Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.10.2007 21:18

J@nek napisał(a):czekając na wnuka...

... :D :D :D ja Cię nie.............. :D :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.10.2007 21:19

Już mi się zaczynają mieszac 2 muzyczne wątki :lol: Ale mkm zamieszałeś zakładając podobny wątek :lol: Z drugiej strony to nic złego, troche powspominamy :wink: Ciekawy tylko jestem czy nasze dzieci za 20, 30 czy 40 lat będą pamiętały to co sie teraz słucha - wątpię :devil: No to na dobranoc Marillion - Lavender
:papa:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.10.2007 22:02

Piotrek_B napisał(a):Już mi się zaczynają mieszac 2 muzyczne wątki :lol: Ale mkm zamieszałeś zakładając podobny wątek :lol: Z drugiej strony to nic złego, troche powspominamy :wink: Ciekawy tylko jestem czy nasze dzieci za 20, 30 czy 40 lat będą pamiętały to co sie teraz słucha - wątpię :devil: No to na dobranoc Marillion - Lavender
:papa:


Troszkę zamieszania po nudnej już Bułgarii :cry: nie zaszkodzi. :wink: Oba tematy muzyczne są ciekawe i inspirujące :idea: Coś zaczyna się w końcu '' dziać '' :wink: :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.10.2007 22:04

profet napisał(a):Jeśli Alan Parsons Project to płyta Gaudi:

niestety tylko fragment


Zgadzam się,a do tego dopiszę jeszcze "Turn of the friendly card","Ammonia Avenue" i pierwsza płyta juz absolutny klasyk "Tales of Mystery and Imagination Edgar Allan Poe" - wg mnie kompletny the best Alana Parsonsa.

Zmieniam temat - a to pamiętacie ?

Styx - Boat On The River
profet
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) profet » 15.10.2007 22:18

Pamietam a to
Mr Blue Sky
klasyka Electric Light Orchestra plus wiele innych kawałków tej grupy
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.10.2007 22:22

J@nek napisał(a):czekając na wnuka...


Ciesze się że rośnie nam nastepca BONZO Bonhama . :D Jeszcze trochę i odbębni nam Moby Dicka - 8O :wink:
profet
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) profet » 15.10.2007 22:36

A może doczekamy się reaktywacji grupy z synem BONZO Bonhama Jasonem za perkusją - jeden koncert jest już zaplanowany
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 15.10.2007 22:57

Piotrek_B napisał(a):Już mi się zaczynają mieszac 2 muzyczne wątki :lol: Ale mkm zamieszałeś zakładając podobny wątek :lol: Z drugiej strony to nic złego, troche powspominamy :wink: Ciekawy tylko jestem czy nasze dzieci za 20, 30 czy 40 lat będą pamiętały to co sie teraz słucha - wątpię :devil: No to na dobranoc Marillion - Lavender
:papa:


Oczywiście że będą pamiętały zespoły pokroju L.Z. , D.P , P.F i jeszcze paru innych gigantów muzyki rockowej :!: Ich muzyka jest ponadczasowa i nie ma żadnych obaw by nasze dzieci nie tylko nie pamiętały , ale jeszcze za 20 czy 30 lat będą podziwiały dokonania ze złotych lat rocka :D
Tego nie może podważyc nikt na Świecie :!: A kto ma wątpliwości , ten niech zobaczy i posłucha GENIUSZA - 8O
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.10.2007 07:37

mkm napisał(a):...Oczywiście że będą pamiętały zespoły pokroju L.Z. , D.P , P.F i jeszcze paru innych gigantów muzyki rockowej....

Nie to miałem na myśli. LZ, DP, PF i wiele, wiele innych to oczywista oczywistość :lol: że i za kolejne 20 lat będa słuchane. Miałem na myśli tą plastikową muzykę w stylu "plastik-bumbastik" którą teraz się słucha. Fakt można trafić na fajny kawałek na jakiejś liście przebojów ale za miesiąc nikt już o nim nie pamięta :lol:
Pozdrav z rana :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.10.2007 09:07

No to posłuchajcie tego :D

Hotel California :D:D:D:D

Pozdrav z rana :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.10.2007 09:35

Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.10.2007 09:45

Marillionu mógłbym zagrać całą dyskografię :D - ale tylko z Fishem... z jego odejściem Marillion się skończył :cry:

Marillion... wcale nie Kayleigh ;)

jeszcze raz Marillion
Ostatnio edytowano 16.10.2007 10:52 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.10.2007 10:16

I jeszcze coś dla miłośników Marillion

Grendel part I

Grendel part II

Pozdrav :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.10.2007 12:23

Leszek Skupin napisał(a):Marillionu mógłbym zagrać całą dyskografię :D - ale tylko z Fishem... z jego odejściem Marillion się skończył :cry:

Marillion... wcale nie Kayleigh ;)

jeszcze raz Marillion


Fish dużo jeździ ostatnio po Polsce... na koncert się Leszku nie wybierasz?
Tu akurat link do naszego, bielskiego koncertu:
http://www.fishwbielsku.pl/index.php?str=2

Pozdrawiam!
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.10.2007 14:44

Gdzie :?: Kiedy :?: Jak :?: Pierwsze słyszę od Ciebie 8O

Choć z drugiej strony sam Fish to już nie to samo co z Marillionem. Raz byłem na jego koncercie w Stodole i trochę ze starego dobrego Marillionu zaśpiewał, ale..... no właśnie - pewien niedosyt został :(. Teraz nie wiem, czy bym się na jego koncert tu wybrał :?

Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ogólna dyskusja na tematy muzyczne - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone