Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Od jakiego dnia pobyt?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2009 22:59

solari napisał(a):na początku się przywitam z forumowiczami :wink:

na koniec przeproszę za odgrzebywanie tematu :roll:

do rzeczy....

powiedzcie tak logicznie tłumacząc, dlaczego większość postów na forum przemawia za przyjazdem "w ciemno" w poniedziałek ?

Czy w środę, czwartek lub piątek ciężej znaleźć od rana wolny apartament ?
Jeśli zmiana turnusu jest w sobotę to może dobrą myślą jest szukanie czegoś w sobotę z rana ?

czy nie bardzo.

pozdro !
/solari




8)

Zawsze jadę wtedy kiedy to mnie pasuje (urlop, obowiązki itd) Kilka razy był to piątek po pracu a innym razem środa po pracy bo czwartek był już wolny. Nigdy nie miałem żadnego problemu ze znalezieniem noclegów.
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 19.06.2009 13:20

Duże znaczenie ma wielkośc miejscowości do której chcesz jechać oraz liczebność grupy.
solari
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) solari » 19.06.2009 13:51

Cosmo napisał(a):Duże znaczenie ma wielkośc miejscowości do której chcesz jechać oraz liczebność grupy.


liczebność mała - 2os :wink:
miejscowość chyba też mała - Rogoznica,

lecz bądź co bądź pewnie know how kiedy najlepiej zajechać na miejsce wszędzie powinien być taki sam. Z drugiej strony mniejsza czy większa miejscowość to juz "tylko" zmienia procent szans :wink:


dzięki i pozdro !
/solari 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2009 09:19

... wynajmowałem w chyba każdy dzień tygodnia na 1,2,3 dni i zawsze pozytywnie. Czasem szybciej (np. pierwsze podejście), czasem dłuzej, czasem cena była za wysoka... tych wynajmowań było z 15 i nigdy nie słyszałem, ze dzis nie bo jest np. wtorek, ani sam o tym nie pomyslałem nawet...

Oczywiscie w ciemno i 90% na wyspach Hvar, Korcula, Lastovo.
solari
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) solari » 01.07.2009 13:17

igg napisał(a):... wynajmowałem w chyba każdy dzień tygodnia na 1,2,3 dni i zawsze pozytywnie. Czasem szybciej (np. pierwsze podejście), czasem dłuzej, czasem cena była za wysoka... tych wynajmowań było z 15 i nigdy nie słyszałem, ze dzis nie bo jest np. wtorek, ani sam o tym nie pomyslałem nawet...

Oczywiscie w ciemno i 90% na wyspach Hvar, Korcula, Lastovo.



fajowo, dzięki za info !

pozdro !
/solari
zenlok
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 23.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zenlok » 02.07.2009 21:17

Ja kiedyś jechalem zawsze na sobotę tak jak chcieli i zapewne chcą chorwaci...a teraz jadę jak JA chcę , zawsze jadę na poniedzialek , poniedzialek najlepiej w godzinach wczesno popołudniowych tam być tzn gdzie się chce. Super ważna sprawa... jade w niedzielę na drogach swoboda i luzik ...to bardzo ważny szczegoł . Następny super wazny.. ( ja jadę zawsze w ciemno ) w poniedzialek najlepiej pertraktuje sie z chorwatami na temat wynajęcia pokoi czy apartamentow...w sobote opuścili turysci pokój , teraz nie ma nikogo , a do nastepnej soboty jeszcze daleko ...zatem cena zawsze idzie w dół...to mi zdradzil stary bywalec i znawca Chorwacji..czym blizej soboty tym ceny stają sie bardziej stabilniejsze i nawet nieco wyższe...też to zdradzilem dlaczego poniedzialek....pozdrawiam... w tym roku jade do Orebicza tam będe 20 lipca w poniedzialek...ok 13-14... :D
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Od jakiego dnia pobyt? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone