Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz!!!!!!!! za granicą

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 28.12.2008 22:58

Popiel napisał(a): Jedno co Ci powiem, to tak jak w Kastelach, to nigdzie podobnie nie spotkałem tylu dziewczyn topless,

Jedż na Ciovo kochany tam topless jest praktykowany.
Zobaczysz piersi i cycków moc ,ale najpierw pokonaj most. :D
Ewa 40
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 312
Dołączył(a): 10.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa 40 » 28.12.2008 23:23

No to zajrzyjcie sobie panowie przy okazji też na plażę(w prawą stronę promenady) w hotelu Medena,bliziutko bez pokonywania mostu-przysłowiowy"rzut kamieniem"z Ciovo.
Też sobie oczka nacieszycie :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 28.12.2008 23:26

mkm napisał(a):... dla przykładu ...

Hvala, miło że się spodobało :wink:

Tym sposobem, wybierając drugą alternatywę - nie goszczenia codziennie w Trogirze (kilometrowy korek przed Omisiem - tylko od strony Splitu, ale zniechęci na pewno!), można zwiedzić i Trogir i rzymską SALONE obok Splitu, zaliczyć RAFTING w Omisiu, czy wybrać się na kolacje do Trogiru z powrotnej wycieczki do wodospadów w PN KRKA . . . czy jakoś tak :lol:


Ps. mkm - to opcja dla "alpinistów" :wink: ... na początek może Mimice jako bazę wypadową bez kosztów za prom :?
Jednak jest tak, że jeden pojedzie 4razy na Ciovo, drugi 6 do Dingac czy Viganj, inny kilka razy na rivę omiską i w swych podpowiedziach żółtodziobom o region który wybrali da się to czasem zauważyć. . .
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 28.12.2008 23:52

AndrzejJ. napisał(a):
Popiel napisał(a): Jedno co Ci powiem, to tak jak w Kastelach, to nigdzie podobnie nie spotkałem tylu dziewczyn topless,

Jedż na Ciovo kochany tam topless jest praktykowany.
Zobaczysz piersi i cycków moc ,ale najpierw pokonaj most. :D

Kochany, jak byś czytał między wierszami i cytował zdanie do końca ("nigdzie podobnie nie spotkałem tylu dziewczyn topless, więc i kąpać się nie trzeba. . .") to byś przypomniał sobie swe słowa z lodówką i piwem i wiedział co miałem na myśli jeszcze.
Mostek pokonałem, zwiedziłem i od strony morza również i to mi wystarczy. :wink:
Mam nadzieję, ze Ci widok cycków nie przeszkadza, bo klikać by mi było jakoś z Tobą . . . "no światopogląd to jak mam szeroki" . . .ale jakoś wiesz nie tenges, co rodzina pomyśli :wink: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano 29.12.2008 00:03 przez pasażer, łącznie edytowano 1 raz
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 28.12.2008 23:54

Ewa 40 napisał(a):Medena

Ewo mam nadzieję że inną Medenę polecasz, bo ta do której i ja na chwilkę zawitałem, którą jak byłem w Zakopcu zachwyceni byli górole, to szybciutko z niej uciekałem . . . jak do wody wejdziesz to i dolną część kostiumu można ściągnąć... bez obaw nikt nie zauważy 8)
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 29.12.2008 00:22

Popiel napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
Popiel napisał(a): Jedno co Ci powiem, to tak jak w Kastelach, to nigdzie podobnie nie spotkałem tylu dziewczyn topless,

Jedż na Ciovo kochany tam topless jest praktykowany.
Zobaczysz piersi i cycków moc ,ale najpierw pokonaj most. :D

Kochany, jak byś czytał między wierszami i cytował zdanie do końca ("nigdzie podobnie nie spotkałem tylu dziewczyn topless, więc i kąpać się nie trzeba. . .") to byś przypomniał sobie swe słowa z lodówką i piwem i wiedział co miałem na myśli jeszcze.
Mostek pokonałem, zwiedziłem i od strony morza również i to mi wystarczy. :wink:
Mam nadzieję, ze Ci widok cycków nie przeszkadza, bo klikać by mi było jakoś z Tobą . . . "no światopogląd to jak mam szeroki" . . .ale jakoś wiesz nie tenges, co rodzina pomyśli :wink: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kąpać się nie trzeba. :D Masz rację .Powiedziałbym ,że nawet nie należy. :D Możesz skoczyć do wody i walnąć głową w lodowkę. :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 29.12.2008 23:40

Popiel napisał(a):
mkm napisał(a):... dla przykładu ...

Hvala, miło że się spodobało :wink:

Tym sposobem, wybierając drugą alternatywę - nie goszczenia codziennie w Trogirze (kilometrowy korek przed Omisiem - tylko od strony Splitu, ale zniechęci na pewno!), można zwiedzić i Trogir i rzymską SALONE obok Splitu, zaliczyć RAFTING w Omisiu, czy wybrać się na kolacje do Trogiru z powrotnej wycieczki do wodospadów w PN KRKA . . . czy jakoś tak :lol:


Ps. mkm - to opcja dla "alpinistów" :wink: ... na początek może Mimice jako bazę wypadową bez kosztów za prom :?
Jednak jest tak, że jeden pojedzie 4razy na Ciovo, drugi 6 do Dingac czy Viganj, inny kilka razy na rivę omiską i w swych podpowiedziach żółtodziobom o region który wybrali da się to czasem zauważyć. . .


... wszystko może być :) ... , ale żeby 4 razy na Ciovo pojechać , to jakiś kawał chyba :wink: :D :D :D
Renatka66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 306
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatka66 » 31.12.2008 21:59

Kąpać się nie trzeba. :D Masz rację .Powiedziałbym ,że nawet nie należy. :D Możesz skoczyć do wody i walnąć głową w lodowkę.
Andrzeju nie zawsze podoba mi się to co piszesz, ale tym razem rozbawiłeś mnie do łez :D :cry: :D :cry: :D
gohha
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 26.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gohha » 01.01.2009 16:52

AndrzejJ. napisał(a):Już myślałem ,że nic nie uratuje przed wyjazdem gohhy na Ciovo :D
ale dzięki Popiel i mkm :D może kolejny żółtodziób ocalony :D


a tam zaraz żółtodziób Obrazek boże muszę wraz z małżonkiem wziąc sie za studiowanie mapy, a potem tego foruma i muszę spojrzeć na te wyprawę inaczej np tak Obrazek tylko nie dziś. :mrgreen:

a w rejonie Puli ktos z Was był? czy tam wogóle jeżdza turyści? czy nie?
bosze jaki ja jestem podróżniczy kiep :lool:

o matko zwiedzam z Lubelskim Pule i ómarta jestem po raz kolejny .........
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 01.01.2009 18:03

gohha napisał(a):...
a w rejonie Puli ktos z Was był? czy tam wogóle jeżdza turyści? czy nie?
bosze jaki ja jestem podróżniczy kiep :lool:

o matko zwiedzam z Lubelskim Pule i ómarta jestem po raz kolejny .........


W rejonie Puli byłem.
Jeżdżą tam turyści - sam widziałem paru.
Chyba tak :wink:
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 05.03.2009 14:41

Gohha my też pierwszy raz do Cro :wink:

Zdecydowaliśmy się na Supetar :D czy dobrze to się okaże :lol:

( buszuje po forum od kilkunastu godzin z małymi przerwami,uczę sie jak po nim chodzić ,ale nie mogę znaleść żadnych info o tej miejscowości...tylko gdzieś na jedną relacje trafiłam)
Ostatnio edytowano 05.03.2009 19:28 przez sesa, łącznie edytowano 1 raz
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 05.03.2009 14:50

sesa napisał(a):( buszuje po forum od kilkunastu forum z małymi przerwami,uczę sie jak po nim chodzić ,ale nie mogę znaleść żadnych info o tej miejscowości...tylko gdzieś na jedną relacje trafiłam)


Skorzystaj z wyszukiwarki wpisz w nią "supetar" i czytaj... :wink:
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 05.03.2009 19:29

tak zrobiłam, szkoda że wyskakuje wątek czytam czytam a tam zupełnie inny temat a gdzieś tylko w jakimś poście "Supetar" :wink: ,ale do lipca mam czas więc idę czytać dalej :wink:
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 05.03.2009 19:54

A ja polecam stopniowanie wrażeń i odległości. Pierwszy wyjazd na Istrię, za rok rejon Szibenika, Trogiru, za dwa lata Dubrownik, a następne wyjazdy tam gdzie się nam najbardziej podobało po drodze.
Krzysiek
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 05.03.2009 20:34

Tylko po co jechać na Istrię, gdzie i drogo i pogoda nie zawsze taka, skoro można od razu na Dalmację skoczyć.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pierwszy raz!!!!!!!! za granicą - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone