Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowe Bezpłatne Materiały O Chorwacji Na 2007 Rok

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
noitrch
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 12.04.2005
Nowe Bezpłatne Materiały O Chorwacji Na 2007 Rok

Nieprzeczytany postnapisał(a) noitrch » 04.01.2007 17:01

Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji rozpoczął dystrybucję aktualnych na rok 2007 bezpłatnych materiałów informacyjnych na temat Chorwacji. Dysponujemy aktualnymi mapami samochodowymi Chorwacji, informatorami turystycznymi oraz katalogami i folderami na temat poszczególnych regionów i miejscowości w Chorwacji na 2007 rok.

Bezpłatny pakiet materiałów można zamawiać drogą elektroniczną za pośrednictwem naszej strony internetowej www.chorwacja.hr (sekcja „Zamawianie broszur”), pisząc na nasz adres internetowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie, tel. +48 22 828 51 93.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.01.2007 21:32

Witamy "nowego croforumowicza" :lol: :lol:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 05.01.2007 12:06

Czyli mamy rozumieć, że są to materiały interesujące również dla tych, którzy mają je z poprzednich lat, bo są zaktualizowane. A są jakieś nowe pozycje?
boybondek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 22.02.2006
Temat postu

Nieprzeczytany postnapisał(a) boybondek » 07.01.2007 10:30

Witam, nowicjusza i dziękuję za informację.

pozdrawiam :papa:
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 16.01.2007 11:51

Już dostałem. Mapa samochodowa i turystyczna z mapkami różnych szlaków, Informacje turystyczne z podstawowymi informacjami np o żeglowaniu, Wykaz hoteli, Wykaz campingów i ogólna informacja o Cro.
T.o.m.a.s.z.
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 03.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) T.o.m.a.s.z. » 16.01.2007 12:31

noitrch napisał(a):Bezpłatny pakiet materiałów można zamawiać drogą elektroniczną za pośrednictwem naszej strony internetowej www.chorwacja.hr (sekcja „Zamawianie broszur”), pisząc na nasz adres internetowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie, tel. +48 22 828 51 93.


Nie trzeba zamawiać, wystarczy pobrać tutaj:
http://www.croatia.hr/English/Multimedija/Brosure.aspx
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 16.01.2007 12:58

T.o.m.a.s.z. napisał(a):
noitrch napisał(a):Bezpłatny pakiet materiałów można zamawiać drogą elektroniczną za pośrednictwem naszej strony internetowej www.chorwacja.hr (sekcja „Zamawianie broszur”), pisząc na nasz adres internetowy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie, tel. +48 22 828 51 93.


Nie trzeba zamawiać, wystarczy pobrać tutaj:
http://www.croatia.hr/English/Multimedija/Brosure.aspx


Masz sporo racji, ale ja wolę mieć przy sobie np mapkę, a nie kompa.
Czytam i pobieram wiadomości ze wszelkich dostępnych żródeł, w tym w/w stronka.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 16.01.2007 13:01

A ja lubię na papierze i właśnie wczoraj dotarły. Fajna mapa z opisem tzw. szlaków, piękne zdjęcia w folderach.
Dzięki i pozdrawiam
magdapaszek
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 11.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdapaszek » 17.01.2007 14:12

dotarły i do mnie materiały!!!!!!!!!!!!byle do czerwca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jedziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :!: :!: :!:
boybondek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 72
Dołączył(a): 22.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) boybondek » 17.01.2007 21:23

Dzisiaj otrzymałem zamówioną przesyłkę z Ośrodek Informacji Turystycznej.:D :D :D
Angie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angie » 18.01.2007 09:37

Do mnie też dotarły materiały, ale niestety nie wszystko, co zamawiałam :( Głównie interesowała mnie broszurka o winie i ona nie dotarła :( Szkoda.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 18.01.2007 09:54

Angie napisał(a):Do mnie też dotarły materiały, ale niestety nie wszystko, co zamawiałam :( Głównie interesowała mnie broszurka o winie i ona nie dotarła :( Szkoda.


to jest standart w poczynaniach noitrch, od kilku lat usiluje zamowic ciekawe broszury a i tak zawsze przysylaja ta sama makulature
Angie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angie » 18.01.2007 10:00

Można tylko zadać pytanie, w jakim celu dają możliwość zamówienia tych broszur na stronie, skoro ich potem nie przysyłają ?? Z niecierpliwością czekałam na te informacje o winie, a tu nic z tego :( Przynajmniej ściągnęłam sobie wersję komputerową, ale wiadomo, że to nie to samo, co na papierze.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 18.01.2007 10:10

Angie napisał(a):Można tylko zadać pytanie, w jakim celu dają możliwość zamówienia tych broszur na stronie, skoro ich potem nie przysyłają ?? Z niecierpliwością czekałam na te informacje o winie, a tu nic z tego :( Przynajmniej ściągnęłam sobie wersję komputerową, ale wiadomo, że to nie to samo, co na papierze.


pytanie jest tym bardzie sluszne ze mapke i informator na granicy daja, niejednokrotnie z jakims milym gadzetem :D
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 18.01.2007 18:04

Angie napisał(a):czekałam na te informacje o winie, a tu nic z tego icon_sad.gif Przynajmniej ściągnęłam sobie wersję komputerową, ale wiadomo, że to nie to samo, co na papierze.


Zamawiam raz cały zestaw jaki jest dostępny, nawet jeśli nie ma po polsku, to co tam niech będzie po hrvatsku...przysyłają mi wybiórczy zestaw tylko po polsku.
No nic, myślę sobie pewnie nie zrozumieli, że chcę wszystko :wink:
i zamawiam jeszcze raz cały zestaw...przysyłają mi ten sam zestaw co poprzednio. :D
Spróbowac trzeci raz? :lol:
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Nowe Bezpłatne Materiały O Chorwacji Na 2007 Rok
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone