Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz!!!!!!!! za granicą

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108014
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Witam!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.05.2009 23:23

mutiaq napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):(...) pracownicy powinni dokładnie wiedzieć dokładnie (...).
Karlovacko? Rakijka ;)
Pozdrawiam :))))))


Łomża Eksport :P Pozdrav :lol:
jerzyk
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 30.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzyk » 05.05.2009 14:17

witam!!
Ja także jadę po raz pierwszy do Chorwacji i czytam z wielkim zainteresowaniem wszystkie wątki. Jest to dla mnie skarbnica wiedzy .
Dzięki wielkie wszystkim za wpisy i informacje
jerzyk
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.05.2009 14:43

jerzyk napisał(a):witam!!
Ja także jadę po raz pierwszy do Chorwacji i czytam z wielkim zainteresowaniem wszystkie wątki. Jest to dla mnie skarbnica wiedzy .
Dzięki wielkie wszystkim za wpisy i informacje
jerzyk

"...ehhh, żeby wszyscy tacy byli moglibyśmy w ogóle nie grzać..."
:wink: :lol:
Pozdrawiam i powodzenia na nowej drodze życia.

Nowe wątki dla Ciebie:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21509
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21440
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pierwszy raz!!!!!!!! za granicą - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone