Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG -oszustwa i brud-uwaga!!!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
korculankajedna
zbanowany
Posty: 59
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) korculankajedna » 12.08.2011 15:15

Jacek S napisał(a):Miałem skomentować ale zostawię...

Wytłumaczę Ci grzecznie.
Mieszkałem przed mostem co nie znaczy, że nie bywałem za mostem.


A ja skomentuję: Czy od Twojego mieszkania przed/za lub pod mostem wyspa Pag zamieniła się w półwysep Pag :?: 8O
WojtekMaz
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.08.2011
cd

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekMaz » 12.08.2011 15:20

Ja po prostu opisałem fakty jakie mnie spotkały i moje odczucia - pewnie ktoś ma inne -albo miał więcej szczęścia.Jak ktoś chce uprawiać wspinaczkę alpejską objuczony tobołami plażowymi dla całej rodziny w 60 stopniach -to Chorwacja jest dla niego wymarzona -może robić to codziennie.Ja dziękuję.
Ewa B
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa B » 12.08.2011 15:25

Nie rozumiem, nie wiedziałeś gdzie jedziesz?. Jechałeś w ciemno?
Ja byłam w Chorwacji trzy razy i nigdy nie chodziłam po schodach. Każdy może wybrać to co lubi. Nie rozumiem o co masz pretensje.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 12.08.2011 15:41

Rysio napisał(a):
Buber napisał(a):Jak nie jesteś całkiem na NIE - spróbuj jeszcze raz - tylko gdzie indziej, w jakimś sprawdzonym miejscu, na uboczu.
Pozdrawiam

Buber przestań, proszę Cię :wink: Mało Ci ludzi w Cro :lol: :wink:


:lol: :lol: :lol:
Kurcze, rzeczywiście w tym roku przydałby się mniejszy tłok ..., dlatego piszę: "na uboczu" (ale to nie tylko do Wojtka) :wink:
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 10.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 12.08.2011 15:45

WojtekMaz napisał(a):Witam,chciałem ostrzec przed oszustami na wyspie Pag -miasto Pag.Po namowie znajomych pierwszy raz wybraliśmy się do Chorwacji -wcześniej 12 lat jeżdziliśmy o Włoch.Chorwaci oszukują i naciągają na każdym kroku -wydają np z 50 zamiast ze 100kun,doliczają do rachunków w sklepach /uwaga na supermarket Lorenco -kilka razy miałem doliczone towary lub wbite np. zamiast 2 szt - 3 szt -masakra.Zniżka/10%/ na knajpę/Diogen/ którą dostaliśmy po przyjeżdzie z agencji Perła -okazała się fikcją - kelner przy wystawianiu rachynku na jej widok tylko się skrzywił i nie uwzględnił.Po prostu dziadostwo jak u nas za komuny.
Panuje ogólna drożyzna i bałagan -śmieci przy drogach to normalny widok - sprzątanie to pozory -ledwo chce im się opróżniać kosze.
Chorwaci są nastawieni na wydojenie z kasy turystów - w zamian dają morze /fajne ale zasikane - plaża miejska na kilka tysięcy ludzi nie ma ani jednej ubikacji -wszystko płatne albo przy knajpach dla klientów -fetor moczu w okolicznych krzakach.Ja wracam za rok do Włoch.


To chyba byłeś na innym Pagu niż ja 8O 8O 8O

byłam tam 2 lata temu i jestem zauroczona Chorwacją...zreszta cała moja rodzina również....w tym rowniez jedziemy do Chorwacji
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 12.08.2011 15:56

To co ja napisałem o Lignano,to były również moje prawdziwe odczucia. Jeszcze warto by w sezonie spróbować zjazdu z autostr. do Bicione i Lignano, nazywa sie on Latisana
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 12.08.2011 16:01

Witam.A ja w Breli na plazy znalazlem zuzyta prezerwatywe i w
morzu plywajacego pampersa.Tak,CHorwaci sa pazernymi oszustami,klamia i oszukuja.Trzeba im patrzec na rece i liczyc po nich jak po zlodzieju.Bylem w Chorwacji trzy razy i takie mam wnioski,ale za rok nastepny urlop i CHORWACJA :!: :!: :!: --jest fantastyczna...
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 12.08.2011 16:10

Kolega WojtekMaz, jakiś dziwny nic się nie podoba, brudno, drogo, oszukują i jeszcze "sikają" /cyt./ do morza i nie lubi naszych zachodnich sąsiadów.
Dobrze, że w CRO go już nie spotkamy, a w Polsce to musi byc mu ciężko.
WYRAZY WIELKIEGO WSPÓŁCZUCIA :papa: JERZY26
christo1250
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) christo1250 » 12.08.2011 16:48

A ja chciałbym tylko wiedzieć, po czym poznaje się zasikane morze?
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 12.08.2011 17:06

christo1250 napisał(a):A ja chciałbym tylko wiedzieć, po czym poznaje się zasikane morze?


Dobre :lol:

***
P.s. jak nas kiedyś orżnięto w Tesco w Pradze na zgrzewce piwa (policzono zgrzewkę ... x 3) to mam się obrazić bardziej na Czechów, czy raczej na Tesco?
(przyznam po cichu, że lekki uraz do Tesco pozostał :wink: )

Zakończyłabym polemikę w tym temacie wpisem christo1250 - pozwólcie, że się powtórzę:
A ja chciałbym tylko wiedzieć, po czym poznaje się zasikane morze?
Tomaszek77
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 22.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomaszek77 » 12.08.2011 17:39

a to ja napisał(a):
christo1250 napisał(a):A ja chciałbym tylko wiedzieć, po czym poznaje się zasikane morze?


Dobre :lol:

***
P.s. jak nas kiedyś orżnięto w Tesco w Pradze na zgrzewce piwa (policzono zgrzewkę ... x 3) to mam się obrazić bardziej na Czechów, czy raczej na Tesco?
(przyznam po cichu, że lekki uraz do Tesco pozostał :wink: )

Zakończyłabym polemikę w tym temacie wpisem christo1250 - pozwólcie, że się powtórzę:
A ja chciałbym tylko wiedzieć, po czym poznaje się zasikane morze?


no nie mówcie ze nie wiecie.. jak sprawdzic ..
słyszałem od jednego Chorwata ze najlepszy sposób zzeby sprawdzic jest poprostu łyknąc troche z morza.. jesli jest słodkie to napewno ktoś się zlał obok ciebie :)a jak słone to juz jest Ok ,lub zlał sięza daleko od ciebie :D hehe
Jacek Cieślewicz
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek Cieślewicz » 12.08.2011 17:56

Dobre. Dobre. Ale się uśmiałem. :lol: :lol: :lol:
Jacek Cieślewicz
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek Cieślewicz » 12.08.2011 17:59

Widać WojtekMaz miał strasznego pecha i wszyscy lali wokoło niego :o
tomaszg6
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 19.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszg6 » 12.08.2011 18:29

:roll:

Mimo małego stażu na forum w cro byłem 5 razy
Pakostane
Orebic
Malinska
Sv Filip i Jakov
Makarska

i nigdy nie doświadczyłem takich rzeczy o których pisze założyciel tematu. Zawsze było sympatycznie we wszystkich aspektach jakie wymienił WojtekMaz.

Oby w tym roku na Pagu było podobnie :D
Iwona1973
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 25.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona1973 » 12.08.2011 19:02

Ło matko,ja chyba w jakieś innej Chorwacji byłam :roll: :roll: :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
PAG -oszustwa i brud-uwaga!!! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone