Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 16.02.2007 14:45

Leszek Skupin napisał(a):Ja Ironom wierny jestem od samego początku jak jeszcze grali z Paulem Diano :D oprócz tego Judas Priest z Robem Halfordem, Black Sabbath z Ozzim :mrgreen: , Deep Purple z Ianem Gilanem, UFO a później Michael Shenker Group... tiaaa Pamiętam Running Wild, Helloween, Scorpions, Kiss, a z nowszych kapel to Rhapsody, Therion (słucham od niedawna), Nightwish, Stratovarius, Within Temptation, Sonata Arctica, Evanescence :D

Pozdrav :papa:




Widze że musze poznać cie z moim bratem,on też odstawił w cień dinozaury metalu i przeżucił sie na młode wilki Royal Hunt itp.


Ja tam wole muze przy której nogi mi same śmigają do tańca np:Boys :lol: :lol: Nie nie ja lubie Trance :!: :!: To jest to :!: :!:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.02.2007 14:52

Ależ ja nie mówię, że odstawiłem w cień "dinozaury" 8O mówię, że rozszerzyłem swoje zainteresowania muzyczne o nowe kapele :D.
A z trance najbardziej podoba mi się "Ecliptica" Sonaty Arcticy :D :lol: żartuję oczywiście ;). Jak nie wiesz o czym mówię to podaj maila to ci prześlę jeden utworek :lol:

Pozdrav :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2007 23:02

e.zetka napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
rich72 napisał(a):
slapol napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):A słyszałeś ostatnią płytę Marko Perkovica :?: Mnie też muzyka Hrvatska wcześniej nie rajcowała teraz słucham go non stop :lol:

Pewnie Cię Zetka "zaraziła" :wink: :lol:


Slapciu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na 2 adresy do Kielc naraz słałem :wink:


Potwierdzam MPT mogę słuchać dzięki Rysiowi ;)

Pozdrav :papa:

A pierwszą płytę MPT to od kogo masz?! :wink:

To Wy tam w Kielcowie knajpek piwnych nie macie :?: :wink: :lol: , żeby Rysio musiał Wam słać music via internet :?: ...cholera :evil: :wink: :lol:
My z komineskiem wymieniamy sie "krążkami CD" na rynku w przyjemnej atmosferze.... :lool:
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 17.02.2007 10:10

Leszek Skupin napisał(a):Ależ ja nie mówię, że odstawiłem w cień "dinozaury" 8O mówię, że rozszerzyłem swoje zainteresowania muzyczne o nowe kapele :D.
A z trance najbardziej podoba mi się "Ecliptica" Sonaty Arcticy :D :lol: żartuję oczywiście ;). Jak nie wiesz o czym mówię to podaj maila to ci prześlę jeden utworek :lol:

Pozdrav :papa:



Znam te kawałki jak ide do brata to mnie częstuje taką muzyką.Ostatnio ściągałem mu ''Heavenly'',''Hammerfall'',''Masterplan''.Znasz taki zespół ATB? to jest muza !!! Albo Andain.Trance i jeszcze raz trance :papa:
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 17.02.2007 13:10

Drussila, sprawdź swoją pocztę, niespodzianki są w drodze do Ciebie... :lol:

czekam na Twoje wrażenia...

ugodan dan...
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 17.02.2007 13:23

Pakula napisał(a):Znam te kawałki jak ide do brata to mnie częstuje taką muzyką.Ostatnio ściągałem mu ''Heavenly'',''Hammerfall'',''Masterplan''.Znasz taki zespół ATB? to jest muza !!! Albo Andain.Trance i jeszcze raz trance :papa:

ATB, Andain :?: a co to jest :?::? nie ... nie znam czy to jest właśnie coś z trance :?: bo jak tak to się nie dziwię, że nie znam :lol: nie interesuje mnie taka muza ;) nie moje klimaty ;)
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 17.02.2007 17:02

RobCRO napisał(a):Drussila, sprawdź swoją pocztę, niespodzianki są w drodze do Ciebie... :lol:

czekam na Twoje wrażenia...

ugodan dan...


Lecę pędzę 8O :lol:

No i popędziłam :lol: Niespodzianki dotarły całe i zdrowe :mrgreen:
Puuuuno hvala Rob ! :mrgreen: Jest tak jak się spodziewałam :devil: "Za Makedonija" piękne :hearts: a i reszta bardzo fajna :boss:
Jos jednom - hvala ! :mrgreen: I polecam się na przyszłość :lol:
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 18.02.2007 16:14

drusilla napisał(a):
RobCRO napisał(a):Drussila, sprawdź swoją pocztę, niespodzianki są w drodze do Ciebie... :lol:

czekam na Twoje wrażenia...

ugodan dan...


Lecę pędzę 8O :lol:

No i popędziłam :lol: Niespodzianki dotarły całe i zdrowe :mrgreen:
Puuuuno hvala Rob ! :mrgreen: Jest tak jak się spodziewałam :devil: "Za Makedonija" piękne :hearts: a i reszta bardzo fajna :boss:
Jos jednom - hvala ! :mrgreen: I polecam się na przyszłość :lol:


ja się też polecam...bo lubię muzykę z różnych stron świata, szczególnie bałkańską a jak u Ciebie klimaty słoweńskie, mówią Ci coś nazwiska jak Zoran Predin, Adi Smolar, Roberto Magnifico, Jani Kovacić, Rafko Irgolić, Martin Krpan?
Ostatnio edytowano 19.02.2007 08:45 przez RobCRO, łącznie edytowano 1 raz
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 18.02.2007 18:03

Ze Słowenii znam Siddhartę ,Zaklonišče prepeva , Sašę Lendero i jeszcze kilka nazwisk :lol: Widzę po eurowizyjnych preselekcjach że muzyczkę mają świetną :D i muszę się w nią bardziej wgłębić :D Nazwisk podanych przez Ciebie nie znam ale ... wszystko jeszcze przede mną :lol:
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 19.02.2007 08:47

a widzisz, ja nie znam tego, co Ty wymieniłaś...chodzi o słoweński klimat...

poza tym, może wspomnę jeszcze o czymś chorwackim, bo tutaj jakoś nie widziałem tych nazwisk...znasz może: Laufer, Jura Stublic&Film, Daleka Obala (to może się Tobie szczególnie spodobać... :!: ), Haustor???
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 19.02.2007 08:50

Słowenia to przede wszystkim Laibach :hearts:
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.02.2007 09:00

Siddharta i Zaklonišče to słoweński rock :mrgreen: Saša to muzyczka lekka ,łatwa i przyjemna :lol:
Jura Stublic i Daleka Obala jak najbardziej znajome :mrgreen:
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 27.02.2007 15:37

a którą to piosenkę Parni Valjak śpiewa Maleńczuk "Gdzie jesteście przyjaciele moi"??? melodia gdzieś mi chodzi po głowie, ale... :( nic więcej.

PS dziś czy jutro ma zagrać w stolicy Okean Elzy, jak ktoś lubi dobry rock made in Ukraina, to polecam...
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 27.02.2007 19:12

RobCRO napisał(a):a którą to piosenkę Parni Valjak śpiewa Maleńczuk "Gdzie jesteście przyjaciele moi"??? melodia gdzieś mi chodzi po głowie, ale... :( nic więcej.

Kada kola krenu :D


Pozdrav
Jola
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 27.02.2007 19:30

Leszek Skupin napisał(a):A słyszałeś ostatnią płytę Marko Perkovica :?: Mnie też muzyka Hrvatska wcześniej nie rajcowała teraz słucham go non stop :lol:

Leszku jak ją można posłuchać? Byłabym dozgonnie wdzięczna... :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ogólna dyskusja na tematy muzyczne - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone