Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz na wyspę Pag do Pagu

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
razal
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 31.01.2011
Re

Nieprzeczytany postnapisał(a) razal » 03.02.2011 11:56

bartom napisał(a):Ktoś zna dobrze miasteczko Pag, mam adres kwatery Put rupe 3; na jednych mapach podaje mi że to gdzieś w centrum na innych w ogóle nie ma jak podam kod pocztowy podaje że to przy wjeździe do miasta trasą 106 od strony północnej


Bartom byłeś w tej kwaterze na Put rupe 3? Gdzie to jest i jak tam jest?
tommur3
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommur3 » 05.02.2011 13:23

Lecznicze błota są koło Ninu (jakieś 30 km na południe od wjazdu na Pag)

--------

http://wypoczynkowo.blogspot.com/
justiii
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) justiii » 25.06.2011 15:05

Witam.Interesują mnie plaże w Pag tzn czy są jakieś plaże zorganizowane tzn leżaki do wynajęcia, bar? Bardzo proszę o podanie w którym miejscu są fajne plaże. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam ;)
Robson36
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 08.05.2011
Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robson36 » 27.06.2011 22:14

Hej ja właśnie z rodziną w tym roku wybieram się na wyspę Pag do miasteczka Pag :) mam nadzieję, że warto :) wyjazd 30 lipiec pozdrawiam
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 27.06.2011 22:43

Musimy chyba uważać, coby się przypadkiem nie podeptać :D :D :D
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 27.06.2011 23:25

grzechul3 napisał(a):Witam ,serdecznie wlasnie w nocy wrocilem z Pagu a dokladnie z Lunu.Pogoda 14 dni upały nawet na chwile sie nie zachmurzylo ale to tylko na plus ozywiscie.Wyjazd moge zaliczyc do udanych z reszta jak kazdy do Chorwacji.Jesli ktos by chcial info lub pare fotek chetnie podesle.
Cześć ja był bym bardzo wdzięczny za info i foto o Lun to jest moje docelowe miejsce urlopu w tym roku. Pozdro
krasiu666
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 08.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krasiu666 » 27.06.2011 23:30

Leszek W napisał(a):Musimy chyba uważać, coby się przypadkiem nie podeptać :D :D :D
Kolega ma może upragnioną prze ze mnie naklejeczke "CRO" bo nic nie mogę się dowiedzieć na jej temat, tzn. czy się ją kupuje jak tak to gdzie czy może dostaje, a może wygrywa normalnie czeski film Pozdrawiam
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 27.06.2011 23:49

Nie mam i raczej nie zdążę już nabyć. Był tu gdzieś temat naklejki, ale już idę lulać, bo rano trzeba wstać. :cry:
monik_sa
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) monik_sa » 01.07.2011 20:47

justiii napisał(a):Witam.Interesują mnie plaże w Pag tzn czy są jakieś plaże zorganizowane tzn leżaki do wynajęcia, bar? Bardzo proszę o podanie w którym miejscu są fajne plaże. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam ;)


Witam, też chciałabym dowiedzie się wiecej o mieście Pag , wybieram sie tam w tym roku pierwszy raz ( pierwszy raz do Chorwacji). Może ktoś z Was podrzuci jakieś cenne informacje.

Pozdrawiam
bolosu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolosu » 08.07.2011 10:16

monik_sa napisał(a):
justiii napisał(a):Witam.Interesują mnie plaże w Pag tzn czy są jakieś plaże zorganizowane tzn leżaki do wynajęcia, bar? Bardzo proszę o podanie w którym miejscu są fajne plaże. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam ;)


Witam, też chciałabym dowiedzie się wiecej o mieście Pag , wybieram sie tam w tym roku pierwszy raz ( pierwszy raz do Chorwacji). Może ktoś z Was podrzuci jakieś cenne informacje.

Pozdrawiam


Proszę bardzo - klikamy na górnej zakładce szukaj - w słowa kluczowe wpisujemy PAG - następnie szukaj - i wychodzi wszystko...samo:)
Marcin Melanowicz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 29.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin Melanowicz » 08.07.2011 21:47

krasiu666 napisał(a):
grzechul3 napisał(a):Witam ,serdecznie wlasnie w nocy wrocilem z Pagu a dokladnie z Lunu.Pogoda 14 dni upały nawet na chwile sie nie zachmurzylo ale to tylko na plus ozywiscie.Wyjazd moge zaliczyc do udanych z reszta jak kazdy do Chorwacji.Jesli ktos by chcial info lub pare fotek chetnie podesle.
Cześć ja był bym bardzo wdzięczny za info i foto o Lun to jest moje docelowe miejsce urlopu w tym roku. Pozdro


Dzis byłem w LUN hm co by tu napisac mala miescina na koncu wyspy Pag. Nieduzy port plaza kamienista i skalista. Ludzi raczej malo droga do LUN bardzo ciekawa bez dziur... Piekne gaje oliwne podrodze, gorki i pagorki
Robson36
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 08.05.2011
Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robson36 » 13.07.2011 21:40

Nie no raczej się nie podeptamy :) ja staram się stąpać ostrożnie :) jeszcze tylko parę dni i wypad na urlopik :) pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pierwszy raz na wyspę Pag do Pagu - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone