Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz w Chorwacji, cel: puste plaże :)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
voxor
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.04.2011
Pierwszy raz w Chorwacji, cel: puste plaże :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) voxor » 23.04.2011 11:49

Witam wszystkich serdecznie,
w tym roku ja i moja luba chcielibyśmy się wybrać do Chorwacji. W zeszłym roku we wrześniu byliśmy na Krecie i trafiliśmy na piękną plażę, gdzie nie nie było ludzi. Słyszeliśmy, że w Chorwacji także są takie miejsca.

Co polecacie?
(oczywiście nie koniecznie muszą być to zupełnie wyludnione miejsca)

Pozdrawiamy :)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.04.2011 12:39

Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 23.04.2011 15:06

Zdravim to czeskie pozdrowienie... :wink:
A żeby było w temacie.. Po pierwsze przede wszystkim wybrać się poza sezonem (początek czerwca, wrzesień); łatwiej będzie znaleźć takie plaże na wyspach niż na lądzie.. najlepiej kiedy dostępne są tylko z morza...
Pozdrawiam
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 23.04.2011 15:29

voxor napisał(a):Co polecacie?

Piszesz że na Krecie byłeś we wrześniu, rozumiem że do Chorwacji też wybierasz się w tym terminie.... Około połowy września i później Chorwacja pustoszeje, nie będzie dużego problemu ze znalezieniem odludnych miejsc.

Moje typy:

Peljesac - Duba Peljeska
Cres - plaże Ustrine, Mali Bok
Riviera Makarska - plaża pomiędzy Zivogosce Mala Duba a Zivogosce Blato
Hvar - Velo Zarace
Korcula - plaże Vaja i Samograd nieopodal Racisce
Pag - plaże w okolicach Metajny, Bosany, Mandre (plaża Isola)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13027
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.04.2011 15:32

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Zdravim to czeskie pozdrowienie... :wink:

Pozdrawiam-Tvoj będzie ok?
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 23.04.2011 23:42

Witam serdecznie.
Nie chcac zakladac nowego tematu, mam pytanie czy ktos z forum moglby przetlumaczyc mi trzy zdania z pl na cro. ??
Chcialbym napisac list do ludzi ktorzy wynajmowali mi apartament rok temu w Pakostane a ze jest to starsze malzenstwo musialbym napisac po chorwacku......
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 23.04.2011 23:47

Proizd :wink:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 23.04.2011 23:53

mflaku napisał(a):Witam serdecznie.
Nie chcac zakladac nowego tematu, mam pytanie czy ktos z forum moglby przetlumaczyc mi trzy zdania z pl na cro. ??
Chcialbym napisac list do ludzi ktorzy wynajmowali mi apartament rok temu w Pakostane a ze jest to starsze malzenstwo musialbym napisac po chorwacku......

Na pewno uzyskasz pomoc TUTAJ. Pozdro
mflaku
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 20.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mflaku » 24.04.2011 00:41

romuald22

Wielkie Dzieki ;)
karolinapleszewska
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 07.04.2011
sumartin

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolinapleszewska » 25.04.2011 18:37

Witam,
w zeszłym roku byłam malej wiosce na Braci - Sumartin, termin - sierpień. plaze male, kameralne, kolo mojego apartamentu byla mala niezauldniona plaza, spokojnie mozna bylo chodzic toples, zero tłumów. fajnie, cicho. o to wlasnie mi chodzilo :)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pierwszy raz w Chorwacji, cel: puste plaże :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone