Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvivkie Jeziora

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Joasiak
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2007
Plitvivkie Jeziora

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joasiak » 27.07.2007 20:10

Witam. Jestem tu nowa. Wybieram się z mężem i córką na Chorwacje. Zastanawiam się na tym jak wygląda przechodzenie kładkami w Plitvickich Jeziorach??? Są one szerokie ?? Czy jest głęboko pod tymi kładkami? Tak na wszelki wypadek warto wiedziec jakby się wpadło:) :) :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2007 20:21

Joasiak napisał(a):Witam. Jestem tu nowa. Wybieram się z mężem i córką na Chorwacje. Zastanawiam się na tym jak wygląda przechodzenie kładkami w Plitvickich Jeziorach??? Są one szerokie ?? Czy jest głęboko pod tymi kładkami? Tak na wszelki wypadek warto wiedziec jakby się wpadło:) :) :)

Po kilku lufach rakiji to może byłby jakiś problem :lol: A na trzeźwo to się nie martw takimi szczegółami - zwiedzaj i podziwiaj krajobrazy. Park jest przystosowany do normalnej turystyki. :papa:
Ostatnio edytowano 27.07.2007 20:22 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Haweł
Cromaniak
Posty: 1721
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 27.07.2007 20:22

Spokojnie sie mozna na tych kladkach wymijac,sa uchwyty,mozna sie trzymac,nie wpadniesz,jest plytko.Polecam zobaczyc,warto.
mariusz.lysik
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz.lysik » 27.07.2007 22:47

jeziora -trzeba zobaczyć -cud natury
byłem tam na przełomie czerwca i lipca . super . polecam
chodzenie po plitvickich jeziorach urzekające i bezpieczne
maadoox
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 24.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maadoox » 28.07.2007 12:02

Joasiak napisał(a):Witam. Jestem tu nowa. Wybieram się z mężem i córką na Chorwacje. Zastanawiam się na tym jak wygląda przechodzenie kładkami w Plitvickich Jeziorach??? Są one szerokie ?? Czy jest głęboko pod tymi kładkami? Tak na wszelki wypadek warto wiedziec jakby się wpadło:) :) :)

Byłem tam dwa razy. Raz po dwóch godzinach chodzenia spałem w samochodzie. Miesięc temu...też spałem w samochodzie. Trzeba by sie nieźle nawalic żeby wpaśc do wody z kładki.
Generalnie jest tam pięknie ale ja wole plażowe widoki i zawsze mnie ciągnie do morza nie w kszoki. Acha! no i ten cholerny dojazd... droga jak w Albani jadąc od autostrady.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 28.07.2007 15:14

Joasiak napisał(a):Witam. Jestem tu nowa. Wybieram się z mężem i córką na Chorwacje. Zastanawiam się na tym jak wygląda przechodzenie kładkami w Plitvickich Jeziorach??? Są one szerokie ?? Czy jest głęboko pod tymi kładkami? Tak na wszelki wypadek warto wiedziec jakby się wpadło:) :) :)


Źle nie jest, ale już jak się wpadnie to .... po ptakach. Na pechowców czychają ryby głodne jak piranie i kaczki dziobiące jak sępy :lol: :wink: - forum/viewtopic.php?p=165739#165739
profet
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) profet » 28.07.2007 15:36

kaczek na szczęście mało ale te drapieżne ryby z roku na rok coraz większe
ela.m
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 01.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ela.m » 29.07.2007 14:31

Kładki są może i dość szerokie ale jak się idzie z dziećmi to jakoś strasznie kurczowo się je trzyma za ręce! A szczególnie jak trafisz tak jak my w dzikie tłumy, a wtedy wymijanie nie jest wcale przyjemne. Na szczęście sami nie wpadliśmy ani nie widziałam nikogo kto by wpadł! Chociaż popływać w tak cudnej wodzie to chyba sama przyjemność! Gorąco polecam Plitvice!
Joasiak
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joasiak » 06.08.2007 21:39

a jak się nie umie pływac to co?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2007 21:43

Joasiak napisał(a):a jak się nie umie pływac to co?

To trzeba siedziec na brzegu :lol: Choc akurat w przypadku Plitvic jest to zasadne bo tam obowiązuje zakaz kapieli :wink:
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 07.08.2007 09:06

Joasiak napisał(a):Witam. Jestem tu nowa. Wybieram się z mężem i córką na Chorwacje. Zastanawiam się na tym jak wygląda przechodzenie kładkami w Plitvickich Jeziorach??? Są one szerokie ?? Czy jest głęboko pod tymi kładkami? Tak na wszelki wypadek warto wiedziec jakby się wpadło:) :) :)



Obrazek
chudziak
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 28.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) chudziak » 14.08.2007 10:43

Witam, ponieważ 20.08 wybieramy się całą rodzinką do Chorwacji i chcemy w jeden dzień "dociągnąc" w okolicę Plitvic tam przenocowac ,następny dzień spędzic na zwiedzania , znów przenocowac i rano wyruszyc nad morze gdzieś między Trogir a Split .I czy ktoś może mi powiedzieś ile kosztuje wstęp dla 4-osobowej rodziny :?:
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 14.08.2007 17:00

chudziak napisał(a):Witam, ponieważ 20.08 wybieramy się całą rodzinką do Chorwacji i chcemy w jeden dzień "dociągnąc" w okolicę Plitvic tam przenocowac ,następny dzień spędzic na zwiedzania , znów przenocowac i rano wyruszyc nad morze gdzieś między Trogir a Split .I czy ktoś może mi powiedzieś ile kosztuje wstęp dla 4-osobowej rodziny :?:





100 kun za osobę dzieci do 7 let nie płacą :D :D :D :D :D
amrys
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 30.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) amrys » 15.08.2007 12:35

byłem wczoraj ceny biletów 110 kun osoby dorosłe 55 kun dzieci 7-18lat dzieci do lat 7 bezpłatnie!!
intruzik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) intruzik » 15.08.2007 12:59

[/quote] ...Acha! no i ten cholerny dojazd... droga jak w Albani jadąc od autostrady. [/quote]

Wydaje mi się że troszkę przesadziłeś my Polacy nie musimy się nigdzie wybierać aby jeździć po takich drogach bo mamy około 40% nie nadających się do niczego a co dopiero do jazdy. Osobiście w Plitwicach byliśmy w 2004 i nie było źle może to nie autostrada ale też nie drogi wymienione przez Ciebie, nie obrażając oczywiście Albanii (nie wypowiadam się bo nie byłem). :wink:

Co do zwiedzania Plitwic to spokojnie można polecić nawet rodzinom z dziećmi, wrażenia, widoczki wspaniałe zdecydowanie polecam i myślę że nie zawiedziecie się. Pozdrawiam i życzę wspaniałych wrażeń.
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Plitvivkie Jeziora
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone