Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz! chorwacja okolice zadaru

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michałcycu
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2009
Pierwszy raz! chorwacja okolice zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) michałcycu » 17.07.2009 13:09

.witam. niedano sie zzarejestrowałem i jestem tu nowy. wiem ze troche azpózno pytam ale dzisiaj wijezdzam o 23.00 do chorwacji w okolice zadaru i chcciałbym sie czegos dowiedziec( jade z rodzicami i 11 letnia siostra,) interesuja mnie informacje o noclegach i róznych sprawach an co trzeba uwazac itd...czy trudnpo znalezc plaze piaszczysta, i gdzie, gdzie moge liczyc na tanie noclegi dla 4 osób.?pomocy no i gdzie najlepiej sie wybrac( do jakiego miasteczka ! z góry dzieki...
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 17.07.2009 13:12

Jesli liczysz na piaszczyste plaze w okolicach Zadaru to o tym zapomnij bo tam takich nie znajdziesz. Okresl granice co dla Ciebie jest tani nocleg, teraz jest pelnia sezonu i pewnie dla 4 osobo minimum to 45 E
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.07.2009 13:14

Pozostaje mi życzyć miłego wypoczynku. Nie czytaj już nic bo zwariujesz.
Zapraszam za to po powrocie do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.07.2009 17:46

petr napisał(a):Jesli liczysz na piaszczyste plaze w okolicach Zadaru to o tym zapomnij bo tam takich nie znajdziesz.....

I tu sie mylisz :lol:
www.croatia-beaches.com/sandy/nin_beaches.htm
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 17.07.2009 18:02

petr napisał(a):Jesli liczysz na piaszczyste plaze w okolicach Zadaru to o tym zapomnij bo tam takich nie znajdziesz. Okresl granice co dla Ciebie jest tani nocleg, teraz jest pelnia sezonu i pewnie dla 4 osobo minimum to 45 E


Kolego jak to nie ma piaszczystych plaż ?.... :lol:
A Nin...a Zaton....???? 8O
jano71
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jano71 » 17.07.2009 20:45

dokładnie tak jak pisze Anjas :wink: ,Nin i jego okolice (Zukve,Vrsi Mulo,Źdrijac) piasek lub drobne kamyczki a to raptem 11km od Zadaru.Woda cieplutka aż miło,ze względu na płycizny, super dla dzieci.16.07 wróciłem z Cro miejscowość Zukve i naprawde jest tam piasek, http://www.nin.hr/grafika/plan_grada/Ka ... 20Nin2.jpg - tu masz mapke,jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało.
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 17.07.2009 22:25

jano71 napisał(a):dokładnie tak jak pisze Anjas :wink: ,Nin i jego okolice (Zukve,Vrsi Mulo,Źdrijac) piasek lub drobne kamyczki a to raptem 11km od Zadaru.Woda cieplutka aż miło,ze względu na płycizny, super dla dzieci.16.07 wróciłem z Cro miejscowość Zukve i naprawde jest tam piasek, http://www.nin.hr/grafika/plan_grada/Ka ... 20Nin2.jpg - tu masz mapke,jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało.


Witaj. Mógłbyś zaznaczyć lub opisać, te plaże, które są faktycznie piaszczyste. Będę co prawda w Pakostane, ale mam zamiar zwiedzać okolice. Jak już będę w Zadarze to nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby po zwiedzaniu odwiedzić takie miejsce.
jano71
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jano71 » 19.07.2009 12:18

witaj,praktycznie na większości plaż w okolicy Nin (Zukve,Mulo,Ninskie Vodice itd.) jest drobny żwirek natomiast piasek na kilku (Zaton-kemping Holiday Village wjazd 50 kun na cały dzień ale dużo ludzi,U.Jasenowo Valkiriki Beach-mała zatoczka na płn.od Nin mi tę plaże piaszczystą pokazał właściciel apartamentu w którym mieszkałem i na niej spędziłem większość czasu ze względu na płytką i cieplutką wodę w sam raz dla dzieci, dojeżdża się do niej jadąc w kierunku Gospa od Zaćeva i za takim punktem poboru słodkiej wody skręcasz w lewo na drogę gruntową,która zaprowadzi cię do plaży).Mapkę z zaznaczonymi plażami mogę ci wysłać na e-mail.
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 20.07.2009 00:08

jano71 napisał(a):U.Jasenowo Valkiriki Beach-mała zatoczka na płn.od Nin mi tę plaże piaszczystą pokazał właściciel apartamentu w którym mieszkałem i na niej spędziłem większość czasu ze względu na płytką i cieplutką wodę w sam raz dla dzieci, dojeżdża się do niej jadąc w kierunku Gospa od Zaćeva i za takim punktem poboru słodkiej wody skręcasz w lewo na drogę gruntową,która zaprowadzi cię do plaży).Mapkę z zaznaczonymi plażami mogę ci wysłać na e-mail.


Jeśli można to również poproszę o tą mapkę na maila - jest w profilu :)
Z góry dziękuję.
basiaela
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 03.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) basiaela » 20.07.2009 19:37

Jeśli można, to proszę o mapkę z plażami na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 20.07.2009 20:35

jano71 jeśli to nie kłopot to i ja też bardzo proszę o mapkę :lol: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jaser
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 28.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaser » 21.07.2009 12:58

Jeżeli chodzi o piasek na plaży to zapominacie o Privlace miejscowość zmienia się aż miło polecam wróciłem tydzień temu.
jemiola
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jemiola » 02.08.2009 21:30

jano71 napisał(a):witaj,praktycznie na większości plaż w okolicy Nin (Zukve,Mulo,Ninskie Vodice itd.) jest drobny żwirek natomiast piasek na kilku (Zaton-kemping Holiday Village wjazd 50 kun na cały dzień ale dużo ludzi,U.Jasenowo Valkiriki Beach-mała zatoczka na płn.od Nin mi tę plaże piaszczystą pokazał właściciel apartamentu w którym mieszkałem i na niej spędziłem większość czasu ze względu na płytką i cieplutką wodę w sam raz dla dzieci, dojeżdża się do niej jadąc w kierunku Gospa od Zaćeva i za takim punktem poboru słodkiej wody skręcasz w lewo na drogę gruntową,która zaprowadzi cię do plaży).Mapkę z zaznaczonymi plażami mogę ci wysłać na e-mail.

Jeśli mogę prosic to również byłabym zainteresowana mapką na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję.
A może również namiar na apartamenty:))
TTT
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 22.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) TTT » 05.08.2009 21:18

Sabunike - 3 km od Ninu - właśnie siedzę w restauracji Condura Croatica i spoglądam na piaszczystą plażę - zresztą codziennie tam sobie leżę - idealne miejsce dla dzieci - a w morzu piasek - poza 5 metrowym paskiem małych kamieni (zbierają się przy brzegu - po przejściu tych 5 metrów jest czyściutki piasek) - POLECAM.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Pierwszy raz! chorwacja okolice zadaru
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone