Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Płytkie plaże na wyspie Pag - zdj

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 31.05.2011 20:29

Odświeżę temat - jadę 6 lipca do Mandre - czytałem kilka relacji, szczególnie nero, ale każda informacja będzie dla mnie cenna, np. lepiej mostem czy promem, gdzie najlepsze lignje na żaru, które plaże polecacie itp.
-Piotr-
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Piotr- » 20.06.2011 11:59

Leszek W napisał(a):Odświeżę temat - jadę 6 lipca do Mandre - czytałem kilka relacji, szczególnie nero, ale każda informacja będzie dla mnie cenna, np. lepiej mostem czy promem, gdzie najlepsze lignje na żaru, które plaże polecacie itp.


Witam
Jadąc na Pag w sobotę lub niedziele to zdecydowanie lepiej jechać przez most.
Czas oczekiwania na przeprawe to niekiedy 2-3 godziny.

Pozdrawiam
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 20.06.2011 23:02

Dziękuję bardzo! Drogę do Posedarje znam "na pamięć" i jazda od Senj po prostu mnie ciekawi.
Dayana
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 01.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dayana » 24.06.2011 23:02

Ale piękne widoki. W Chorwacji najpiękniej jest na wyspach. :D W tym roku na wyspę nie pojedziemy, ale na następny rok się szykujemy. 8)
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011
Wyspa Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 25.06.2011 08:01

Hej nasza ekipa wyląduje w tym roku na Pag,a konkretnie to LUN.Córka już mnie prosi o piasek na plaży, czy ktoś się orjętuje czy takie występują w okolicy lub może ktoś wie o płytkich plażach. Zuzia z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008
Re: Wyspa Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 25.06.2011 12:36

krasiu666 napisał(a):Hej nasza ekipa wyląduje w tym roku na Pag,a konkretnie to LUN.Córka już mnie prosi o piasek na plaży, czy ktoś się orjętuje czy takie występują w okolicy lub może ktoś wie o płytkich plażach. Zuzia z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam


O piasek będzie trudno, większość plaż jest go pozbawiona, na pewno przyjemnie będzie w Vlasici (http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=294 ... c&start=60 ). Tam jest drobniutki żwirek na plaży a w wodzie piasek. Ale z Lun to będzie spory kawałek, drugi koniec wyspy.
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011
Re: Wyspa Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 25.06.2011 16:56

helen napisał(a):
krasiu666 napisał(a):Hej nasza ekipa wyląduje w tym roku na Pag,a konkretnie to LUN.Córka już mnie prosi o piasek na plaży, czy ktoś się orjętuje czy takie występują w okolicy lub może ktoś wie o płytkich plażach. Zuzia z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam


O piasek będzie trudno, większość plaż jest go pozbawiona, na pewno przyjemnie będzie w Vlasici (http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=294 ... c&start=60 ). Tam jest drobniutki żwirek na plaży a w wodzie piasek. Ale z Lun to będzie spory kawałek, drugi koniec wyspy.
Helen dzięki za odpowiedż. Powiedz jeszcze gdzie można załapać się na naklejeczke CRO. Bo bardzo mi się podoba Pozdrawiam
Hollywood
Croentuzjasta
Posty: 161
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hollywood » 28.06.2013 20:11

Zachęcaj zachęcaj razem ze swoja flamą...Mandre i Povlja to były spokojne miejscowości do momentu jak tacy "opisywacze" na cro.pl tam nie przybyli a za waszymi relacjami hordy wąsatych barbarzyńców w sandałach i skarpetach, w samochodach z drucianymi batami od CB z polandii...szukaj jeszcze jakiegoś fajnego i spokojnego miejsca w cro które można opisać-czyli "przecwelić":(
Paguska
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 19.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paguska » 10.07.2013 11:20

Hollywood napisał(a):Zachęcaj zachęcaj razem ze swoja flamą...Mandre i Povlja to były spokojne miejscowości do momentu jak tacy "opisywacze" na cro.pl tam nie przybyli a za waszymi relacjami hordy wąsatych barbarzyńców w sandałach i skarpetach, w samochodach z drucianymi batami od CB z polandii...szukaj jeszcze jakiegoś fajnego i spokojnego miejsca w cro które można opisać-czyli "przecwelić":(



10/10 dokładnie Hollywood !!! Pag i takie plaże jak Girenica to BYŁY spokojne miejsca ... teraz juz tam pełno drepczących i drących się rodaków , dziękujemy opisywaczom serdecznie ...
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 16.07.2013 21:44

Ja się zastanawiam, czy pomiędzy Novalją a Lun są dzikie plaże? Korzystając z map satelitarnych można co nieco znaleźć tylko pytanie jak z dojazdem???
Może ktoś z Forumowiczów ma informacje w tym zakresie.

Pozdrawiam :)
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Płytkie plaże na wyspie Pag - zdj - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone