby ktos sam polecil i zapewnil, ze trafie dobrze- jade z malymi dziećmi. Oczywiście te oferty tez sprawdze. Dzieki za pomoc choc dales odczuc kto na tym forum zarzadza. Wiem, ze takie posty moze niektorych irytuja ale ja szczegolowo przegladnelam forum i nie znalazlam konkretnych odpowiedzi na zadanie przeze mnie pytanie i jak widze sporo osob takich wlasnie jak ja znajduje sie na tym forum wiec nie rozumie Twojego tonu odpowiedzi- moze ignoruj takie posty jak moj i nie szczep sobie nerwow.


Zajrzałem do profilu i oczom nie wierzę 8O nauczycielka pisze "nie polsku" :evil:

Jak wielu innych - informuję "malosię" , że jest taka akcja zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i ja ją popieram.
Pewnie mi zaraz odpiszesz, że nie masz polskich liter na klawiaturze w co nie uwierzę. :wink:

Na wyspie Rab nie byłem, w kwaterach w Chorwacji nie spałem więc "na tacy" nie podam Ci nic pewnego, ale szukaj kwater na stronie internetowej miasta Rab przy pomocy mapki interaktywnej.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
malosia
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 23.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) malosia » 24.01.2008 09:55

Sorry, ale w internecie nie używam literówek- nie mam na to czasu :) Dzięki za linka bo o to mi głównie chodziło a nie o skupianie się na literówkach-ale jeśli ktoś ma na to czas i sprawdza cały profil użytkownika- to ja też odpisze w literówkach -może lepiej się z tym poczujesz.Pozdrawiam serdecznie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.01.2008 10:54

malosia napisał(a):Sorry, ale w internecie nie używam literówek- nie mam na to czasu :) Dzięki za linka bo o to mi głównie chodziło a nie o skupianie się na literówkach-ale jeśli ktoś ma na to czas i sprawdza cały profil użytkownika- to ja też odpisze w literówkach -może lepiej się z tym poczujesz.Pozdrawiam serdecznie.


Dziękuję, poczułem się lepiej , bo lepiej post się czyta. :lol:

Sprawdzenie profilu dużo czasu nie zajmuje - kilka sekund.

Sorry, ale w internecie też trzeba używać polskich liter - brak czasu nie jest żadnym wytłumaczeniem :!:

Nie wiem czy czytałaś relacje zamieszczone na forum (z nich można wiele przydatnych informacji uzyskać) i czy wyobrażasz sobie ich czytanie, gdyby były napisane bez polskich liter, bez interpunkcji, z błędami ortograficznymi. :?: :?: :?:

I na koniec zadekuję Ci zdanie ze stronki BYKOM STOP:

"Pisząc poprawnie, pokazujesz swoją klasę. Drobna rzecz, a cieszy. Warto jest pokazać się z dobrej strony! "

Tym bardziej, że bycie nauczycielką zobowiązuje do używania poprawnej polszczyzny.

Ps.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pozdrawiam :papa:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pokoje wyspa Rab i okolice.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone