Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

płatność kartą w restauracjach

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
emka29
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 07.06.2008
płatność kartą w restauracjach

Nieprzeczytany postnapisał(a) emka29 » 22.07.2008 18:03

jest z tym wielki problem bo na jednej ręce mozna policzyc restauracje przyjmujące płatności kartą. Jestem w Rovinj jeżeli ktoś wie gdzie można zjeść i zapłacic kartą to proszę o informacje.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 22.07.2008 18:46

A jak nie znajdziesz zadnej knajpy gdzie mozna zaplacic karta, to bedziesz chodzic glodna? Wybierz z bankomatu i nie psuj sobie urlopu.
emka29
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 07.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emka29 » 22.07.2008 19:19

wiem co mam robić, ale dzięki za cenną radę :). Myślałam tylko że w kraju cywilizowanym dążącym do UE i żyjącym praktycznie z turystyki płatność kartą to żadna sensacja i można nią zapłacić prawie w każdym miejscu. Cóż myliłam się, ale poza tym Chorwacja jest przepiękna!!!!!!!!!!!!!!
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 22.07.2008 19:24

Niestety nie jest tak cudownie jak bysmy chcieli ;). A w Polsce tez nie wszedzie mozna zaplacic karta ;).Jestesmy w UE i podobno cywilizowani ;).
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 22.07.2008 19:42

emka29 napisał(a):wiem co mam robić, ale dzięki za cenną radę :). Myślałam tylko że w kraju cywilizowanym dążącym do UE i żyjącym praktycznie z turystyki płatność kartą to żadna sensacja i można nią zapłacić prawie w każdym miejscu. Cóż myliłam się, ale poza tym Chorwacja jest przepiękna!!!!!!!!!!!!!!


W kraju cywilizowanym, w środku Europy, w jego stolicy, w Warszawie również to jest spotykane.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 22.07.2008 19:47

Jeszcze kwestia o jakiej karcie mówisz. Maestro czy MasterCard czy jeszcze inna? A może Visa Electron która jest płaska i rzeczywiście często jej nie przyjmują w knajpach. Czy posów nie mają?
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 23.07.2008 07:53

Pomijając kwestie karty to lepszy numer mieliśmy w knajpie gdzie można było zapłacić albo kunami albo w euro, ale płacąc w euro pani chciała nam wydać kunami był to nasz dzień wyjazdu i poszliśmy na obiad kolega nie miał już tyle kun i chciał zapłacić 100 euro kobieta chętnie się zgodziła, ale resztę chciała wydać w kunach.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
płatność kartą w restauracjach
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone