Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAG -oszustwa i brud-uwaga!!!

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
WojtekMaz
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekMaz » 12.08.2011 13:51

Tak włąsnie uczynię,będe miał czyściutki basen o 5 merów od tarasu,piaszczystą plażę z prysznicem ze słodką wodą i czyściutkim WC /gratis/ - /a nie chodzenie cały dzień w solnej skrupie/,pyszne ,tanie wina i ceny w wielu przypadkach niższe niż w Polsce.I wiele,wiele atrakcji o których w Chorwacji można tylko pomarzyć...
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 12.08.2011 13:52

Ty aby na pewno do Włoch jedziesz 8O :?:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.08.2011 13:56

Dziwi mnie to wszystko o czym tu przeczytałem bo w tym roku byłem na Pagu (półwyspie) drugi raz (co o czymś świadczy).
Może Twoje wyobrażenie o tym kraju było nieprawdziwe bo wnioski po urlopie mamy diametralnie różne.
WojtekMaz
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekMaz » 12.08.2011 13:58

Ano tak -są takie miejsca do których się wraca z przyjemnością...bez niesmaku i z obawą czy znowu mnie będą próbować oszukać...
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 12.08.2011 14:01

No to miłych wakacji.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 12.08.2011 14:16

WojtekMaz przykro, że Cię to wszystko spotkało.
Tak jak hassanbeyowi mnie też byłoby ciężko uzbierać tyle negatywnych wrażeń z Chorwacji przez kilka wyjazdów.
To zależy gdzie, do kogo się trafi ...
Czasem uśmiech, "dobar dan", "hvala", "kako ste ''' potrafią zdziałać cuda.

Miałem raz (na 7 wyjazdów) niemiła przygodę z Chorwacją w aspekcie kulinarno - kwaterowym, ale poza tym było super ...
W Włoszech byłem 2 x i też raczej dobrze wspominam te pobyty.
A co do pazerności - większa była ze strony włoskiej ...
Ale może na takich ludzi akurat trafiłem.

Jak nie jesteś całkiem na NIE - spróbuj jeszcze raz - tylko gdzie indziej, w jakimś sprawdzonym miejscu, na uboczu.
Pozdrawiam
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.08.2011 14:20

WojtekMaz napisał(a):Tak włąsnie uczynię,będe miał czyściutki basen o 5 merów od tarasu,piaszczystą plażę z prysznicem ze słodką wodą i czyściutkim WC /gratis/ - /a nie chodzenie cały dzień w solnej skrupie/,pyszne ,tanie wina i ceny w wielu przypadkach niższe niż w Polsce.I wiele,wiele atrakcji o których w Chorwacji można tylko pomarzyć...


Czyściutki basen, prysznic i wyciaciane WC to ja mam w domu. Pozdrów Bibione czy gdzie tam jedziesz :wink:

Buber napisał(a):Jak nie jesteś całkiem na NIE - spróbuj jeszcze raz - tylko gdzie indziej, w jakimś sprawdzonym miejscu, na uboczu.
Pozdrawiam


Buber przestań, proszę Cię :wink: Mało Ci ludzi w Cro :lol: :wink:
hassanbey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 27.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hassanbey » 12.08.2011 14:26

...a dodając do mojego przedmówcy Buber`a poczytaj wcześniej forum szczególnie FAQ gdzie dowiesz się:
- kiedy jechać - tzn. w który dzień tygodnia aby nie wpakować się w korki na granicy,
- jak jechać - drogi, objazdy, noclegi itp
- gdzie jechać - jest full sugestii forumowiczy gdzie pojechać aby wypocząć i być zadowolonym
- co unikać - aby nie mieć takich niemiłych wrażeń jak za tym pierwszym razem

Spróbuj jeszcze raz
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.08.2011 14:29

Następny się znalazł :twisted: :wink:
hassanbey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 27.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hassanbey » 12.08.2011 14:41

Rysio nie bądź taki tak się nacieszyć tym co nie zaznali uciechy w Cro :)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13051
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.08.2011 14:44

A znasz taki cytat: Błogosławieni, którzy nie widzieli ... :wink:
hassanbey
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 27.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hassanbey » 12.08.2011 14:50

Rysio napisał(a):A znasz taki cytat: Błogosławieni, którzy nie widzieli ... :wink:

W tym przypadku musi zobaczyć aby uwierzyć :)]
Ostatnio edytowano 12.08.2011 14:51 przez hassanbey, łącznie edytowano 1 raz
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 12.08.2011 14:50

W tym roku 21-28maj byłem w Lignano Sabbiadoro.Czyż to nie brzmi dumnie. piaszczyste plaże,wspaniałe lśniące kurorty,wloski wino i wspaniała pizza. Z tego sprawdziło sie 1-dno,nazwa miejscowości. Wina włoskie to naprawdę"cieńkacze"fakt,że niezłe w smaku,ale cieńkacze. Lepsze i tańsze sa te zPeljesac nawet kupione w konzum.W 1-wszym dniu weszliśmy do "krystalicznego"morza z obrzydzeniem,po ok.100m,wodę mieliśmy po kolana.Piach miał kolor trudny do zdefiniowania. W knajpce :2razy pizza (gdyby nie to,że mała,to byłby swietny dysk) 3 piwa 0.4 lub 0.3, =40eurasków. Jeżeli atutem ma być basen,ta ja serdecznie przepraszam,ale jednak mnie stąd wyrzućcie. Zgadzam się częściowo,co do 1-go. Grappa obiektywnie jest lepsza od rakiji. Znowu dziś się zgadam z Rysiem(cud to)-WojtkuMaz prosimy,nie daj się oszukiwać,nie mieszkaj w brudzie-NIE JEŹDZIJ DO CHORWACJI TAM JEST BE.
korculankajedna
zbanowany
Posty: 59
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) korculankajedna » 12.08.2011 15:03

Jacek S napisał(a):Dziwi mnie to wszystko o czym tu przeczytałem bo w tym roku byłem na Pagu (półwyspie) drugi raz (co o czymś świadczy).
Może Twoje wyobrażenie o tym kraju było nieprawdziwe bo wnioski po urlopie mamy diametralnie różne.


Nie dziwię się, że masz inne odczucia dotyczące pobytu. WojtekMaz był na Pagu - wyspie.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.08.2011 15:06

Miałem skomentować ale zostawię...

Wytłumaczę Ci grzecznie.
Mieszkałem przed mostem co nie znaczy, że nie bywałem za mostem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
PAG -oszustwa i brud-uwaga!!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone