Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

okolice Dubrovnik i Split

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Towdi
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 24.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Towdi » 26.05.2011 22:11

tym bardziej ze udalo mi sie znalezc lot za 120 zl w obie strony...


Daj znać na forum gdy faktycznie tak tanie bilety zdobędziesz... Ciekaw jestem czy w tym jest liczona opłata lotniskowa?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.05.2011 23:24

Sotie napisał(a):
podniecilam sie na ta chorwacje


to już jedno pozytywne odczucie masz:)

źle Ci się wydaje, że nie chcę pomóc.

Jakbyś miała jakieś tanie loty do Splitu to napisz, wtedy zaproponuję Ci miejscówkę w okolicy Trogiru (15min spacerem), we wrześniu powinni mieć miejsca. A jak mocno będziesz chciała, tak jak ja tej złotej kaczki teraz :) to właściciel apartmanu przyjedzie po Ciebie taksówką na lotnisko(pracuje jako taksówkarz). do morza jest jakiś dobry rzut kamieniem:)

8)
Sotie
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 25.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sotie » 27.05.2011 11:32

Ale tak jak mowilam to nie sa wyloty z Polski...

calkowita cena bileta z podatkami byla ok 120-130 zl, ale to dlatego ze do Chorwacji na ten lot byly tylko dwa ostatnie miejsca. Do tej ceny pewnie trzeba by tylko doliczyc oplate za web check-in. No ale i tak to wciaz grosze...
Bede obserwowala ich strone i ceny biletow... moze znowu sie trafi sie taki bilet
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108017
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.05.2011 11:44

Sotie napisał(a):Ale tak jak mowilam to nie sa wyloty z Polski...

calkowita cena bileta z podatkami byla ok 120-130 zl, ale to dlatego ze do Chorwacji na ten lot byly tylko dwa ostatnie miejsca. Do tej ceny pewnie trzeba by tylko doliczyc oplate za web check-in. No ale i tak to wciaz grosze...
Bede obserwowala ich strone i ceny biletow... moze znowu sie trafi sie taki bilet


No to życzę powodzenie na taki bilet do Chorwacji, ale nie w pełni sezonu, bo ciężko będzie bez samochodu szukać kwatery.

Pisałaś że budżet masz ograniczony, a chcesz mieszkać w różnych miejscach więc weź pod uwagę, że wynajęcie kwatery na krótszy termin (1-4 dni) jest ok 30 % droższe niż na tydzień.
Sotie
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 25.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sotie » 27.05.2011 12:36

wiem :( skontaktowalam sie z jedna kwatera i powiedzieli mi ze ceny na pobyt krotszy niz 7 dni sa wyzsze...
tak wiec chyba jednak wybiore jedna kwatere i tam zostane caly pobyt...
I nawet nie marzylam o planowaniu wakacji w sezonie.
W gre wchodzi tylko czerwiec lub wrzesien... i chyba bardziej wrzesien...
Dario85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 267
Dołączył(a): 14.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dario85 » 02.06.2011 10:35

PRZEEPRASZAM :oops: :oops: już nie będę ...
Ostatnio edytowano 02.06.2011 23:22 przez Dario85, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2011 22:09

Dario85 napisał(a):Sotie - to, że ludzie pomagają na forum to ich nieprzymuszona dobra wola ... a Ty zachowujesz się jak pępek świata. Myślisz, że wszyscy nagle się zbiorą i będą szukać i pisać bo Sotie nadlatuje ... piszesz ze musisz sie ludziom tłumaczyć ... a jak oni Ci maja pomóc jak już kilka razy sama sobie zaprzeczyłaś ... Ja planuje sobie wyjazd od stycznia i znalazłem WSZYSTKO co chciałem ... jeśli Tobie brakuje czasu to odrobina UPRZEJMOŚCI wystarczy w zupełności, a póki co jesteś opryskliwa i cyniczna. pozdr


sam jesteś opryskliwy i cyniczny, daj kobiecie spokój bo się pogniewa i nie pojedzie i co wtedy zrobimy? ;)


Sotie - jak Twoje plany i poszukiwania?? chwal się, może coś doradzimy!!
Sotie
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 25.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sotie » 03.06.2011 10:29

och... na pewno nie pojade w czerwcu, raczej to bedzie wrzesien...
Niestety postanowilam zrezygnowac z pracy i w ogole mam teraz male zamieszanie w zyciu wiec ciezko mi teraz planowac wakacje, ale do wrzesnia daleko wiec na pewno wszystko sie jeszcze wyprostuje...

Musze koniecznie pojechac na jakies wakacje do cieplego kraju - chociazby na dwa dni, bo na ostatnich wakacjach bylam trzy lata temu i wciaz mi sie sni, ze na jakichs jestem...

tak czy siak jestem wdzieczna za pomoc, linki do roznych stron mam zachowane, region wybrany, jak juz bede jechala to pozostanie tylko kwestia wybrania dokladnego miasta i kwatery.

A gdzie sie podzial ten post kolegi Dario85?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.06.2011 13:00

Dario85 napisał(a):PRZEEPRASZAM :oops: :oops: już nie będę ...


chłopie, ty się nie gniewaj, ja żartem to napisałem i nawet ;) wstawiłem :) pisz, pisz, pisz.
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
okolice Dubrovnik i Split - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone