Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz do Cro - pomocy :)

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kozak71
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 22.06.2008
Pierwszy raz do Cro - pomocy :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozak71 » 06.07.2008 17:38

Witam, mam kilka pytan, wyjezdzam we wtorek pierwszy raz do Cro:


1. Co sie bardziej oplaci, kupic w polsce kuny czy kupic euro i wymienic w chorwacji na kuny ?
2. czy na kempingu maja przejsciowki do zwyklego przedluzacza czy lepiej miec swoja ?
3. czy na kempingach jest internet (WI-FI)
4. czy jest jakas mapa z kempingami na riwierze makaraskiej ? Nie mam jeszcze wybranego kempingu

Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi.
jjs
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 09.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jjs » 06.07.2008 18:14

Ad. 1. Najlepsze ruble albo dolary (albo poszukać info na forum...);
Ad. 2. Jaki to jest zwykły przedłużacz (taki na 110V ...???);
Ad. 3. Zależy na jakim...
Ad. 4. Jest ...
jaranna
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 30.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaranna » 06.07.2008 20:13

kozak71 napisał(a):Witam, mam kilka pytan, wyjezdzam we wtorek pierwszy raz do Cro:


1. Co sie bardziej oplaci, kupic w polsce kuny czy kupic euro i wymienic w chorwacji na kuny ?
2. czy na kempingu maja przejsciowki do zwyklego przedluzacza czy lepiej miec swoja ?
3. czy na kempingach jest internet (WI-FI)
4. czy jest jakas mapa z kempingami na riwierze makaraskiej ? Nie mam jeszcze wybranego kempingu

Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi.

tylko euro i wymień w cro tańszego niż w polsce już chyba nie ma nigdzie

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pierwszy raz do Cro - pomocy :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone