Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz w Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Przemyslaw
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 24.01.2010
Pierwszy raz w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemyslaw » 27.01.2010 20:51

Jedziemy od 3 07 2010 do 17 07 10r do miejscowości Starigrad Pakienica czy ktoś opisze mi tą miejscowość jakie sklepy restauracja i plaże pozdrowienia . Jedziemy przez Niemcy proszę o wskazówki co do trasy .
Ostatnio edytowano 28.01.2010 11:03 przez Przemyslaw, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.01.2010 21:02

Przemyslaw napisał(a):czy ktos mi opisze tom miejscowosci jakie sklepy restoracje i plaze pozdrowienia ....

Trochę info na ten temat jest - wystarczy poszukać :wink:
Na zachetę;
www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=26520&highlight=

Kilka relacji z tych okolic:
www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=25824&highlight=
www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17616&highlight=
www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17617&highlight=

Przemyslaw napisał(a):Jadziemy przez Niemcy prosze o wzkazowki co do trasy....

Trasy dojazdowe, opłaty drogowe, noclegi itp. - wszystko znajdziesz w dziale FAQ:
www.cro.pl/forum/viewforum.php?f=27
encomp
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2009
a skąd jedziesz z Polski?

Nieprzeczytany postnapisał(a) encomp » 13.03.2010 23:34

ja jeżdżę - Słowacja - Węgry - Cro. Droga OK, w sumie to jedziesz blisko Pagu ( ja jadę na Pag w lipcu), granicę przekraczam na Węgrzech - Letenye, potem od razu autostrada - Zagrzeb - w sumie to jakieś 410 km, latem rano przejechałem to w 3,5 h.
ADAMO_16
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADAMO_16 » 14.03.2010 14:58

Mój pierwszy raz to w/w miasto.Było super.Sklepów i knajpek jak na takie małe miasto jest sporo, plaża jak to w Chorwacji-kamienista.Oczywiście bankomat też jest.Miasto spokojne, miło wspominam pobyt.Niestety ale fotek nie posiadam.
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 17.03.2010 18:00

Nie wieżę, że pierwszy raz. To ja tu jestem pierwszy raz ( spadłem z wielu podobnych ofert BP) i nie wierzę !!! ...... Znam te chwyty i byle komu nie uwierzę.
PS.
Polska jest najpiękniejsza, gdyby nie temperatura nad Bałtykiem.
mawar33
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 18.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mawar33 » 24.03.2010 16:09

Byłem w tej miejscowości dwa lata temu i był to mój drugi pobyt w Cro.
Miejscowość taka na 3+ , spokojna przede wszystkim, plaża kamienista i bardzo wąska nie licząc tej przy hotelu Alan no i podstawowa wada brak pryszniców. Sklepików i knajpek tak sobie w sam raz ale brakuje fajnej lodziarni praktycznie nie ma jednej z największych atrakcji chorwacji czyli pysznych lodów. Polecam knajpkę OAZA smacznie tanio i miła obsługa.
ADAMO_16
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADAMO_16 » 25.03.2010 21:48

Jeśli chodzi o "knajpke" OAZA to fakt, tanio i miło. Jeśli chodzi o lodziarnie to przy porcie jest i moja żona była pod wrażeniem.Za takie pieniądze takie WIELKIE lody, z orzechami laskowymi to już przesada, unas posypka z mielonych a tam jakby cała garść całych w pucharze..Jako smakosz lodów dziennie wcinała puchar.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pierwszy raz w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone