Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG -oszustwa i brud-uwaga!!!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6653
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 17.08.2011 18:45

.....
Ostatnio edytowano 13.03.2012 21:31 przez bluesman, łącznie edytowano 2 razy
kinglog
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 19.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kinglog » 17.08.2011 19:00

Wiem, że powielę opinię i niektórzy nazwą mnie członkinią sekty ale Chorwacja mnie zachwyciła. Zdecydowaliśmy się na Razanac. Plaża kamienista ale czyściutka, woda słona ale krystaliczna. Chorwaci przyjaźni i pomocni. Byliśmy w Pag tylko pozwiedzać i może nie wiele wiem ale było czyściutko. Myślę, że wszystko zależy od nastawienia. Chcąc uniknąć tłoku wystarczy wybrać małą miejscowość tak jak my.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6653
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 17.08.2011 19:14

...
Ostatnio edytowano 13.03.2012 21:31 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 17.08.2011 19:35

A ja jestem właśnie w Pagu i jestem szczęśliwa 8) Jest zdecydowanie więcej turystów niż w ubiegłych latach, ale mówi się trudno...Przedwczoraj był koncert mojej ulubionej Klapy Sol, apartament ,piękny przestronny i czysty, nikt nas dotąd nie oszukał...Nie zauważyłam nikogo kto sika po krzakach,,,Niech każdy jedzie tam gdzie lubi, a gdyby w Pagu ubyło turystów , to mnie osobiście to tylko ucieszy :lol:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6653
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 17.08.2011 20:06

my też Cię lubimy :):)
cjanek
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 24.02.2007
Re: cd

Nieprzeczytany postnapisał(a) cjanek » 18.08.2011 09:56

WojtekMaz napisał(a):Jak ktoś chce uprawiać wspinaczkę alpejską objuczony tobołami plażowymi dla całej rodziny w 60 stopniach -to Chorwacja jest dla niego wymarzona -może robić to codziennie.Ja dziękuję.


Nie było ruchomych schodów do plaży?? No skandal!!
Obrazek
Proponowałbym się nie ekscytować Wojtkiem Mazgajem. Przecież na kilometr śmierdzi prowokacją:)
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 18.08.2011 22:30

na Korculi jeżeli do plaży jest dalej niz 10m to noszą gości w lektykach :lol:
polecam wojtek,na temp pow 60st sa takie lektyki z klimą 8O
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007
Re: cd

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 19.08.2011 12:01

cjanek napisał(a):
WojtekMaz napisał(a):Jak ktoś chce uprawiać wspinaczkę alpejską objuczony tobołami plażowymi dla całej rodziny w 60 stopniach -to Chorwacja jest dla niego wymarzona -może robić to codziennie.Ja dziękuję.


Nie było ruchomych schodów do plaży?? No skandal!!
Obrazek
Proponowałbym się nie ekscytować Wojtkiem Mazgajem. Przecież na kilometr śmierdzi prowokacją:)


:lool: :lool: :lool: :lool: :mrgreen:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5819
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 21.08.2011 20:41

WojtekMaz napisał(a):Ja wracam za rok do Włoch.

I mam nadzieję, że nie zmienisz zdania.
Na szczęście Chorwacja nie jest dla wszystkich...
razal
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 31.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) razal » 21.08.2011 22:06

A jak komuś się zachce będąc w wodzie to co leci do apartamentu? Nawet jak ma przy samej plaży to i tak nie pójdzie - z prostego powodu - wygoda. Jednak to co piszą inni o czystości wody w morzu u wybrzeża Chorwacji to widać gołym okiem, jest bardzo dużo jeżowców, które generalnie są tam gdzie czysta woda. Wszystko co jest nie tak to robią ludzie. Fakt, że śmietników może być mało, ale to nie znaczy, że walę śmieci w plaże i idę dalej... A tak postępuje mnóstwo ludzi. Po pewnym czasie to widać... Musi upłynąć jeszcze trochę czasu i może będzie lepiej.
KrzychuK
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuK » 24.08.2011 11:21

Nie dawno wróciłem z Makarskiej i, pewnego dnia pływała prezerwatywa w wodzie. I co?. I nic zdarza się. Ba do apartamentu miałem pod górkę jak wracałem z plaży. Trudno taki sobie wybrałem. Był to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji i wiem że nie ostatni , Kolega widocznie był źle nastawiony na ta Chorwacie i wypatrzył tylko minusy. Nigdzie nie jest idealnie , Byłem w Rimini i mam o wiele gorsze spostrzeżenia niż do Makarskiej. Chorwacja jest piękna i jeszcze przystępna cenowo. Ciekaw jestem Czy w Włoszech znalazł bym apartament dla 3 osób , kuchnia łazienka klima za 40 E ,, Wątpię.
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 24.08.2011 11:38

KrzychuK napisał(a):Nie dawno wróciłem z Makarskiej i, pewnego dnia pływała prezerwatywa w wodzie. I co?. I nic zdarza się. Ba do apartamentu miałem pod górkę jak wracałem z plaży. Trudno taki sobie wybrałem. Był to mój pierwszy wyjazd do Chorwacji i wiem że nie ostatni , Kolega widocznie był źle nastawiony na ta Chorwacie i wypatrzył tylko minusy. Nigdzie nie jest idealnie , Byłem w Rimini i mam o wiele gorsze spostrzeżenia niż do Makarskiej. Chorwacja jest piękna i jeszcze przystępna cenowo. Ciekaw jestem Czy w Włoszech znalazł bym apartament dla 3 osób , kuchnia łazienka klima za 40 E ,, Wątpię.









Oczywiście , że byś znalazł . Powiem więcej , jeszcze taniej znalazłem i to z identycznym wypasem . Wbrew pozorom Włochy są tańsze od Chorwacji pod wieloma względami ale o tym trzeba się przekonać a nie bezpodstawnie kłapać jęzorem bez upewnienia się czy sprawdzenia .
Mimo wszystko wolę Chorwację :))
aniagie
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniagie » 25.08.2011 00:34

Na wstępie wspomnę, że byłam w Cro 2 razy: w Makarskiej i właśnie dzisiaj wróciłam z Pagu. Jestem zakochana w tym kraju i na pewno tam wrócę za rok, ale muszę przyznać koledze, który zaczął ten wątek trochę racji. Mnie też się zdarzyło w Lorenco, że Pani doliczyła mi na bezczela kasę do rachunku - rachunek był 33 z groszami a ona wydała mi do 35... ale to tylko raz (więcej tam nie poszłam). Co do brudu to nie zauważyłam... co do drożyzny to niestety się zgodzę, może nie można stwierdzić, że chcą zdzierać z turystów, ale wydaję mi się, że ten region jest nastawiony na Włochów, Niemców, Austriaków ..., których stać na obiad 4 osobowej rodziny za 410 kun - biednych Polaczków niekoniecznie. Sama byłam tym niemile zaskoczona, bo jak wspomniałam kocham ten kraj a za bardzo mi się nie przelewa, ale już od jutra zaczynam zbierać na kolejne wakacje w Cro:) Co do Diogen to też mimo, że pokazaliśmy kartę zniżkową to nam jej nie odliczyli od rachunku. co do biura Perła to też mam zastrzeżenia: wycieczka na Jeziora Plitwickie - 80% Polaków a oni dali przewodnika anglojęzycznego... mi to nie przeszkadzało, ale 70% z Polaków nic nie rozumiało... telefon, który podają w sprawach Emergency nie jest odbierany... winko też mi smakowało, nawet przywiozłam sobie kilka litrów i będę degustować ze znajomymi w weekend:) Pozdrawiam,
kaza2
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaza2 » 25.08.2011 14:47

witam

Mam pytanko Aniagie do ciebie
BO my z dziewczyną w poniedziałek też wybieramy sie do pagu

oto oferta
http://zawadzkie.turystyka.net/web/?pag ... 2011-08-29


i mamy kilka pytań głównie o to czy istnieje możliwość na wyspie zamiany złotych na kuny ????

Nie kojarzysz tych apartamentów z oferty i w jakim one są stanie
slawekewa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekewa » 25.08.2011 21:09

Byłem 3 raz z żoną w Slatine na Ciovo. I będę tam jeździł. Jednak pewien fakt miał miejsce. Na plaży koło knajpy Dida rozbiły się trzy polskie rodziny z dziećmi.Rodziny osobne w promieniu 10m. Tata z jednej rodziny tłoczył na stojąco harnasia a słowa syna ok.5 lat tata siku , oświadczył głośno- lej pod drzewko.
Z drugiej rodzimy mama kilkuletniej córki wzięła dziecko pod nóżki wypięło tyłek między leżących i także było siusiu.
Reasumując to z kulturą jest różnie w różnych narodach.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
PAG -oszustwa i brud-uwaga!!! - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone