Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG -oszustwa i brud-uwaga!!!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.09.2011 22:36

bluesman napisał(a):Panie Podkowianka (nie wiem czemu damskie miano )

Może dlatego, że to kobieta?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.09.2011 22:41

Bocian napisał(a):
bluesman napisał(a):Panie Podkowianka (nie wiem czemu damskie miano )

Może dlatego, że to kobieta?


Oj,Bocian czepiasz się. :wink:
Kopernik też była kobietą! :lol:

A tak w ogóle to umiesz odróżnić 100 od 50??? :lol:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.09.2011 22:41

anakin napisał(a):Przeszukania Prokuratora???

Anakin, będziesz przeszukiwał proroka? :) Czy prorok ciebie? :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.09.2011 22:49

Bocian napisał(a):
anakin napisał(a):Przeszukania Prokuratora???

Anakin, będziesz przeszukiwał proroka? :) Czy prorok ciebie? :)


Kurde,no właśnie nie wiem..
:wink:
Chyba on mnie ma .....szukać..
Albo u mnie...
Nie wiem... :wink:
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 03.09.2011 22:55

anakin napisał(a):Pojechał osiołek jeden z drugim,sam się pozwolił orżnąć,a teraz obsrywa cały naród. :evil:
A wszyscy dookoła mają go żałować....

Ciekaw jestem czy jak go ktoś oszuka w Polsce (co jest niestety bardziej prawdopodobne niż w Cro :roll: ) to co?
Wyprowadzi się za granicę,bo tu jest kraj złodziei i oszustów?? 8O :evil:

Tylko pozazdrości bystrości umysłu.Podstawa, to patrzeć Chorwatom na ręce i nie dać orżnąć oraz wyruchać.O bystrości syna już nie wspomnę, bo pewnie odziedziczył po tatusiu, te genialne cechy lub też nimi został obciążony.A wracając do zawyżania rachunków, czy też ruchania klientów przy kasie w Polsce, co jest nagminne, to w takiej sytuacji wracam do sklepu, przedstawiam rachunek i zazwyczaj problem rozwiązany.Myślę, że tak postąpi każdy kto się zorientuje, że zaszła "pomyłka" i nie wyprowadza się z takich powodów z Polski.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 03.09.2011 22:57

Lubuszanin napisał(a):Tylko pozazdrości bystrości umysłu


Dziękuję.
Nawet nie wiesz jak powinieneś zazdrościć.

ps.
czytasz ze zrozumieniem???
Gościa orżnęli-fakt.
Ale czy w zamian za to wolno mu mówić,że:

WojtekMaz napisał(a):Chorwaci są nastawieni na wydojenie z kasy turystów


:?: :?: :?:

Mi wczoraj zapierd.....radio z samochodu.
Polacy.
Mam prawo nazwać Cię...............złodziejem???
Polakiem przecież jesteś..
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.09.2011 23:04

anakin napisał(a):A tak w ogóle to umiesz odróżnić 100 od 50??? :lol:

Gorzały na pewno :)
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 03.09.2011 23:42

anakin napisał(a):Mi wczoraj zapierd.....radio z samochodu.
Polacy.
Mam prawo nazwać Cię...............złodziejem???
Polakiem przecież jesteś..

Kol. anakin.Ja się odniosłem do któregoś z postów kol. bluesmana, który napisał coś o "orżnięciu" czy coś w tym stylu. Bluesman napisał też, że nie generalizuje i nie nazywa wszystkich Chorwatów złodziejami, a tylko jakiś margines.A czy możesz nazywać mnie złodziejem? Nie życzę sobie takich wyzwisk, bo to nie ja Tobie to radio "zajumałem", ale skłonny jestem ciebie zrozumieć gdybyś tak, potocznie o Polakach napisał, bo niestety ten stereotyp jest nadal aktualny i powszechny i nawet ja bym w złości tak powiedział, czy napisał.Mam jednak świadomość, że nie wszyscy Polacy są złodziejami jak i Chorwaci.Niektórzy piszą swoje spotrzeżenia z Chorwacji z pewną złością i myślę, że w rzeczywistości, kiedy już ochłoną swoje zdanie na temat Chorwatów mają inne.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 04.09.2011 10:36

Lubuszanin napisał(a):Niektórzy piszą swoje spotrzeżenia z Chorwacji z pewną złością i myślę, że w rzeczywistości, kiedy już ochłoną swoje zdanie na temat Chorwatów mają inne.


Bo istotą forum jest to, żeby wiedzieć kiedy sobie na łapach usiąść zamiast nap.... w klawiaturę a potem wołać ratunku biją mnie :wink:
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 04.09.2011 11:22

No cóż, jesteśmy tylko ludźmi i jak widać co niektórzy nie mają nerwów ze stali.
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 04.09.2011 13:08

Drodzy Państwo , po to jest te forum aby min. dzielić się własnymi spostrzeżeniami by inni użytkownicy nie mieli przykrych niespodzianek na wczasach . Mnie bardzo pomogli tut. forumowicze kiedy pytałem i ich o rady . Powiem z ręką na sercu , że w 99 % wskazówki te się sprawdziły co mnie bardzo ucieszyło gdyż szybciej dojechałem , zaoszczędziłem albo taniej kupiłem lub miałem ładniejszy widok a nawet smaczniej zjadłem . Jestem poważnym człowiekiem i wcale jak ktoś tam sugerował nie opisywałem pewnych niedogodności ze złośliwości czy znanej tak dobrze Polakom zawiści . Nikogo nie zmuszam do podzielania mojego zdania ale zarzucanie mi pośrednio kłamstwa jest tu jakby nie na miejscu ? Jak tu później nie być złośliwym w postach ''was -wam -wy '' ? Wiem co widziałem , może komuś to się przyda a może nie jednak bardzo proszę nie sugerować , że wylewam pomyje na cała Chorwację i wszystkich Chorwatów , albo , że jestem nieudacznikiem bo zaufałem sprzedawczyni w sklepi a ta mnie oszukała ? Widziałem co widziałem , nie było to nic '' ładnego '' ale nauczony doświadczeniem z wielu innych krajów w których spędzałem wczasy powiem , że Chorwacja jest na większym plusie niż inne kraje porównując ogólne standardy . Oczywiście zdarzają się niebotyczne wpadki jednak to już tak jest i tego nie zmienimy , zawsze możemy przy tego typu imprezach wdepnąć nieopatrznie w krowi placek .

Widzę , że Kolega @anakin ma tu wiele do powiedzenia , nie osadzam broń boże bo nie mam takiego prawa , przecież się nie znamy , wyciągam tylko wnioski ?
Powiem , iż Twój wpis pod zdjęciem '' ..If you are not with me, then you are my enemy!!! albo jedno zdanie z Twojego posta '' Albo ruchasz - albo jesteś ruchany '' bardzo źle świadczą o Twojej inteligencji i stawiają Cię w bardzo złym świetle jako ushera tego forum i jako Polskiego turystę .
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 04.09.2011 13:14

Jędrula napisał(a):Widzę , że Kolega @anakin ma tu wiele do powiedzenia , nie osadzam broń boże bo nie mam takiego prawa , przecież się nie znamy , wyciągam tylko wnioski ?
Powiem , iż Twój wpis pod zdjęciem '' ..If you are not with me, then you are my enemy!!! albo jedno zdanie z Twojego posta '' Albo ruchasz - albo jesteś ruchany '' bardzo źle świadczą o Twojej inteligencji i stawiają Cię w bardzo złym świetle jako ushera tego forum i jako Polskiego turystę .


Wypełniło się.

A co tam,pogadam i z Tobą.
Jak będziesz brał w życiu tak wszystko dosłownie to będzie ci źle. :wink:
Mam prawo mieć swoje zdanie,a Ty masz prawo je mieć w dupie.

Wyjaśnię Ci jednak,że chodzi mi tylko o to:

WojtekMaz napisał(a):Chorwaci są nastawieni na wydojenie z kasy turystów - w zamian dają morze /fajne ale zasikane - plaża miejska na kilka tysięcy ludzi nie ma ani jednej ubikacji -wszystko płatne albo przy knajpach dla klientów -fetor moczu w okolicznych krzakach.


Jakoś nikt mnie nigdy nie oszukał.....nie wydoił.....nie kąpałem się z zasikanym morzu....nie chodziłem po śmierdzących krzakach...
A nawet gdybym wlazł w jakieś gówno ,nigdy bym nie powiedział,że Chorwaci to "zasrany naród"!

Rozumiesz....kolego?
Ostatnio edytowano 04.09.2011 13:49 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3688
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 04.09.2011 13:26

Star Wars: Episode III - Revenge Of The Sith Quotes
8O


Anakin Skywalker: If you're not with me, then you're my enemy. :?
kaza2
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaza2 » 07.09.2011 20:39

a ja dzisiaj wróciłem polecam w 100 % Tyle że w samym Pagu troszke nudno ,ale do wypoczynku idealnie . Ja jechałem do novaliji i zadaru miejskim busem

Zadar 50 kun novalija 32
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.09.2011 20:41

kaza2 napisał(a):a ja dzisiaj wróciłem polecam w 100 % Tyle że w samym Pagu troszke nudno ,ale do wypoczynku idealnie . Ja jechałem do novaliji i zadaru miejskim busem

Zadar 50 kun novalija 32

I nie okradli cie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
PAG -oszustwa i brud-uwaga!!! - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone