Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz w HR - Gradac

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
izunia23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) izunia23 » 11.08.2010 12:10

cracodar napisał(a):Izunia napisz co było przyczyną tego kłopotu to że tylko we dwie osoby czy ogólnie ciężko z miejscem w tym czasie .W Chorwacji już byłem pięć razy i za każdym razem gdzie indziej i w innym teminie w zeszłym roku byliśmy w Vodicach od 1 sierpnia i z powodu najazdu niemców w tym czasie brak miejsc i wylądowaliśmy obok w miejcowości Tribunj teraz wybór padł na Gradac po 15 siernia więc nie wiem czy nie poszukać większej miejscowośći a i jeszcze napisz proszę ile was kosztowało to lokum bez klimy dzięki i pozdrawiam


Kłopotem były tylko 2 osoby. Byliśmy w środku sezonu i trudno było znaleźć pokój dla dwójki. Było kilka fajnych apartamentów i gdybyśmy byli np w 4 to cena była całkiem niezła bo 50-70 euro za apartament. Dla nas to było za dużo. Znaleźliśmy pokój za 15 euro od osoby.

Jedź do Gradac i poszukaj, może akuratnie coś znajdziesz, a jak Ci się nie uda to pojedziesz miejscowość dalej :)

Jak będziesz się wybierał do Gradac to koniecznie weź ze sobą jakiś preparat do psikania na komary bo w zeszłym roku dały nam w nocy nieźle popalić :)
cracodar
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cracodar » 11.08.2010 20:25

Bardzo dziękuje za odpowiedź no to jadę do Gradac widzę że ceny porównywalne z Tucepi sprzed 2 lat za apartament dla 4 osobowej rodziny płaciłem 50e z klimą ale komarów nie było dzięki za ostrzeżenie i jeżeli można prosiłbym o kilka słow o Gradaću gdzie można dobrze zjeść czy jest jakiś tańszy sklep itp z góry dziękuje i pozdrawiam
izunia23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) izunia23 » 12.08.2010 09:16

cracodar napisał(a):Bardzo dziękuje za odpowiedź no to jadę do Gradac widzę że ceny porównywalne z Tucepi sprzed 2 lat za apartament dla 4 osobowej rodziny płaciłem 50e z klimą ale komarów nie było dzięki za ostrzeżenie i jeżeli można prosiłbym o kilka słow o Gradaću gdzie można dobrze zjeść czy jest jakiś tańszy sklep itp z góry dziękuje i pozdrawiam


W Gradac jest Konzum i Studenac (przy promenadzie). My zazwyczaj stołowaliśmy się w zachodniej części Gradac w restauracjach położonych tuż przy morzu. Schodząc z dużej górki jest pierwsza po lewej Pizzeria (niedroga i bardzo smaczna) tutaj masz link do filmiku i w 2 minucie jest właśnie widok z tej górki :)
Niedaleko Konzuma jest również kantor w którym będziesz mógł sobie wymienić pieniążki.
Tutaj masz jako taką mapkę miasta http://pl.tixik.com/m/?id=2233208#sw=43 ... 59&zoom=16 po prawej stronie na samym końcu są plaże (takie boksy) gdzie można sobie poleżeć w samotność.Niestety ale trzeba iść dosyć spory kawałek. Natomiast po lewej za portem jest właśnie ta pizzeria.

Jeżeli chcesz coś jeszcze wiedzieć to pytaj :)
cracodar
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) cracodar » 12.08.2010 19:29

Ślicznie dziękuje za odpowiedź i za filmik jakoś wyskoczyło mi z głowy żeby wskoczyć You Tube i znalazłem przy okazji jeszcze coś takiego
już za tydzień tam będę :D :D aż się cieszę :D :D
Izunia napisz proszę co w okolicy można zwiedzić a nie koniecznie jest w przewodnikach
:D wyjazd już w środę :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
izunia23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) izunia23 » 13.08.2010 17:00

cracodar napisał(a):Ślicznie dziękuje za odpowiedź i za filmik jakoś wyskoczyło mi z głowy żeby wskoczyć You Tube i znalazłem przy okazji jeszcze coś takiego
już za tydzień tam będę :D :D aż się cieszę :D :D
Izunia napisz proszę co w okolicy można zwiedzić a nie koniecznie jest w przewodnikach
:D wyjazd już w środę :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


No tego to Ci nie powiem bo my odstawiliśmy autko na parking i nigdzie się nie wybieraliśmy poza plażą :)
porto
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 256
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 13.08.2010 18:45

Bosm@n napisał(a):A jak sądzicie - gdzie zaczynać szukanie apartamentów (w połowie sierpnia) jadąc w ciemno do Gradaca?


Witam.

Wróciliśmy z Gradaca 31.07. - apartamentu szukaliśmy 12.07. i nie było żadnych problemów. Moim zdaniem zacznij szukać w okolicach hoteli ( my byliśmy na ul.Biokovskiej - jest to ulica równoległa do ul.Jadranskiej tylko wyżej ). Za apartament 3 osobowy dla nas - 2 osoby, płaciliśmy 30 euro - nie było klimy, ale można się przyzwyczaić. Do plaży przy hotelach 5 min. spacerkiem, do plaży w kierunku południowym trochę więcej, ale po to są wczasy żeby odpocząć od auta. Aha szukając na Biokovskiej trzeba uważać, aby nie było okien na Jadrankę.

Pozdro.
dawid_gliwice
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawid_gliwice » 17.08.2010 14:48

No i właśnie jestem po powrocie z Gradaca ;)

A więc: nie jechaliśmy na własną rękę, tylko z czeskiego biura podroży (http://www.marted.cz). Mieszkaliśmy w Villi Ratka. Bardzo ładne i użyteczne mieliśmy pokoje. Wymiana ręczników + sprzątane co trzy dni.

Wykupiliśmy śniadania i obiadokolacje w "Pension Sunce".

Śniadania: bez ograniczeń wszelakie rodzaje herbaty, kawy, kakao i zimne soki. Ciepłe danie (jajecznica, parówki) + szwedzki stół (szynki, sery, pasztety, musli, dżemy).

Obiadokolacja: Dwie zupy do wyboru (zawsze był rosół + jakaś), wybór dania głównego z trzech, szwedzki stół z surówkami i sałatkami.


Ten wyjazd zaliczam do udanych. Pozdrawiam wszystkich
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pierwszy raz w HR - Gradac - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone