Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

podróż promem

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kurpis
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.04.2007
podróż promem

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurpis » 10.06.2007 17:11

Czy ktoś z obecnych na forum płynął może promem na trasie Split - Vela Luka (Korcula) ?
Hunter
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 339
Dołączył(a): 22.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hunter » 10.06.2007 17:30

Znalazło by się wielu takich :lol:

Ale o co tobie konkretnie chodzi :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.06.2007 17:32

Płynąłem tym promem w czerwcu ub.roku.Ze Splitu o 15.30,płynął prawie 3 godziny ale oszczędza się benzyny i jest okazja odpocząć po długiej jeżdzie do Splitu.Byłem w porcie 1,5 godz. przed odpłynięciem ale nie było problemu z załadowaniem się.Najpierw wpuszczją płynących na Lastowo potem tych do Vela Luki>Ceny ju z nie pamiętam.ok.300 kun za samochód i chyba 35 za osobę.
kurpis
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurpis » 10.06.2007 17:53

dzięki za info..
Tak naprawdę chodzi mi o informacje na ile wcześniej należy dojechać do portu aby uniknąć takiej sytuacji że "nie załapię" się już na prom z powodu braku miejsca.
Chciałbym popłynąć w niedzielę 24 czerwca promoem októry odpływa o 10.30. Czy jeżeli przyjadę do Splitu 2 godz wcześniej to będzie ok ?
kurpis
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurpis » 10.06.2007 17:55

qwadas,
a z jakiego miejsca w Polsce ruszałeś do Splitu ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.06.2007 17:59

Z Krakowa
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.06.2007 18:01

A z tymi 2 godzinami calkowicie wystarczy.
kurpis
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurpis » 10.06.2007 20:14

a jak długo jechałeś z Krakowa do Splitu ? (ja pojadę z Katowic)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.06.2007 21:16

Ja jechałem przez Chyzne,Żylinę,Bratyslawę,Szombathely i spałem na
campingu w Letenye tuż przed granicą chorwacką.DoSplitu jechałem na drugi dzień,od granicy wychodzi to ok.5 godzin autostradą.
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 03.07.2007 16:33

gwadas napisał(a):Ja jechałem przez Chyzne,Żylinę,Bratyslawę,Szombathely i spałem na
campingu w Letenye tuż przed granicą chorwacką.DoSplitu jechałem na drugi dzień,od granicy wychodzi to ok.5 godzin autostradą.

Możesz napisać coś wiecej o tym kampingu w Letenye? domki czy spałes w namiocie? i jakie ceny za nocleg - jeden tranzytowy oczywiście

Powrót do Chorwackie ABC



cron
podróż promem
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone