Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 22.03.2007 02:09

Leszek Skupin napisał(a):
banko napisał(a):.........................................Kejli......

Kayleigh


Odpływam
Dobrej nocy.

I pozdravki dla Joli ... z którą gaszę dziś światło :)
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 22.03.2007 02:17

Dobrej nocy, Atojko!
Jeszcze posłucham przed snem... :)





Srdačan pozdrav
Jola
banko
Croentuzjasta
Posty: 430
Dołączył(a): 25.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) banko » 22.03.2007 10:37

od
Ostatnio edytowano 23.05.2007 09:26 przez banko, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2007 10:44

burebaruta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 20.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) burebaruta » 22.03.2007 11:36

onet napisał(a):Yugopolis to projekt, w ramach którego polscy artyści śpiewają piosenki pochodzącego z Chorwacji zespołu Parni Vijlak

A nie przypadkiem Parni Valjak??? 8O
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 108091
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2007 11:54

Na pewno Parni Valjak - Onet.pl jedną literką przekręcił nazwę zespołu :evil:
:lol:
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Par ... Google&lr=
banko
Croentuzjasta
Posty: 430
Dołączył(a): 25.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) banko » 22.03.2007 12:12

sl
Ostatnio edytowano 23.05.2007 09:20 przez banko, łącznie edytowano 1 raz
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 22.03.2007 14:22

Leszek Skupin napisał(a):
rafał krasoń napisał(a):ironi są całkiem spoko, żeby tylko ten Dickinson umiał śpiewać...
...

Rafaaaaał 8O jeśli Dickinson nie umie śpiewać to ja nie wiem kto umie z brygady metalowców 8O . Dla mnie to jeden z pierwszych głosów tego gatunku muzyki :devil: :devil: :devil:


według mnie Bruce "recytuje z odpowiednią intonacją" - czyli bardziej mówi niż śpiewa. 8) nie mówię też, że mi się ta maniera nie podoba. to tyle w tym temacie - wiadomo "de gustibus...
a co do głosów wokalistów to powala mnie Hetfield z metallici - uwielbiam wprost koncert z muzykami z orkiestry z san francisko. a i Johnson z ac/dc może być aplikowany zamiast porannej kawy. z naszej sceny metalowej nie do pod... jest Marek Piekarczyk z Tajnego Stowarzyszenia A.
:papa:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 22.03.2007 14:43

Piotrek_B napisał(a):
rafał krasoń napisał(a):...a co do ulubionych kapel metalowych z lat 80 tych nikt jeszcze nie wspomniał o ac/dc i tsa co niniejszym czynię :wink:
....pozdrawiam wszystkich metalcromaniaków.

Rafał - SZACUNEK dla Ciebie :lol: wspomniałeś o moich klimatach. Na AC/DC m. in. sie wychowywałem poniżej kilka linków z tym co we mnie siedzi od lat beztroskiej młodości aż do dziś :lol:
AC/DC - Hells Bells - Brian Johnson
AC/DC - Highway to Hell- Bon Scott
Deep Purple - Child In Time
Black Sabbath - Paranoid (live)
Pink Floyd - Comfortably Numb
Led Zeppelin- Stairway to heaven
TSA - TSA Rock (tu chłapaki w wersji nieco podtatusiałej ;-))
Pozdravki :papa:


dzięki Piotrek za te linki.
większość z tych kawałków to moja młodość... płyty analogowe, gramofon artur (stereo :D :D :D ).
a i przypomniałem sobie, że prawie cała kasę z Pierwszej Komunii "pożyczyłem" mojemu Bratu (Pittowi :mrgreen: ) na zakup orginalnej płytki ac/dc "for those about to rock" z pieczątką" firmy atlantic.
leży na półce do dziś...
Ostatnio edytowano 22.03.2007 15:11 przez Rafał K, łącznie edytowano 2 razy
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.03.2007 14:44

rafał krasoń napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
rafał krasoń napisał(a):ironi są całkiem spoko, żeby tylko ten Dickinson umiał śpiewać...
...

Rafaaaaał 8O jeśli Dickinson nie umie śpiewać to ja nie wiem kto umie z brygady metalowców 8O . Dla mnie to jeden z pierwszych głosów tego gatunku muzyki :devil: :devil: :devil:


według mnie Bruce "recytuje z odpowiednią intonacją" - czyli bardziej mówi niż śpiewa. 8) nie mówię też, że mi się ta maniera nie podoba. to tyle w tym temacie - wiadomo "de gustibus...
...

Najpierw zrobiłem takie oczy 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O jak to przeczytałem a potem tak mi szczęka zaczęla latać nie mówiąc o tym, że ze śmiechu brzuch mi się trząsł :lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool: No jak on recytuje to ciekaw jestem co robi wokalista Rammsteinu :lool::lool::lool::lool::lool:

Pozdrav :papa:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 22.03.2007 14:55

Leszek Skupin napisał(a):
rafał krasoń napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
rafał krasoń napisał(a):ironi są całkiem spoko, żeby tylko ten Dickinson umiał śpiewać...
...

Rafaaaaał 8O jeśli Dickinson nie umie śpiewać to ja nie wiem kto umie z brygady metalowców 8O . Dla mnie to jeden z pierwszych głosów tego gatunku muzyki :devil: :devil: :devil:


według mnie Bruce "recytuje z odpowiednią intonacją" - czyli bardziej mówi niż śpiewa. 8) nie mówię też, że mi się ta maniera nie podoba. to tyle w tym temacie - wiadomo "de gustibus...
...

Najpierw zrobiłem takie oczy 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O jak to przeczytałem a potem tak mi szczęka zaczęla latać nie mówiąc o tym, że ze śmiechu brzuch mi się trząsł :lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool: No jak on recytuje to ciekaw jestem co robi wokalista Rammsteinu :lool::lool::lool::lool::lool:

Pozdrav :papa:


czyli warto rozmawiać, choćby po to, żeby pobudzić do pracy przeponę... :wink: a ten wokalista z ramsteina to widać w dzieciństwie za dużo słuchał maidenów... :wink:
podkreślę jeszcze raz, że w wypadku Dickinsona jakoś to się trzyma kupy, i wcale mi jego manieryczy wokal nie przeszkadza, znam gorsze przypadki medyczne (king diamond).
:papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.03.2007 15:00

rafał krasoń napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
rafał krasoń napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
rafał krasoń napisał(a):ironi są całkiem spoko, żeby tylko ten Dickinson umiał śpiewać...
...

Rafaaaaał 8O jeśli Dickinson nie umie śpiewać to ja nie wiem kto umie z brygady metalowców 8O . Dla mnie to jeden z pierwszych głosów tego gatunku muzyki :devil: :devil: :devil:


według mnie Bruce "recytuje z odpowiednią intonacją" - czyli bardziej mówi niż śpiewa. 8) nie mówię też, że mi się ta maniera nie podoba. to tyle w tym temacie - wiadomo "de gustibus...
...

Najpierw zrobiłem takie oczy 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O jak to przeczytałem a potem tak mi szczęka zaczęla latać nie mówiąc o tym, że ze śmiechu brzuch mi się trząsł :lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool::lool: No jak on recytuje to ciekaw jestem co robi wokalista Rammsteinu :lool::lool::lool::lool::lool:

Pozdrav :papa:


czyli warto rozmawiać, choćby po to, żeby pobudzić do pracy przeponę... :wink: a ten wokalista z ramsteina to widać w dzieciństwie za dużo słuchał maidenów... :wink:
podkreślę jeszcze raz, że w wypadku Dickinsona jakoś to się trzyma kupy, i wcale mi jego manieryczy wokal nie przeszkadza, znam gorsze przypadki medyczne (king diamond).
:papa:


O wokaliście z Rammsteinu to powiedziałbym, że o Ironach to nawet nie słyszał, bo podobieństwa to ja żadnego nie widzę :lool:

Niestety dużo gorzej to zaczęło wyglądać jak do Ironów po odejściu Bruce'a Dickinsona dołączył jako wokalista Blaze Baylley :(.
Ostatnio edytowano 22.03.2007 15:12 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 2 razy
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 22.03.2007 15:10

toteż ja nic takiego nie twierdziłem :wink: w rammsteinach nie gustuje. a w ogóle rock w wykonaniu innym niż anglojęzyczne to czysta perwersja :wink:
jeszcze raz gorąco pozdrawiam.
banko
Croentuzjasta
Posty: 430
Dołączył(a): 25.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) banko » 22.03.2007 22:22

na
Ostatnio edytowano 23.05.2007 09:19 przez banko, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.03.2007 23:23

dobranoc, sweet dreams :wink:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ogólna dyskusja na tematy muzyczne - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone