Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ogólna dyskusja na tematy muzyczne

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jareksz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 15.02.2007 18:05

To ja jeszcze się wtrącę :lol:
O czym mówi Kasia można usłyszeć TU
:lol: multimedia 8O
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 15.02.2007 19:19

Jareksz napisał(a):
madzia1981 napisał(a):Ostatnio też często oglądam telewizję z czarnogóry i przypomnieli mi pewnien utwór boys bandu bodajże o nazwie no name (?) i piosenke którą śpiewali swojego czasu na eurowizji...Kojarzycie może tutuł tego utwóru? Bo ja niestety nie zdążyłam spisać.


Mówisz-Masz i posłuchać można:
No name - Moja Ljubav
TUTAJ


Pięęękniste mają piosenki :hearts: :lol: - na Eurowizji miałam pamiętam dylemat :wink: Boris czy No name :lol: No ale serce było jednak przy "Wilkach..." :hearts: W tym roku nic mnie tak nie zauroczyło :(
A "Moja ljubavi" to chyba niedoszła eurowizyjna z tamtego roku :idea: No name niby wygrali preselekcje ale doszło do politycznych potyczek i nie było przedstawicieli SiCG :( A szkoda :(
Pakula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pakula » 15.02.2007 20:09

Leszek Skupin napisał(a):Temat "Ogólne dyskusje na tematy muzyczne" jest w Hyde Parku - nie w Kulturze Chorwackiej więc pozwolę sobie spytać czy ktoś oprócz mnie słucha czegoś takiego:
Iron Maiden - "A Matter Of Life And Death"
:?::?::?::?::?:

Pozdrav :papa:



Kiedyś słuchałem metalu :twisted: jeszcze przed ślubem Iron,Scorpions,Running Wilde itp.Do dzisiaj w mym sercu pozostał tylko zespół Pretty Maids.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2007 20:36

Leszek Skupin napisał(a):A słyszałeś ostatnią płytę Marko Perkovica :?: Mnie też muzyka Hrvatska wcześniej nie rajcowała teraz słucham go non stop :lol:

Pewnie Cię Zetka "zaraziła" :wink: :lol:
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 16.02.2007 09:04

Pakula napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Temat "Ogólne dyskusje na tematy muzyczne" jest w Hyde Parku - nie w Kulturze Chorwackiej więc pozwolę sobie spytać czy ktoś oprócz mnie słucha czegoś takiego:
Iron Maiden - "A Matter Of Life And Death"
:?::?::?::?::?:

Pozdrav :papa:



Kiedyś słuchałem metalu :twisted: jeszcze przed ślubem Iron,Scorpions,Running Wilde itp.Do dzisiaj w mym sercu pozostał tylko zespół Pretty Maids.


:lol: ja etap "metalowy" zaliczyłam kilkanaście lat temu - podobnie jak Pakula- Scorpions i Running Wilde < w ten zespół wkręcił mnie brat :lol: >,Alice Cooper < do tego mam sentyment do dzisiaj :devil: >, Helloween < do nich też jeszcze czasami wracam>. Ironów zostawiłam braciszkowi :lol: Przerażał mnie wielki plakat Eddiego na ścianie 8O No chyba że pokręciłam cosik i ten truposzczak to nie od Ironów :roll: 8O
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 16.02.2007 09:20

co do metalu - też miałem "fazę" metalmanii, ale u mnie nr jeden była i jest Metallica (uwielbiam nadal posłuchać "Harvester of sorrow" z płyty "..and justice for all", lubię też Metallicę z Orkiestrą Symfoniczną Micheala Kamen'a. Chociaż pierwsze łączenie muzy klasycznej i rockowej, to słyszałem u naszego ANKH - polecam Wam ten zespół). Poza tym, słuchałem Sepultury (hvala Brazylia :!: ), Megadeth a z naszych rodzimych zespołów to najbardziej lubiłem Acid Drinkers.

PS drusilla, udało się Tobie posłuchać "Za Makedonija"???
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.02.2007 10:08

Ja Ironom wierny jestem od samego początku jak jeszcze grali z Paulem Diano :D oprócz tego Judas Priest z Robem Halfordem, Black Sabbath z Ozzim :mrgreen: , Deep Purple z Ianem Gilanem, UFO a później Michael Shenker Group... tiaaa Pamiętam Running Wild, Helloween, Scorpions, Kiss, a z nowszych kapel to Rhapsody, Therion (słucham od niedawna), Nightwish, Stratovarius, Within Temptation, Sonata Arctica, Evanescence :D

Pozdrav :papa:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 16.02.2007 10:13

slapol napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):A słyszałeś ostatnią płytę Marko Perkovica :?: Mnie też muzyka Hrvatska wcześniej nie rajcowała teraz słucham go non stop :lol:

Pewnie Cię Zetka "zaraziła" :wink: :lol:


Slapciu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na 2 adresy do Kielc naraz słałem :wink:
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 16.02.2007 10:23

RobCRO napisał(a):co do metalu - też miałem "fazę" metalmanii, ale u mnie nr jeden była i jest Metallica (uwielbiam nadal posłuchać "Harvester of sorrow" z płyty "..and justice for all", lubię też Metallicę z Orkiestrą Symfoniczną Micheala Kamen'a. PS drusilla, udało się Tobie posłuchać "Za Makedonija"???


Aaa tak - zapomniałam o Metallice :lol: Z orkiestrą jest :hearts: :hearts: :hearts:
Nie udało mi się posłuchać "Za Makedonija" 8O :oops: Oprócz yucafe pojęcia nie mam gdzie szukać Macedończyków :lol:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.02.2007 10:24

rich72 napisał(a):
slapol napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):A słyszałeś ostatnią płytę Marko Perkovica :?: Mnie też muzyka Hrvatska wcześniej nie rajcowała teraz słucham go non stop :lol:

Pewnie Cię Zetka "zaraziła" :wink: :lol:


Slapciu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na 2 adresy do Kielc naraz słałem :wink:


Potwierdzam MPT mogę słuchać dzięki Rysiowi ;)

Pozdrav :papa:
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 16.02.2007 10:59

Leszek Skupin napisał(a):
rich72 napisał(a):
slapol napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):A słyszałeś ostatnią płytę Marko Perkovica :?: Mnie też muzyka Hrvatska wcześniej nie rajcowała teraz słucham go non stop :lol:

Pewnie Cię Zetka "zaraziła" :wink: :lol:


Slapciu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na 2 adresy do Kielc naraz słałem :wink:


Potwierdzam MPT mogę słuchać dzięki Rysiowi ;)

Pozdrav :papa:

A pierwszą płytę MPT to od kogo masz?! :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.02.2007 11:08

Pierwszą miałem ostatnią czyli BJUH a jako drugą mam Moli Mala. Którą mam od Ciebie Zetka :?::lol:, bo pamięć mam dobrą, ale krótką :lol:

P.S. Z tego co pamiętam :lol: to Ty jeszcze czekałaś na płytkę BJUH jak ja już jej słuchałem ;)

Pozdrav :papa:
Ostatnio edytowano 16.02.2007 11:23 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 16.02.2007 11:14

Leszek Skupin napisał(a):
rich72 napisał(a):
slapol napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):A słyszałeś ostatnią płytę Marko Perkovica :?: Mnie też muzyka Hrvatska wcześniej nie rajcowała teraz słucham go non stop :lol:

Pewnie Cię Zetka "zaraziła" :wink: :lol:


Slapciu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na 2 adresy do Kielc naraz słałem :wink:


Potwierdzam MPT mogę słuchać dzięki Rysiowi ;)

Pozdrav :papa:


ja tylko za pośrednika robiłem - wdzięczni powinniśmy być komuś zupełnie innemu :wink:
RobCRO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1502
Dołączył(a): 04.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobCRO » 16.02.2007 12:35

drusilla napisał(a):
RobCRO napisał(a):co do metalu - też miałem "fazę" metalmanii, ale u mnie nr jeden była i jest Metallica (uwielbiam nadal posłuchać "Harvester of sorrow" z płyty "..and justice for all", lubię też Metallicę z Orkiestrą Symfoniczną Micheala Kamen'a. PS drusilla, udało się Tobie posłuchać "Za Makedonija"???


Aaa tak - zapomniałam o Metallice :lol: Z orkiestrą jest :hearts: :hearts: :hearts:
Nie udało mi się posłuchać "Za Makedonija" 8O :oops: Oprócz yucafe pojęcia nie mam gdzie szukać Macedończyków :lol:


jak podasz jakieś swoje namiary, to w ramach "niespodzianki", podeślę to co mam macedońskiego, ok?
jakby co, to podaj namiary na adres:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pasuje???

PS sądzę, że powinnaś posłuchać naszego ANKH, może się spodobać...
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 16.02.2007 12:58

Pasuje ! :lol: Zaraz podam swoje namiary :D
A nasze zespoły kocham tak samo jak naszych polityków :lol:
Wyjątek stanowią Czerwone Gitary :!: :mrgreen: , Ich Troje za czasów kiedy byli "normalni" i kilkadziesiąt pojedynczych piosenek :devil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ogólna dyskusja na tematy muzyczne - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone