Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miejscowość Jardanovo - prośba o opinie.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mymaniek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.08.2024
Miejscowość Jardanovo - prośba o opinie.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mymaniek » 18.08.2024 15:06

Witam bardzo proszę o opinie wybieram się pierwszy raz na Chorwacji do Jardanovo mam zarezerwowany apartament Obala może ktoś zna
Bardzo proszę o opinie wybieram się pierwszy raz nie wiem czy dobrze wybrałem czy ta miejscowość na pierwszy raz jest dobra. Czy miasteczko tętni życiem czy jest tam cisza spokój chciałbym na dniu trochę odpocząć na plaży a w nocy z żoną gdzieś wyjść pobawić czy tam jest taka możliwość. Bardzo wszystkim dziękuję za podpowiedzi
Pozdrawiam
MARIUSZ z Tarnobrzegu
victoo
Croentuzjasta
Posty: 232
Dołączył(a): 22.08.2006
Re: Pierwszy raz do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 18.08.2024 16:21

Jak już masz zarezerwowany apartament to niepotrzebnie się teraz pytasz, tylko się zestresujesz jak zaczniesz czytać opinie ludzi.
Marlowe1994
Cromaniak
Posty: 519
Dołączył(a): 21.02.2024

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlowe1994 » 18.08.2024 17:56

Pytaj raczej o to co można zobaczyć w okolicy itp a nie czy dobrze zrobiłeś. Decyzja dobra bo zawsze warto odwiedzić cro.
azrael
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 21.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) azrael » 27.08.2024 16:55

Jadranovo jest ok, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia.Masz kilka knajpek ale bez szału, kilka plaż. Mieszkałem w Anda Villa Club Jardin więc miałem prywatną plażę i jakąś małą obok. Posiłki też realizowałem w innych okolicznych miejscowościach, bo to na miejscu było takie sobie.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Miejscowość Jardanovo - prośba o opinie.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone